Obrovský slalom žien, 1. kolo, Kranjska Gora | Vítěz: P. Vlhová (SVK) (kon.) | | | Obrovský slalom žien, 2. kolo, Kranjska Gora | Alice Robinsonová (NZL) (kon.) |
Lety na lyžích, HS235, Bad Mitterndorf | Vítěz: P. Żyła (POL) (kon.) |
Sprint mužů, 10 km, Anterselva | Vítěz: A. Loginov (RUS) (kon.) |
Závod na 5000 metrů žen | Vítěz: N. Voroninová (RUS) (kon.) | | | Závod na 1000 metrů žen | Vítěz: J. Leerdamová (NED) (kon.) |
Ženy 10 km volně, Östersund | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Muži 15 km volně, Östersund | Vítěz: S. Røthe (NOR) (kon.) |
koniec udalosti
MS - závod na 5000 metrů žen
Vítěz: N. Voroninová (RUS)
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí
1. Natalja Voroninová (RUS) 6:39,021
2. Martina Sáblíková (CZE) +2,16
3. Esmee Visserová (NED) +7,66
4. Marina Zujevová (BLR) +9,20
5. Ivanie Blondinová (CAN) +9,96
6. Isabelle Weidemannová (CAN) +10,08
7. Irene Schoutenová (NED) +11,57
8. Claudia Pechsteinová (GER) +15,99
9. Sofie Karoline Haugenová (NOR) +17,62
10. Jelena Sochrjakovová (RUS) +20,56
11. Nene Sakaiová (JPN) +25,29
12. Naděžda Morozovová (KAZ) +28,17
Startovní listina
1/6
Sofie Karoline Haugenová (NOR)
Claudia Pechsteinová (GER)
2/6
Nene Sakaiová (JPN)
Irene Schoutenová (NED)
3/6
Jelena Sochrjakovová (RUS)
Naděžda Morozovová (KAZ)
4/6
Martina Sáblíková (CZE)
Esmee Visserová (NED)
5/6
Ivanie Blondinová (CAN)
Isabelle Weidemannová (CAN)
6/6
Maryna Zujevová (BLR)
Natalia Voroninová (RUS)
1. Natalja Voroninová (RUS) 6:39,021
2. Martina Sáblíková (CZE) +2,16
3. Esmee Visserová (NED) +7,66
4. Marina Zujevová (BLR) +9,20
5. Ivanie Blondinová (CAN) +9,96
6. Isabelle Weidemannová (CAN) +10,08
7. Irene Schoutenová (NED) +11,57
8. Claudia Pechsteinová (GER) +15,99
9. Sofie Karoline Haugenová (NOR) +17,62
10. Jelena Sochrjakovová (RUS) +20,56
11. Nene Sakaiová (JPN) +25,29
12. Naděžda Morozovová (KAZ) +28,17
Startovní listina
1/6
Sofie Karoline Haugenová (NOR)
Claudia Pechsteinová (GER)
2/6
Nene Sakaiová (JPN)
Irene Schoutenová (NED)
3/6
Jelena Sochrjakovová (RUS)
Naděžda Morozovová (KAZ)
4/6
Martina Sáblíková (CZE)
Esmee Visserová (NED)
5/6
Ivanie Blondinová (CAN)
Isabelle Weidemannová (CAN)
6/6
Maryna Zujevová (BLR)
Natalia Voroninová (RUS)
1. Natalja Voroninová (RUS) 6:39,021
2. Martina Sáblíková (CZE) +2,16
3. Esmee Visserová (NED) +7,66
4. Marina Zujevová (BLR) +9,20
5. Ivanie Blondinová (CAN) +9,96
6. Isabelle Weidemannová (CAN) +10,08
7. Irene Schoutenová (NED) +11,57
8. Claudia Pechsteinová (GER) +15,99
9. Sofie Karoline Haugenová (NOR) +17,62
10. Jelena Sochrjakovová (RUS) +20,56
11. Nene Sakaiová (JPN) +25,29
12. Naděžda Morozovová (KAZ) +28,17