Slalom žien, 1. kolo, Kranjska Gora | Vítěz: A. Swenn-Larssonová (SWE) (kon.) | | | Slalom žien, 2. kolo, Kranjska Gora | Petra Vlhová (kon.) |
Skoky na lyžiach, HS235, Bad Mitterndorf | Vítěz: S. Kraft (AUT) (kon.) |
Stíhačka žien, 10 km, Anterselva | (kon.) | | | Stíhačka mužov, 12,5 km, Anterselva | Vítěz: E. Jacquelin (FRA) (kon.) |
Závod na 1500 metrů žen | Vítěz: I. Wüstová (NED) (kon.) |
Stíhačka mužov, 15 km klasicky, Östersund | Vítěz: P. Golberg (NOR) (kon.) | | | Stíhačka žien, 10 km klasicky, Östersund | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) |
koniec udalosti
SP - stíhačka žien, 10 km klasicky, Östersund
Vítěz: T. Johaugová (NOR)
Komentáre nie sú k dispozíci.
Konečné pořadí
1. Therese Johaugová (NOR) 27:29,0
2. Heidi Wengová (NOR) +57,4
3. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) +57,8
4. Ebba Anderssonová (SWE) +58,6
5. Anamarija Lampičová (SLO) +1:38,7
6. Krista Pärmäkoskiová (FIN) +1:39,4
7. Teresa Stadloberová (AUT) +1:40,0
8. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR) +1:42,4
9. Emma Ribomová (SWE) +1:43,2
10. Rosie Brennanová (USA) +1:43,3
11. Jessica Digginsová (USA) +1:43,6
12. Natalja Něprjajevová (RUS) +1:44,3
13. Frida Karlssonová (SWE) +1:44,8
14. Ragnhild Hagaová (NOR) +1:49,1
15. Charlotte Kallaová (SWE) +1:49,8
16. Nadine Fähndrichová (SUI) +2:10,2
17. Linn Svahnová (SWE) +2:11,9
18. Masako Išidaová (JPN) +2:12,2
19. Sadie Maubetová Bjornsenová (USA) +2:12,5
20. Kerttu Niskanenová (FIN) +2:13,0
21. Anna Dyviková (SWE) +2:14,0
22. Laura Mononenová (FIN) +2:14,5
23. Jana Kirpičenková (RUS) +2:18,3
24. Hailey Swirbulová (USA) +2:20,2
25. Anna Nečajevská (RUS) +2:21,5
26. Anne Kyllönenová (FIN) +2:26,6
27. Delphine Claudelová (FRA) +2:28,4
28. Jonna Sundlingová (SWE) +2:30,3
29. Anna Comarellaová (ITA) +2:30,6
30. Lotta Udnes Wengová (NOR) +2:31,0
58. Kateřina Janatová (CZE) +4:48,5
1. Therese Johaugová (NOR) 27:29,0
2. Heidi Wengová (NOR) +57,4
3. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) +57,8
4. Ebba Anderssonová (SWE) +58,6
5. Anamarija Lampičová (SLO) +1:38,7
6. Krista Pärmäkoskiová (FIN) +1:39,4
7. Teresa Stadloberová (AUT) +1:40,0
8. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR) +1:42,4
9. Emma Ribomová (SWE) +1:43,2
10. Rosie Brennanová (USA) +1:43,3
11. Jessica Digginsová (USA) +1:43,6
12. Natalja Něprjajevová (RUS) +1:44,3
13. Frida Karlssonová (SWE) +1:44,8
14. Ragnhild Hagaová (NOR) +1:49,1
15. Charlotte Kallaová (SWE) +1:49,8
16. Nadine Fähndrichová (SUI) +2:10,2
17. Linn Svahnová (SWE) +2:11,9
18. Masako Išidaová (JPN) +2:12,2
19. Sadie Maubetová Bjornsenová (USA) +2:12,5
20. Kerttu Niskanenová (FIN) +2:13,0
21. Anna Dyviková (SWE) +2:14,0
22. Laura Mononenová (FIN) +2:14,5
23. Jana Kirpičenková (RUS) +2:18,3
24. Hailey Swirbulová (USA) +2:20,2
25. Anna Nečajevská (RUS) +2:21,5
26. Anne Kyllönenová (FIN) +2:26,6
27. Delphine Claudelová (FRA) +2:28,4
28. Jonna Sundlingová (SWE) +2:30,3
29. Anna Comarellaová (ITA) +2:30,6
30. Lotta Udnes Wengová (NOR) +2:31,0
58. Kateřina Janatová (CZE) +4:48,5
Jan Vojkůvka
@JanVojkuvka