Kvalifikace HS97, Rasnov | Vítěz: M. Lindvik (NOR) (kon.) |
Zmiešaná štafeta jednotlivcov, Anterselva | Vítěz: Norsko (kon.) |
Peter Wright - Rob Cross | 7:5 (kon.) | | | Jonny Clayton - Michael Smith | 1:7 (kon.) |
Michael van Gerwen - Nathan Aspinall | 5:7 (kon.) | | | Daryl Gurney - Gerwyn Price | 6:6 (kon.) |
Glen Durrant - Gary Anderson | 7:4 (kon.) |
Ženy 38 km volně, Storlien-Meraker | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Muži 38 km volně, Storlien-Meraker | Vítěz: A. Bolšunov (RUS) (kon.) |
koniec udalosti
MS - zmiešaná štafeta jednotlivcov, Anterselva
Vítěz: Norsko
Tomáš Lysý
Konečné pořadí:
1. Norsko (Marte Olsbuová Röiselandová, Johannes Thingnes Bø) 34:19.9 (0+6)
2. Německo (Franziska Preussová, Erik Lesser) +17.6 (0+5)
3. Francie (Anais Bescondová, Emilien Jacquelin) +29.8 (0+4)
4. Švédsko +35.2 (0+7)
5. Švýcarsko +40.6 (0+9)
6. Rakousko +54.5 (0+4)
7. Rusko +1:00.5 (0+6)
8. Kanada +1:03.4 (0+7)
9. Itálie +1:15.3 (1+13)
10. Ukrajina +1:27.2 (0+8)
11. Spojené státy americké +1:39.5 (1+9)
12. Estonsko +1:42.7 (0+9)
13. Japonsko +1:48.0 (0+5)
14. Česká republika (Markéta Davidová, Michal Krčmář) +1:59.6 (1+12)
15. Bělorusko +2:11.6 (0+13)
16. Jižní Korea +2:12.6 (1+14)
17. Lotyšsko +2:24.1 (1+14)
18. Polsko +2:32.3 (0+11)
19. Slovinsko +2:39.1 (0+6)
20. Belgie +2:44.5 (1+5)
21. Čína +2:46.9 (1+9)
22. Kazachstán +3:11.5 (0+11)
23. Finsko +1 kolo (4+14)
24. Litva +1 kolo (2+15)
25. Bulharsko +1 kolo (0+11)
26. Slovensko (Veronika Machyniaková, Tomáš Hasilla) +1 kolo (0+6)
27. Rumunsko +1 kolo (2+7)
28. Chorvatsko +1 kolo (1+6)
29. Maďarsko +1 kolo (1+5)
30. Velká Británie +1 kolo (3+11)
Pořadí po osmé střelbě:
1. Norsko 31:15.5 (0+6)
2. Německo +7.6 (0+5)
3. Francie +19.8 (0+4)
4. Švédsko +25.7 (0+7)
5. Švýcarsko +36.3 (0+9)
6. Rakousko +47.1 (0+4)
...
14. Česká republika +1:50.4 (1+12)
26. Slovensko +1 kolo
Pořadí po sedmé střelbě:
1. Německo 27:36.7 (0+4)
2. Norsko +0.6 (0+6)
3. Švédsko +10.3 (0+5)
4. Švýcarsko +19.6 (0+7)
5. Francie +20.1 (0+4)
6. Kanada +28.9 (0+5)
...
20. Česká republika +1:48.9 (1+12)
26. Slovensko +1 kolo
Pořadí po šesté střelbě:
1. Německo 24:01.4 (0+4)
2. Švýcarsko +3.4 (0+5)
3. Norsko +3.5 (0+6)
4. Švédsko +7.7 (0+5)
5. Kanada +15.7 (0+4)
6. Francie +21.6 (0+4)
...
22. Česká republika +1:39.6 (1+11)
26. Slovensko +1 kolo
Pořadí po páté střelbě:
1. Norsko 19:50.0 (0+5)
2. Švýcarsko +1.3 (0+4)
3. Švédsko +1.9 (0+3)
4. Německo +5.9 (0+4)
5. Itálie +5.9 (0+7)
6. Kanada +15.0 (0+4)
...
23. Česká republika +1:25.6 (1+10)
26. Slovensko +2:54.6 (0+5)
Pořadí po čtvrté střelbě:
1. Švýcarsko 15:43.2 (0+3)
2. Německo +1.5 (0+3)
3. Norsko +6.6 (0+5)
4. Rakousko +12.3 (0+1)
5. Kanada +13.8 (0+4)
6. Ukrajina +14.2 (0+2)
...
24. Česká republika +1:19.6 (1+9)
26. Slovensko +2:06.7 (0+4)
Pořadí po třetí střelbě:
1. Norsko 11:57.2 (0+2)
2. Švýcarsko +0.3 (0+2)
3. Německo +1.7 (0+1)
4. Rakousko +6.7 (0+1)
5. Rusko +14.8 (0+2)
6. Švédsko +16.0 (0+2
...
24. Česká republika +1:02.6 (1+6)
26. Slovensko +1:58.8 (0+4)
Pořadí po druhé střelbě:
1. Norsko 8:17.7 (0+1)
2. Švýcarsko +1.3 (0+2)
3. Švédsko +5.6 (0+1)
4. Francie +6.2 (0+0)
5. Rakousko +9.0 (0+1)
6. Německo +10.8 (0+1)
...
24. Česká republika +51.3 (1+4)
26. Slovensko +1:37.0 (0+2)
Pořadí po první střelbě:
1. Švédsko 4:04.5 (0+0)
2. Německo +3.5 (0+0)
3. Rakousko +6.0 (0+0)
4. Estonsko +8.5 (0+0)
5. Norsko +9.8 (0+1)
...
12. Česká republika +17.6 (0+1)
26. Slovensko +49.0 (0+1)
Startovní listina:
1. Francie (Anaïs Bescondová, Emilien Jacquelin)
2. Estonsko (Regina Ojaová, René Zachna)
3. Švédsko (Hanna Öbergová, Sebastian Samuelsson)
4. Německo (Franziska Preussová, Erik Lesser)
5. Ukrajina (Anastasija Merkušinová, Dmitro Pidručnij)
6. Norsko (Marte Olsbuová Röiselandová, Johannes Thingnes Bø)
7. Rakousko (Lisa Theresa Hauserová, Simon Eder)
8. Kanada (Emma Lunderová, Christian Gow)
9. Švýcarsko (Lena Häckiová, Benjamin Weger)
10. Bělorusko (Hanna Solaová, Nikita Lobastov)
11. Rusko (Larisa Kuklinová, Matvej Jelisejev)
12. USA (Susan Dunkleeová, Sean Doherty)
13. Itálie (Dorothea Wiererová, Lukas Hofer)
14. Polsko (Kamila Żuková, Andrzej Nędza-Kubiniec)
15. Korea (Anna Frolinová, Timofej Lapšin)
16. Česká republika (Markéta Davidová, Michal Krčmář)
17. Kazachstán (Galina Višněvská, Vladislav Kirejev)
18. Japonsko (Fujuko Tačizakiová, Mikito Tačizaki)
19. Slovensko (Veronika Machyniaková, Tomáš Hasilla)
20. Bulharsko (Maria Zdravkovová, Anton Sinapov)
21. Litva (Natalja Kočerginová, Karol Dombrovski)
22. Čína (Fang-ming Čcheng, Ťia-lin Tchan)
23. Slovinsko (Nika Vindišarová, Alex Cisar)
24. Lotyšsko (Baiba Bendiková, Andrejs Rastorgujevs)
25. Rumunsko (Eniko Martonová, George Marian Coltea)
26. Finsko (Mari Ederová, Tero Seppala)
27. Belgie (Lotte Lieová, Florent Claude)
28. Chorvatsko (Nika Blaženićová, Krešimir Crnkovič)
29. Velká Británie (Amanda Lightfootová, Vinny Fountain)
30. Maďarsko (Sara Ponyaová, David Panyiik)
Průběžné pořadí světového poháru:
1. Norsko 247 bodů
2. Francie 224 b.
3. Německo 211 b.
4. Švédsko 207 b.
5. Itálie 202 b.
...
10. Česká republika 163 b.
17. Slovensko 114 b.
1. Norsko (Marte Olsbuová Röiselandová, Johannes Thingnes Bø) 34:19.9 (0+6)
2. Německo (Franziska Preussová, Erik Lesser) +17.6 (0+5)
3. Francie (Anais Bescondová, Emilien Jacquelin) +29.8 (0+4)
4. Švédsko +35.2 (0+7)
5. Švýcarsko +40.6 (0+9)
6. Rakousko +54.5 (0+4)
7. Rusko +1:00.5 (0+6)
8. Kanada +1:03.4 (0+7)
9. Itálie +1:15.3 (1+13)
10. Ukrajina +1:27.2 (0+8)
11. Spojené státy americké +1:39.5 (1+9)
12. Estonsko +1:42.7 (0+9)
13. Japonsko +1:48.0 (0+5)
14. Česká republika (Markéta Davidová, Michal Krčmář) +1:59.6 (1+12)
15. Bělorusko +2:11.6 (0+13)
16. Jižní Korea +2:12.6 (1+14)
17. Lotyšsko +2:24.1 (1+14)
18. Polsko +2:32.3 (0+11)
19. Slovinsko +2:39.1 (0+6)
20. Belgie +2:44.5 (1+5)
21. Čína +2:46.9 (1+9)
22. Kazachstán +3:11.5 (0+11)
23. Finsko +1 kolo (4+14)
24. Litva +1 kolo (2+15)
25. Bulharsko +1 kolo (0+11)
26. Slovensko (Veronika Machyniaková, Tomáš Hasilla) +1 kolo (0+6)
27. Rumunsko +1 kolo (2+7)
28. Chorvatsko +1 kolo (1+6)
29. Maďarsko +1 kolo (1+5)
30. Velká Británie +1 kolo (3+11)
Pořadí po osmé střelbě:
1. Norsko 31:15.5 (0+6)
2. Německo +7.6 (0+5)
3. Francie +19.8 (0+4)
4. Švédsko +25.7 (0+7)
5. Švýcarsko +36.3 (0+9)
6. Rakousko +47.1 (0+4)
...
14. Česká republika +1:50.4 (1+12)
26. Slovensko +1 kolo
Pořadí po sedmé střelbě:
1. Německo 27:36.7 (0+4)
2. Norsko +0.6 (0+6)
3. Švédsko +10.3 (0+5)
4. Švýcarsko +19.6 (0+7)
5. Francie +20.1 (0+4)
6. Kanada +28.9 (0+5)
...
20. Česká republika +1:48.9 (1+12)
26. Slovensko +1 kolo
Pořadí po šesté střelbě:
1. Německo 24:01.4 (0+4)
2. Švýcarsko +3.4 (0+5)
3. Norsko +3.5 (0+6)
4. Švédsko +7.7 (0+5)
5. Kanada +15.7 (0+4)
6. Francie +21.6 (0+4)
...
22. Česká republika +1:39.6 (1+11)
26. Slovensko +1 kolo
Pořadí po páté střelbě:
1. Norsko 19:50.0 (0+5)
2. Švýcarsko +1.3 (0+4)
3. Švédsko +1.9 (0+3)
4. Německo +5.9 (0+4)
5. Itálie +5.9 (0+7)
6. Kanada +15.0 (0+4)
...
23. Česká republika +1:25.6 (1+10)
26. Slovensko +2:54.6 (0+5)
Pořadí po čtvrté střelbě:
1. Švýcarsko 15:43.2 (0+3)
2. Německo +1.5 (0+3)
3. Norsko +6.6 (0+5)
4. Rakousko +12.3 (0+1)
5. Kanada +13.8 (0+4)
6. Ukrajina +14.2 (0+2)
...
24. Česká republika +1:19.6 (1+9)
26. Slovensko +2:06.7 (0+4)
Pořadí po třetí střelbě:
1. Norsko 11:57.2 (0+2)
2. Švýcarsko +0.3 (0+2)
3. Německo +1.7 (0+1)
4. Rakousko +6.7 (0+1)
5. Rusko +14.8 (0+2)
6. Švédsko +16.0 (0+2
...
24. Česká republika +1:02.6 (1+6)
26. Slovensko +1:58.8 (0+4)
Pořadí po druhé střelbě:
1. Norsko 8:17.7 (0+1)
2. Švýcarsko +1.3 (0+2)
3. Švédsko +5.6 (0+1)
4. Francie +6.2 (0+0)
5. Rakousko +9.0 (0+1)
6. Německo +10.8 (0+1)
...
24. Česká republika +51.3 (1+4)
26. Slovensko +1:37.0 (0+2)
Pořadí po první střelbě:
1. Švédsko 4:04.5 (0+0)
2. Německo +3.5 (0+0)
3. Rakousko +6.0 (0+0)
4. Estonsko +8.5 (0+0)
5. Norsko +9.8 (0+1)
...
12. Česká republika +17.6 (0+1)
26. Slovensko +49.0 (0+1)
Startovní listina:
1. Francie (Anaïs Bescondová, Emilien Jacquelin)
2. Estonsko (Regina Ojaová, René Zachna)
3. Švédsko (Hanna Öbergová, Sebastian Samuelsson)
4. Německo (Franziska Preussová, Erik Lesser)
5. Ukrajina (Anastasija Merkušinová, Dmitro Pidručnij)
6. Norsko (Marte Olsbuová Röiselandová, Johannes Thingnes Bø)
7. Rakousko (Lisa Theresa Hauserová, Simon Eder)
8. Kanada (Emma Lunderová, Christian Gow)
9. Švýcarsko (Lena Häckiová, Benjamin Weger)
10. Bělorusko (Hanna Solaová, Nikita Lobastov)
11. Rusko (Larisa Kuklinová, Matvej Jelisejev)
12. USA (Susan Dunkleeová, Sean Doherty)
13. Itálie (Dorothea Wiererová, Lukas Hofer)
14. Polsko (Kamila Żuková, Andrzej Nędza-Kubiniec)
15. Korea (Anna Frolinová, Timofej Lapšin)
16. Česká republika (Markéta Davidová, Michal Krčmář)
17. Kazachstán (Galina Višněvská, Vladislav Kirejev)
18. Japonsko (Fujuko Tačizakiová, Mikito Tačizaki)
19. Slovensko (Veronika Machyniaková, Tomáš Hasilla)
20. Bulharsko (Maria Zdravkovová, Anton Sinapov)
21. Litva (Natalja Kočerginová, Karol Dombrovski)
22. Čína (Fang-ming Čcheng, Ťia-lin Tchan)
23. Slovinsko (Nika Vindišarová, Alex Cisar)
24. Lotyšsko (Baiba Bendiková, Andrejs Rastorgujevs)
25. Rumunsko (Eniko Martonová, George Marian Coltea)
26. Finsko (Mari Ederová, Tero Seppala)
27. Belgie (Lotte Lieová, Florent Claude)
28. Chorvatsko (Nika Blaženićová, Krešimir Crnkovič)
29. Velká Británie (Amanda Lightfootová, Vinny Fountain)
30. Maďarsko (Sara Ponyaová, David Panyiik)
Průběžné pořadí světového poháru:
1. Norsko 247 bodů
2. Francie 224 b.
3. Německo 211 b.
4. Švédsko 207 b.
5. Itálie 202 b.
...
10. Česká republika 163 b.
17. Slovensko 114 b.
1. Norsko 247 bodů
2. Francie 224 b.
3. Německo 211 b.
4. Švédsko 207 b.
5. Itálie 202 b.
...
10. Česká republika 163 b.
17. Slovensko 114 b.
1. Francie (Anaïs Bescondová, Emilien Jacquelin)
2. Estonsko (Regina Ojaová, René Zachna)
3. Švédsko (Hanna Öbergová, Sebastian Samuelsson)
4. Německo (Franziska Preussová, Erik Lesser)
5. Ukrajina (Anastasija Merkušinová, Dmitro Pidručnij)
6. Norsko (Marte Olsbuová Röiselandová, Johannes Thingnes Bø)
7. Rakousko (Lisa Theresa Hauserová, Simon Eder)
8. Kanada (Emma Lunderová, Christian Gow)
9. Švýcarsko (Lena Häckiová, Benjamin Weger)
10. Bělorusko (Hanna Solaová, Nikita Lobastov)
11. Rusko (Larisa Kuklinová, Matvej Jelisejev)
12. USA (Susan Dunkleeová, Sean Doherty)
13. Itálie (Dorothea Wiererová, Lukas Hofer)
14. Polsko (Kamila Żuková, Andrzej Nędza-Kubiniec)
15. Korea (Anna Frolinová, Timofej Lapšin)
16. Česká republika (Markéta Davidová, Michal Krčmář)
17. Kazachstán (Galina Višněvská, Vladislav Kirejev)
18. Japonsko (Fujuko Tačizakiová, Mikito Tačizaki)
19. Slovensko (Veronika Machyniaková, Tomáš Hasilla)
20. Bulharsko (Maria Zdravkovová, Anton Sinapov)
21. Litva (Natalja Kočerginová, Karol Dombrovski)
22. Čína (Fang-ming Čcheng, Ťia-lin Tchan)
23. Slovinsko (Nika Vindišarová, Alex Cisar)
24. Lotyšsko (Baiba Bendiková, Andrejs Rastorgujevs)
25. Rumunsko (Eniko Martonová, George Marian Coltea)
26. Finsko (Mari Ederová, Tero Seppala)
27. Belgie (Lotte Lieová, Florent Claude)
28. Chorvatsko (Nika Blaženićová, Krešimir Crnkovič)
29. Velká Británie (Amanda Lightfootová, Vinny Fountain)
30. Maďarsko (Sara Ponyaová, David Panyiik)
Na druhém místě byla loni Itálie (Wiererová, Hofer, tedy také stejné jako letos) a třetí místo bralo Švédsko ve složení Hanna Öbergová, Sebastian Samuelsson, což je také stejná dvojice, kterou dnes uvidíme na startu.
Česká republika byla na loňském mistrovství ve smíšené štafetě devátá (Eva Kristejn Puskarčíková, Ondřej Moravec) a Slovensko skončilo s dojetím o kolo na 24. místě.
1. Švédsko 4:04.5 (0+0)
2. Německo +3.5 (0+0)
3. Rakousko +6.0 (0+0)
4. Estonsko +8.5 (0+0)
5. Norsko +9.8 (0+1)
...
12. Česká republika +17.6 (0+1)
26. Slovensko +49.0 (0+1)
1. Norsko (Marte Olsbuová Röiselandová, Johannes Thingnes Bø) 34:19.9 (0+6)
2. Německo (Franziska Preussová, Erik Lesser) +17.6 (0+5)
3. Francie (Anais Bescondová, Emilien Jacquelin) +29.8 (0+4)
4. Švédsko +35.2 (0+7)
5. Švýcarsko +40.6 (0+9)
6. Rakousko +54.5 (0+4)
7. Rusko +1:00.5 (0+6)
8. Kanada +1:03.4 (0+7)
9. Itálie +1:15.3 (1+13)
10. Ukrajina +1:27.2 (0+8)
11. Spojené státy americké +1:39.5 (1+9)
12. Estonsko +1:42.7 (0+9)
13. Japonsko +1:48.0 (0+5)
14. Česká republika (Markéta Davidová, Michal Krčmář) +1:59.6 (1+12)
15. Bělorusko +2:11.6 (0+13)
16. Jižní Korea +2:12.6 (1+14)
17. Lotyšsko +2:24.1 (1+14)
18. Polsko +2:32.3 (0+11)
19. Slovinsko +2:39.1 (0+6)
20. Belgie +2:44.5 (1+5)
21. Čína +2:46.9 (1+9)
22. Kazachstán +3:11.5 (0+11)
23. Finsko +1 kolo (4+14)
24. Litva +1 kolo (2+15)
25. Bulharsko +1 kolo (0+11)
26. Slovensko (Veronika Machyniaková, Tomáš Hasilla) +1 kolo (0+6)
27. Rumunsko +1 kolo (2+7)
28. Chorvatsko +1 kolo (1+6)
29. Maďarsko +1 kolo (1+5)
30. Velká Británie +1 kolo (3+11)
Druhé místo tak bralo Německo a na poslední stojce rozhodl o bronzu pro Francii Emilien Jacquelin, jenž byl na střelnici úspěšnější než Švéd Samuelsson a Švýcar Weger.