Mirandés – Villarreal 4:2 (kon.)
CD Mirandés
4:2 (2:1)
Villarreal CF
cz Streda 05.02.2020, 21:00 • Estadio Municipal de Anduva • Španielsky pohár • Štvrťfinále
    90+2. Antonio SÁNCHEZ - 4:2

90+2
    Mirandés právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! Domácí celek v nastaveném čase rozhoduje o svém postupu! Domácí se dostali do brejku, ve kterém postupovali ve dvou proti gólmanovi. Přihrávku před prázdnou branku nakonec dostal ANTONIO SÁNCHEZ a bez problémů zakončil do sítě!
    59. Odei ONAINDA - 3:2

59
    Neskutečný příběh druholigového celku nadále pokračuje! Mirandés totiž přidává třetí branku a znovu vede! Na přetažený centr z přímého kopu si naběhl ODEI ONAINDA, který na dlouhou nohu překonal brankáře!
    56. Santi CAZORLA - 2:2

56
    Villarreal právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno! K exekuci pokutového kopu se postavil SANTI CAZORLA, který zvolil prudkou střelu do protipohybu brankáře a rozvlnil síť!
    45+3. Martín MERQUELANZ - 2:1

45+3
    Domácí Mirandés se v závěru nastavení prvního poločasu dostává do vedení! MARTÍN MERQUELANZ se postavil k exekuci pokutového kopu a přízemní střelou uklidil míč k tyči!
    33. Javier ONTIVEROS - 1:1

33
    Je vyrovnáno! Hostující celek dokázal vyrovnat ještě před přestávkou! Villarreal totiž zahrával přímý kop v blízkosti pokutového území. Do míče se opřel JAVIER ONTIVEROS, který střelou přes zeď nedal gólmanovi šanci!
    17. Matheus AIAS - 1:0

17
    Neskutečné! Domácí celek překvapil dalšího favorita a dostává se do vedení! Dlouhý nákop přiletěl na polovinu Villarrealu, kde číhal MATHEUS AIAS, který si zasekl míč kolem obránce a střelou na přední tyč překonal brankáře!

Tomáš Kubečka

Góly: 17. Aias, 45+3. Merquelanz, 59. Onainda, 90+2. Sánchez – 33. Ontiveros, 56. Cazorla

Karty:   35. Iborra (VLR), 39. Chakla (VLR), 53. Gaspar (VLR), 79. Cazorla (VLR)

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 4:6. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 7:11.
    CD Mirandés: Limones – González, Onaindia, Sergi, Franquesa (85. Kijera) – Malsa, Sánchez – Rey, Peňa (68. Guridi), Merquelanz – Aias (80. Marcos)
    Náhradníci: Barco, Guridi, Kijera, Marcos, Muňoz, Raul, Vicente

Villarreal CF: Fernández – Gaspar, Mori, Chakla (46. Peňa), Quintilla – Chukwueze (65. Alcácer), Zambo (72. Gomez), Iborra, Cazorla, Ontiveros – Moreno
    Náhradníci: Alcácer, Bacca, Barbosa, Gomez, Nino, Pena, Trigueros

Rozhodca: De Burgos – Díaz, Nuňez