Alexander Zverev
Alexander Zverev (7)
1
6 4 63 64
cz Piatok 31.01.2020, 09:46 • Rod Laver Arena, Melbourne (AUS) • Australian Open - muži - Australian Open (tvrdý povrch) • Semifinále

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (13:33:21)

Dominic Thiem se tak v neděli utká ve finále s Novakem Djokovičem!

Je konec! Dominic Thiem nakonec potvrdil roli favorita po setech 3:6, 6:4, 7:6 a 7:6 postupuje do finále! V první sadě rakouský tenista hodně chyboval, hned třikrát přišel o podání a prohrál set výsledkem 3:6. V koncovce druhého setu ale dokázal Zvereva přetlačil a získal set 6:4. Třetí sada nabídla Thiemovi vedení o jeden brejk, jenže bojující Zverev se dostal zpátky do hry. Ve zkrácené hře však Thiem předvedl dobrou hru a zajistil si vedení 2:1. Čtvrtý set pak přinesl fantastický výkon obou hráčů na podání a o jeho osudu opět rozhodovala zkrácená hra. Zverev v tiebreaku neunesl tíhu okamžiku, daroval soupeři laciné fiftýny a Thiem už si postup pohlídal.

Konec zápasu
    3:1; 7:6 - Dominic Thiem

7:6
    Druhý mečbol už Dominic Thiem využívá a postupuje do svého premiérového finále na Australian Open!

6-4
    První mečbol likviduje německý tenista vynikajícím servisem na téčko.

6-3
    Rakušan si s přehledem pohlídal i druhé podání a má tři mečboly!

5-3
    Dominic Thiem trefil vynikající podání a následným forhendem vymetl roh dvorce. Zverev na míček nemohl dosáhnout.

4-3
    Těžký moment teď Zverev ustál a nepouští soupeře do trháku. Stále je ale o minibrejk pozadu.
    2:1; 6:6; 4-2 - Dominic Thiem