Frankfurt – Lipsko 3:1 (kon.) | Kaiserslautern – Düsseldorf 2:5 (kon.) | Schalke – Hertha 3:2 (po pr.)
Brémy – Dortmund 3:2 (kon.)
Werder Brémy
3:2 (2:0)
Borussia Dortmund
cz Utorok 04.02.2020, 20:45 • Wohninvest Weserstadion (Brémy) • DFB-Pokal • Osemfinále

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a hezký zbytek večera. (22:45:55)

Fauly: 12:4

Zápas je u konce, dramatické střetnutí vyhrává Werder Brémy, který doma poráží v osmifinále německého poháru Dortmund 3:2. První poločas vyšel lépe domácím, vedení 2:0 mu zajistili Davie Selke a Leonardo Bitencourt. Ve druhém poločase se však ještě odehrálo velké drama, když nejprve v 67. minutě snížil z dorážky z brankové čáry Erling Haland. O tři minuty později vrátil Brémám dvoubrankové vedení Milot Rashica, ale v 78. minutě znovu vrátil naději na kopačky hostů snížením na 2:3 krásnou střelou sedmnáctiletý mladík Giovanni Reyna. Vyrovnat se už ovšem Dortmundu nepodařilo i proto, že Pavlenka v nastaveném čase fantasticky vychytal hlavičku Halanda.

90+6

90+5
    Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Milot Rashica, přichází Omer Toprak.

90+5
    I brankář Hitz se vydal do vápna na rohový kop a právě on se dostal k hlavičce. Branku ovšem netrefil.
    90+3. Pavlenka zázračně vychytal Halanda.

90+3
    Schultz ještě po přetažené Sanchově přihrávce dokázal odcentrovat. Poté měl obrovskou šanci Haland, který hlavičkoval z velké blízkosti. Naprosto úžasný zákrok však proti němu předvedl Pavlenka.

90+2
    Pavlenka drží míč ve své moci, poté co se Dortmund uchýlil k nákopu na Halanda.

90+1
    Nastavovat se bude pět minut.

90
    Po standardní situaci se do střelecké příležitosti dostal Witzl, ale jeho tvrdá rána byla také velmi nepřesná.

89
    Střídání v týmu Borussia Dortmund: ze hřiště odchází Marco Reus, přichází Emre Can.
    Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Jujo Osaka, přichází Fin Bartels.
    88. Reus nedokázal vyrovnat.

88
    Obrovskou šanci na vyrovnání skóre měl Marco Reus, ale parádní zákrok předvedl proti jeho přízemnímu zakončení Pavlenka.

87
    Po delší době zase pokračujeme ve hře. Rozhodčí bude muset nastavit hodně minut.

86
    Žlutou kartu dostal Reyna za nafilmovaný pád a také Moisander za následné nesportovní chování v podobě strčení do Reyny.
    84. Bude to penalta nebo ne?

84
    Rozhodčí Winkmann se jde podívat na ten potenciální penaltový zákrok osobně. Na penaltu to ale spíš nevypadá.

83
    Rozhodčí diskutuje přes vysílačku s VAR. Řešit může potenciální penaltu pro Dortmund nebo nějaké nesportovní chování posléze.