Hradec Králové – Pardubice 3:4 (kon.) | K. Vary – Olomouc 2:4 (kon.) | Zlín – Plzeň 4:0 (kon.)
Litvínov – Třinec 2:3 (kon.) | Sparta Praha – Kometa Brno 4:3 (po pr.) | Vítkovice – Kladno 3:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Liberec 4:1 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
Rytíři Kladno
cz Nedeľa 02.02.2020, 16:00 • Ostravar aréna • Tipsport extraliga (ČR) • 43. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Už jen deset kol zbývá do konce základní části Tipsport extraligy a Vítkovice dnes budou na svém ledě hostit tým Kladna.

Poslední dny byly pro vítkovické velmi rušné a to hlavně kvůli uzávěrce přestupů. Do týmu domácích se podařilo přivést kanadského obránce s maďarskými kořeny Jesse Dudase, který v letošní sezóně hrál slovenskou Tipsport Ligu za tým DVTK Jegesmedvék z Miškolce. Dále se fanoušci seznámí se slovenským reprezentačním útočníkem Petere Šišovským, který se přesunul do Ostravy z týmu HC 07 Detva. Vítkovičtí měli také rozjednaný příchod odchovance Zbyňka Irgla, ale ten se na poslední chvíli nepodařil kvůli nesouhlasu manažera olomouckého klubu.

Vítkovice měly v posledním kole těžký úkol, pokusit se získat body na ledě lídra tabulky – Liberce. Ten také jako první skóroval už v deváté minutě, vítkovičtí ale před koncem druhé třetiny srovnaly a zápas došel až do prodloužení, ve kterém ale branka nepadla. Prémiový bod tak v samostatných nájezdech získaly Vítkovice a i díky tomu se stále drží na 12. místě v neúplné tabulce, kde si za bilanci 9-8-4-21 a pasivní skóre 103:147 připisují 47 bodů. Od posledního místa je tak dělí jen pět bodů. Kladenští Rytíři v předchozím utkání bojovali na svém ledě proti Karlovým Varům, ale nakonec museli v prodloužení sklonit hlavy, když nedosáhli na prémiový bod. Všechno ale mohlo být jinak, protože v 15, minutě hry vznikla u branky hostů nepřehledná situace, po poradě s videorozhodčím sudí branku Jágrovi uznal, ale karlovarští sáhli k trenérské výzvě,po níž byl gól zase odvolán. Kladenští se drží na 11. příčce, za bilanci 13-3-6-20 a pasivní skóre 106:138 si zatím připsali 51 bodů.

Nejproduktivnějším hráčem Vítkovic je se čtyřiatřiceti kanadskými body útočník Roberts Bukarts (13+21). Nejlepším bekem je s jednadvaceti body Peter Trška (4+17), což mu stačí na 4. místo v celkovém bodování Vítkovic. Nejvytíženějším hráčem je obránce Mislav Rosandič s průměrným časem 21:30 minut strávených na ledě. V bodování Radegast indexu se nic nemění, 168 bodů si připsal kapitán Jan Výtisk. Nejvíce trestných bodů – 42 – si od sudích vykoledoval útočník Dominik Lakatoš. V minulém kole se ve vítkovické kleci objevil Daniel Dolejš a nepočínal si vůbec špatně, jedničkou týmu je ale Miroslav Svoboda se třemi vychytanými nulami, třemi asistencemi, průměrem 3,03 a úspěšností 91,71 %.

Kanadské bodování Kladna vede s třiadvaceti body obránce Brady Austin (14+18), nejlepšími útočníky jsou se čtyřiadvaceti body Jaromír Jágr a Ladislav Zikmund (oba 12+12). Obránce Brady Austin je s průměrným časem 25:48 minut na ledě také nejvytíženějším hráčem. Dalším Kanaďan ve službách Rytířů, obránce Brendon Nash má nejvíce bodů ve statistikách Radegast indexu – 115 a s šestapadesáti trestnými minutami je nejtrestanějším hráčem týmu. Nejvíce utkání odchytal za Rytíře Denis Godla se dvěma čistými konty, průměrem 2,88 a úspěšností 91.40 %.

Dva ze tří vzájemných zápasů skončily v této sezóně až po základní hrací době. O něco více se letos daří Kladnu, z jeho pohledu se jedná o výsledky 2:3 pp; 4:3 pp a 2:1. Vítkovice by přesto rády navázaly na výhru v Liberci a dalšími body se vzdálily hrozbě sestupu. Rytíři však chtějí také bodovat, a tak se můžeme těšit na pěkný boj o důležité body.

HC Vítkovice Ridera: Mi. Svoboda (Dolejš) – Štencel, Trška, Rosandić, Dudas, Výtisk (C), R. Černý, L. Kovář – Roberts Bukarts, Hruška, Lakatoš (A) – Indrák, O. Roman, Schleiss – Dej (A), R. Veselý, Mallet – Dočekal, Werbik, T. Kubalík.

Rytíři Kladno: Cikánek (Brízgala) – Austin, Nash, Kehar (A), Lakos, Barinka, Romančík – Š. Bláha, Zikmund, Vampola – Jágr (A), J. Strnad (C), Melka – Redlich, Machač, Stach – Bílek, O'Donnell, T. Kaut – Hovorka.

Rozhodčí: Mrkva, Pražák – Gebauer, Lederer.

00:01

00:05
    Vítkovický Hruška vyhrává úvodní vhazování a domácí se přesunují do útoku.

00:22
    Hosté kombinovali na zakázané uvolnění, bude se vhazovat u Cikánka.

00:28
    Jágr se přesunul k útočnému pásmu, Nash dostal puk do pásma.

00:38
    Svoboda si připisuje první dobrý zákrok, domácí okamžitě přecházejí do protiútoku.

01:05
    Vítkovičtí bojují kolem hostující branky.

01:42
    Kladno nahazuje puk do pásma a střídá, domácí se snaží rychle rozehrát.

02:09
    Mallet neměl u Cikánka dost prostoru, puk si berou hosté.

02:39
    Třetí formace hostů prověřila Svobodu, Machač ale ani na druhý pokus nevyslal prudší střelu a tak neměl domácí gólman příliš práce.

02:49
    Kladenští se drží v pásmu jako při přesilovce.

03:06
    Puk je už za Cikánkovou klecí, Lakatoš chtěl narušit hostující rozehrávku, ale nepodařilo se mu to.

03:32
    Bukarts s Hruškou clonili u kladenské klece, Lakatoš střílel přes hráče, ale jen do gólmana.

04:03
    Redlich se rozjel do pásma a z kruhu vystřelil na Svobodu, ten měl ale dobrý výhled.

04:12
    Vítkovičtí posílají kotouč na zakázané uvolnění.

04:37
    Hosté se drží těsně u domácí branky, znovu to zkoušel Redlich, tentokrát z mezikruží, ale mířil jen doprostřed branky.

05:09
    Vítkovickým se nedaří vymanit od Svobody.

05:24
    Kotouč ve středním pásmu, ale O´Donnell si jej stahuje a Kladno tak může znovu před Svobodu.

05:57
    Domácím se podařilo přesunout hru, Veselého formace si připravila několik dobrých příležitostí, ale Cikánek je ve střehu.

06:12
    Hostující gólman má puk v lapačce, následuje komerční přestávka.

06:28
    Kladno se rychle protáhlo do pásma, Zikmund z nenápadné akce posílá puk přímo do Svobodovy lapačky.

06:45
    Od modré to zkusil Nash, ale minul.

07:18
    Hostujícím hráčům se daří držet na své útočné polovině.

07:32
    Indrák se mohl protáhnout do pásma, ale hosté byli proti.

08:07
    Vítkovičtí mají puk pod kontrolou a budou rozehrávat od své branky.

08:33
    Další pokus domácích hráčů o rozehrávku končí na zakázaném uvolnění.

09:01
    Kladenští zcela svobodně krouží útočným pásmem, domácí vyčkávají, co se z toho vyvine.

09:33
    Vítkovičtí se dostali k puku, ale jejich snahu zastavuje ofsajd.

09:47
    Werbik si najel do pásma, stáhl si kotouč a vystřelil, ale mířil nad branku.

10:15
    Vampola si vybruslil zpoza branky a snažil se prodrat puk za Svobodu, ale nebyl úspěšný.

10:38
    Domácí na skok v pásmu, ale Cikánek příliš práce neměl.

11:20
    Schleiss s Indrákem u kladenské klece, ale první jmenovaný mířil mimo branku.

11:50
    Hosté vybojovali kotouč ve svém obranném pásmu a pomalu rozehrávají.

12:12
    Vítkovice posílají puk znovu do pásma k Cikánkovi.

12:21
    Akce hostů skončila rohu u domácí branky, puk se dostal do mezikruží, kam si pro něj sjel Jágr, ale Svoboda byl na jeho pokus připraven. Následuje komerční přestávka.

12:46
    Hosté vyhráli vhazování u Svobody a zkoušeli jeho pozornost, Jágr pálil z pravého kruhu, ale zase jen do Svobody.

13:00
    Puky létají kolem kladenské branky, ale jen z dálky.

13:31
    Kladnu se nedaří dostat puk do bezpečí, domácí se snaží dostat do branky, ale nedaří se jim.

14:04
    Bukarts bojoval před Cikánkem o prostor, puk napálil od modré do klubka hráčů Výtisk. Vhazuje se po pravici hostujícího gólmana.

14:11
    Zakázané uvolnění pro Kladno, vhazování po pravici gólmana si dáme znovu.

14:20
    Za hákování je na trestnou lavici odvelen hostující Stach, domácí mají k dispozici první přesilovku.

14:38
    Puk ve středním pásmu, domácí musejí znovu rozehrát.

15:14
    Z kruhu střílel Hruška, puk se odrazil od zadního mantinelu k Malletovi, ale tomu bránila hůl soupeře, neprosadil se ani Indrák.

15:49
    Domácí okupují prostor u branky, ale hostí se brání úspěšně.

16:05
    Kotouč míří ke Svobodově kleci.

16:20

16:47
    Vampola vhazování u Svobody nevyhrál, domácí mohou kupředu.

17:06
    Kladenští dobře narušují domácí rozehrávku.

17:28
    Ofsajd pro hráče v bílých dresech.

17:36
    Barinka rozehrál na Romančíka, který nahazuje kotouč ke Svobodovi.

18:00
    Vítkovice přesunují hru, Cikánek musel být ve střehu proti teči Hrušky.

18:34
    Redlich s Austenem se rozjíždějí do útočného pásma.

19:02
    Vítkovičtí jejich souhru stopli a kontrolují kotouč.

19:23
    Boj o puk u mantinelu v útočném pásmu Kladna.

19:34
    Jágr se už už dostával k puku, ale Štencel se kolem něj prosmýkl a dostal puk do bezpečnějších vod.

19:54
    Rosandič poslal puk od kruhu k Cikánkovi, ale ten měl dobrý výhled.

20:00

Další třetina začne přibližně v 16:51.

Střely na branku:
    1/3 – 10:19

Po první třetině je stav stále nerozhodný, žádná skupina fanoušků se zatím nemohla radovat z gólu. Vítkovičtí měli k dispozici jednu přesilovku, ale nepodařilo se jim ji využít. Hosté domácí celek dokázali přestřílet, ale Svoboda měl v této části všechny jejich pokusy pod kontrolou. Uvidíme, jak se utkání bude vyvíjet dále.

20:01

20:09
    Vítkovický Trška zabránil hostům v průniku do pásma.

20:18
    Zakázané uvolnění hostujícího týmu.

20:28
    Vampola vystihl Trškovu přihrávku na Lakatoše a dostává se do pásma.

20:39
    Domácí bek svou chybku napravil a vítkovičtí se rozjíždějí k Cikánkovi.

21:19
    Zakázané uvolnění je odpískáno Kladnu.

21:52
    Přetahovanou ve středním pásmu vyhráli hosté, Strnad si najel mezi kruhy a poslal puk přímo do lapačky připraveného Svobody.

22:16
    Kladenští se drželi v pásmu, Svoboda byl v pohotovosti a nakonec lapá dobrý pokus Vampoly.

22:41
    Vítkovičtí se rychle přesunuli do pásma, Kubalík nadvakrát střelil jen do Cikánka.

23:23
    Zikmund mířil do pásma s Vampolou, který se ale ocitá v ofsajdu.

23:32
    Bukarts vystartoval do pásma, ale kotouč mu odskočil, Hruška se však dostal až ke kladenské kleci, kde ale Cikánek zakročil včas.

23:50
    Hostující Nash byl obtěžován bránícími hokejkami, přesto však vystřelil, ale Svoboda s jeho střelou neměl problém.

24:18
    Vítkovičtí v pásmu, velmi dobrou příležitost měl Dudas, ale Cikánek se přesunul včas.

24:44
    Domácí znovu v pásmu, kolem branky se protáhl Schleiss, ale mířil jen do gólmana.

25:01
    Zakázané uvolnění Kladna.

25:13
    Mallet mířil za branku, vítkovičtí mají stále puk pod kontrolou.

25:43
    Za držení je potrestán hostující Kaut.

25:58
    Vítkovice musejí rozehrát od své branky, hosté brání střední pásmo a Strnad zdatně narušuje domácí rozehrávku.

26:19
    Ofsajd pro vítkovické.

26:28
    Hosté po vhazování posílají puk na zadní plexisklo, Vampola si počínal velmi zdatně, když se ujal puku a šetří vteřiny z oslabení.

26:42
    Další ofsajd pro vítkovické barvy.

26:57
    Indrákovi se podařilo dostat puk do útočného pásma.

27:13
    Vše je jinak, domácí musejí pro puk téměř ke Svobodovi a hosté je nechtějí pustit ani na dostřel k Cikánkovi.

27:43
    Kaut se rychle přesunuje z trestné lavice na střídačku.

28:16
    Rytíři si hledají prostor u domácí branky.

28:37
    Kubalíkovi se podařilo ukořistit kotouč a rozjet se do pásma, ale daleko neprošel.

29:00
    Hraje se znovu u domácí klece, dělovka Austina končí na zadním plexiskle.

29:17
    Vítkovičtí se propracovali do pásma, na třikrát to před Cikánkem zkoušel Lakatoš, ale hostující gólman puk za sebe nepustil, vyražený puk se ještě dostal k modré k Výtiskovi, jeho nápřah ale minul branku.

30:01
    Současně jsou vyloučeni domácí Lakatoš a hostující Romančík, oba na dvě minuty za hrubost. Oba týmy hrají ve čtyřech,

31:10
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Vítkovice se protáhly do pásma, Mallet si najížděl zprava, ale místo střely zvolil nahrávku na zcela volného RASTISLAVA DEJE, který měl před sebou otevřenou branku, když se Cikánek nestačil přesunout – 1:0. Asistence: Alexandre Mallet, Mislav Rosandič.
    31:10 Rastislav DEJ - 1:0

32:01
    Oba týmy hrají v plném počtu.

32:13
    Domácím další útok nevyšel podle představ, puk končí u hostujícího gólmana a po komerční přestávce se bude vhazovat po jeho levici.

32:32
    Trškovi proklouzl puk u modré a domácí tak musejí vycouvat.

32:45
    Domácí Hruška se natlačil až do kladenské klece, ale gólman byl ve střehu.

33:15
    Zbrklá rozehrávka domácích končí na zakázaném uvolnění.

33:21
    Vampolovu dobrou střelu z kruhu Svoboda tak tak chytá, vhazuje se po jeho levici.

33:28
    Černý posílá puk podél mantinelu až na zakázané uvolnění.

33:50
    Nash vystřelil od modré jen do betonů Svobody, Veselý posílá puk na další zakázané uvolnění.

34:10
    Kladenští vytvořili před domácí brankou velký závar, několikrát to zkusil Zikmund, přispěl i Jágr, ale Svobodovi se daří svou klec uhájit.

34:18
    Domácí Černý si vypomohl držením a teď bude pykat.

34:57
    Vítkovičtí posílají puk do bezpečí, Svoboda může vydechnout.

35:08
    Lakatoš se rozjel se spoluhráčem do pásma, ale jen chtějí šetřit vteřiny z oslabení.

35:24
    Přímo před brankou se ocitl nikým neatakován Zikmund, ale byl příliš blízko a trefil jen Svobodu.

35:43
    Domácí mohli ujet a zaútočit na hostující branku, ale puk jen nahodili a střídají.

36:00
    Kladno před Svobodou, ale ten si připisuje další důležitý zákrok.

36:18

36:31
    Kladenští se drží u domácí branky, Jágr zblízka nastřeluje jen Svobodu, od něj se puk odráží ke spoluhráčům.

37:30
    Hosté okupují útočné pásmo, ale jejich přihrávky nejsou přesné.

38:00
    Vítkovičtí přesunuli hru, ale kotouč je teď zašlápnut u mantinelu.

38:33
    Cikánkovu pozornost vyzkoušel Schleiss, který si nabruslil do kruhu, ale kladenskou klec míjí.

39:01
    Hosté předvedli dobrou akci se špatným zakončením, Melka si najížděl v situaci dva na jednoho se Strnadem, Dudas se položil na zem, ale Melka si jej objel, přesto však Svobodu nedokázal překvapit.

39:34
    Vítkovičtí mění směr hry, ale Hruška přichází o kotouč.

39:51
    Domácí se snaží mít kotouč pod kontrolou.

40:00

Další třetina začne přibližně v 17:46.

1/3 – 10:19
    2/3 – 11:16

Ve druhé třetině byla k vidění jen jedna branka, k radosti domácích fanoušků ji ze své sítě lovil hostující Cikánek. Kladenští si ale umí připravit nebezpečné akce a jednogólové manko není v hokeji příliš, můžeme tedy očekávat zajímavou třetí třetinu. Po přestávce se k nám určitě vraťte.

40:01

40:05
    Nash míří s pukem za svou branku a bude rozehrávat.

40:36
    Zikmund se svými spoluhráči okupuje útočné pásmo, ale zatím nic nevymysleli.

41:12
    Malletovi se podařilo za brankou ukořistit puk mezi dvěma protihráči a poslat jej před branku, ale nikdo z domácích nebyl v dobré pozici.

42:06
    Špatná kombinace při rozehrávce končí na zakázaném uvolnění Kladna.

42:14
    Další zakázané uvolnění pro kladenské Rytíře.

42:32
    Kubalík s Dočekalem mířili k brance, ale Kubalíkova střela šla mimo.

42:41
    Za držení odjíždí za kart hostující Barinka.

43:06
    Strnad znovu zdatně narušuje domácí rozehrávku ve svém útočném pásmu.

43:42
    Mallet číhá před brankou Cikánka, ale ten vyrazil oba jeho pokusy.

43:52
    Dej si vybruslil mezi kruhy a vystřelil, Cikánek má puk pod kontrolou, bude se vhazovat u jeho branky.

44:35
    Štencel poslal puk nalevo na Dudase, jeho střela orazítkovala Cikánkovy betony. Hosté vyhazují kotouč.

44:41

45:54
    Vítkovičtí si připravili slibné šance, nejprve se v situaci dva na jednoho ocitl Dočekal s Kubalíkem, poté si k brance sjížděl Werbik, který byl přistrčen, ale puk je stále ve hře.

46:04
    Zakázané uvolnění pro Rytíře, následuje ale komerční přestávka.

46:20
    Lakatoš předvedl před kruhy rychlé ruce, ale Cikánek zareagovala a drží puk v náručí.

46:34
    Hostujícího Austina domácí obtěžovali při rozehrávce, puk tak mizí na zakázaném uvolnění.

47:07
    Kladenští nahodili puk do pásma, Jágr si pro něj chtěl sjel, ale Mallet jej zpracoval a posílá ke spoluhráči.

47:48
    Vítkovičtí v pásmu, na Cikánka se zprava řítil Černý, ale hostující gólman měl dobrý výhled a kotouč chytil.

48:28
    Vítkovice se protahovaly do pásma, Kubalík se v rychlosti dostal před branku, ale k puku se nedostal, ještě měl možnost Werbik, ale Cikánek byl na místě.

48:42
    Za nedovolené bránění je potrestán hostující Romančík.

49:09
    Vítkovičtí museli rozehrát od své branky, ale ani teď se v pásmu příliš neohřáli a musejí vycouvat.

49:31
    Hra je přerušena, domácí se dostali do ofsajdu.

49:52
    V rohu čtveřice hráčů bojovala o puk, Hruška jej nakonec dostal pod kontrolu, nahrál na opačnou stranu zcela volnému Dudasovi, ale Cikánek byl připraven.

50:06
    Hostující Machač se dostal do úniku, rychle se dostal až před Svobodu, ale ten už na něj čekal.

50:20
    Vítkovický Štencel v pádu trefuje prázdnou klec Kladna, ale hosté využívají pravidla trenérské výzvy, a proto je na čadě videoorozhodčí.

50:20
    Domácí využívají přesilovku!! Schleiss našel rozjetého JANA ŠTENCLA, který mířil přímo na branku, Cikánek si povyjel a strčil mu do jízdy beton, domácí bek ale přesto posílá v pádu puk za jeho záda do prázdné klece – 2:0. Asistence: Jan Schleiss, Rastislav Dej..
    50:20 Jan ŠTENCEL - 2:0

50:55
    Kladenští se snaží udržet hru u Svobody, ale vítkovičtí jsou proti.

51:33
    Rosandič se protáhl podél levého mantinelu do pásma, ale nikdo z jeho spoluhráčů jej nenásledoval.

52:17
    Kladno v pásmu, Zikmund zpoza branky nahrával na Jágra, ale ten prostor ke střele nenašel.

52:45
    Vítkovičtí se protáhli do pásma, ale Dej s Malletem skóre nemění.

53:03
    Domácí znovu narušili souhru hostů, do pásma projel Schleiss, ale jeho střela je sražena nad branku. Následuje komerční přestávka.

53:27
    Kladno krouží u své branky a bude rozehrávat.

53:58
    Dejovi se podařilo ve svém obranném pásu složit u mantinelu o půl halvy vyššího Nashe.

54:17
    Rytíři se drží kolem Svobodovy branky, domácí ale posílají puk do středního pásma, a tak se může uvolnit.

55:08
    Puk létá ze strany na stranu a v Ostravar aréně rozjelo 9 635 fanoušků mexickou vlnu.

55:38
    Kladno má k dispozici početní výhodu, za krosček je vyloučen Výtisk.

55:53
    Hosté kombinovali u domácí klece, ale vítkovičtí odesílají puk do bezpečí.

56:20
    Kubalík zdatně narušuje kladenskou souhru.

56:39
    Za vyhozeným pukem míří ze středního pásma Schleiss, ale Austin byl za brankou Kladna dříve.

57:01
    Další vyhození vítkovických hráčů.

57:23
    Melka má puk pod kontrolou, ale střela mu nesedla.

57:38

57:47
    Do úniku se dostal domácí Bukarts, ale puk se odrazil od Cikánkových betonů mimo.

58:00
    Kladenští Rytíři odvolávají svého gólmana.

58:25
    Dej se rozjel na opuštěnou klec, ale Kehar se stačil vrátit, v pádu mu vložil do střely hůl, a tak se domácí útočník radovat nemůže.

58:58
    Kladenští se znovu usazují před Svobodou, ale vítkovičtí chrání svou branku velmi urputně.

59:27
    ROBERTS BUKARTS se napřáhnul od své obranné modré a trefuje opuštěnou branku Kladna – 3:0. Asistence: Jan Výtisk.
    59:27 Roberts BUKARTS - 3:0

59:27
    Hostující Cikánek je zpět ve své brance.

Rytíři Kladno – LUKÁŠ CIKÁNEK

Po první bezbrankové třetině, ve které ale hosté vyslali na Svobodu hned devatenáct střel, se ve druhé části jako první prosadili domácí při hře čtyři na čtyři, když za Cikánkova záda poslal puk Dej. Hosté několikrát ohrozili Svobodovu klec, ale do kabin odcházeli spokojeněji domácí. V půlce třetí části nejprve využili vítkovičtí přesilovku a ani použitá trenérská výzva kladenských koučů na rozhodnutí nic nezměnila. Dvě minuty před koncem se hosté rozhodli odvolat gólmana a i když si vytvořili závar u Svobody, vítkovičtí několikrát ohrozili prázdnou branku až se ji podařilo úspěšně od své bránící modré trefit Bukartsovi. Vítkovice dnes tedy berou všechny tři body a před reprezentační přestávkou je to přesně to, co potřebovaly. Dnešní tříbodová výhra pro domácí také znamená, že od dnešního soupeře, který je na jedenáctém místě, je momentálně dělí v tabulce už jen jeden bod.
    Z Ostravy je to pro dnešek vše, mějte příjemný zbytek večera a po reprezentační přestávce se budu těšit znovu na počtenou. (18:51:30)

Monika Baloghová

Góly a asistencie: 32. Dej (Mallet, Rosandić), 51. Štencel (Schleiss, Dej), 60. Roberts Bukarts (Výtisk)

Rozhodca: Mrkva, Pražák – Gebauer, Lederer

Diváci: 9 635