Alavés – Eibar 2:1 (kon.)
Deportivo Alavés
2:1 (0:0)
SD Eibar
cz Piatok 07.02.2020, 21:00 • Estadio de Mendizorroza (Vitoria-Gasteiz) • Španielska LaLiga • 23. kolo

90+1
    Charles dostává žlutou kartu za faul na Manuela Garcíu. Ten je navíc ošetřován.

90+1
    Rozhodčí nastaví dvě minuty, což není zase tak moc.

85
    Žlutá karta pro domácího kapitána Manuela Garcíu. Alavés čekají ještě náročné minuty.

83
    Eibar právě vstřelil branku!
    Hosté se z ničeho nic vracejí do zápasu! FABIÁN ORELLANA převzal míč na hranici šestnáctky, vystřelil a balón, který asi ještě lehce tečoval blokující obránce, zapadl k bližší tyči Pachecovy brány – 2:1.

83
    Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Sebastián Cristóforo, přichází Takaši Inuj.

83
    Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Joselu, přichází Martín.

74
    Ximo Navarro se dotkl míče rukou, čímž pozastavil akci Eibaru. Rozhodčí mu za to udělil žlutou kartu.

71
    Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Pedro Bigas, přichází Pablo De Blasis.

71
    Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Oliver Burke, přichází Edgar Méndez.

66
    Deportivo Alavés právě vstřelilo branku!
    Domácí zvyšují své vedení! Jeden z obránců nakopl míč na levé křídlo, kde se k němu dostal Aleix Vidal. Ten následně poslal před bránu přízemní centr, nabíhající Joselu pustil merunu za sebe na OLIVERA BURKEA a skotský křídelník vypálil mimo dosah brankáře Dmitroviće – 2:0.

57
    Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Pedro León, přichází Charles.

53
    Žlutou kartu dostává Pedro León (SD Eibar).

50
    Po rohovém kopu nakrátko a následném centru hlavičkoval Lisandro Magallán a Dmitrović míč reflexivním zákrokem vyrazil. Následně domácí dotlačili míč do sítě, ale gól neplatí! Víctor Laguardia totiž před tím zahrál rukou.

49
    Deportivo začalo druhý poločas úplně jinak než první! Náhradník Lucas Pérez zatím řádí. K míči se dostal na středu hřiště, potáhl ho dopředu a nahrál doprava na Olivera Burkea. Ten střelou k bližší tyči nepropálil Dmitroviće, jenž balón vyrazil na roh.

46
    Fantastický vstup domácích do druhého poločasu! Obrovskou chybu udělal stoper Esteban Burgos, který promáchl míč a pustil za sebe Josela, jenž balón dotáhl k pokutévému území a předložil ho před bránu volnému LUCASOVI PÉREZOVI. Zdálo se, že fotbalista, který byl na trávníku sotva 20 sekund, balón netrefil tak, jak chtěl, ale možná i proto ho poslal do protipohybu brankáře Dmitroviće.

46
    Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Ljubomir Fejsa, přichází Lucas Pérez.

44
    Vůbec první střelu mezi tyče v utkání vyprodukovali domácí, kteří se přitom většinu první půle bránili. Pohotovou ránu Xima Navarra z pravé strany šestnáctky však vyrazil Marko Dmitrović!

35
    Prvním žlutou kartou potrestaným hráčem je Aleix Vidal. Domácí fotbalista byl takto odměněn za protesty.

29
    Hosté si připravili první šanci! Na hranici šestnáctky se dostal k míči Pedro León, který ho z první napálil tak půl metru vedle levé tyče!