Třinec – Sparta Praha 5:1 (kon.) | Plzeň – Hradec Králové 2:3 (0:3 po s.n.) | Kladno – K. Vary 4:5 (po pr.)
Pardubice – Litvínov 1:2 (kon.) | Kometa Brno – Mladá Boleslav 2:1 (2:0 po s.n.) | Olomouc – Zlín 3:1 (kon.)
    Peter MUELLER - 2:1

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Kometa Brno.
    Autorem vítězné branky je PETER MUELLER.

63:34
    Protiútok na druhé straně, který po přihrávce Ševce vedl Skalický a vyzval k rozhodnutí Kousala, proti jeho koncovce se však dokázal orientovat pohotový Vejmelka, jenž se výborně přesunul k likvidaci tutové příležitosti!
    59:48 Peter MUELLER - 1:1

59:48
    Kometa právě vstřelila branku!
    Brněnská DRFG arena jásá, je vyrovnáno! Kometa prolomila více než dvouleté trápení proti Bruslařům a střílí vyrovnávací branku! Erat přenesl hru přihrávkou přes šíří pásma na hůl PETERA MUELLERA, jenž střelou z voleje obnovil vyrovnaný stav. Asistence: Martin Erat, Daniel Rákos.

58:55
    Vejmelka chvátá na střídačku, Kometa jde do akce v šesti!

57:26
    Příležitost pro brněnskou Kometu, která si v závěru třetí třetiny zahraje druhou přesilovou hru v utkání. Na trestnou lavici míří Adam Zbořil na dvě minuty za hákování.

57:07
    Zbořil nyní upaloval do přečíslení společně s Klepišem, zkušenějšímu spoluhráči Zbořil nabídl zakončení z voleje, avšak Klepši kotouč promáchl.

54:18
    Dnešní utkání sleduje 7249 diváků.
    51:05 Martin PLÁNĚK - 0:1

51:05
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Bruslaři využívají přesilovou hru a otevírají brankový účet zápasu! Do střelecké pozice na vrcholku pravého kruhu si najel MARTIN PLÁNĚK a nechytatelnou dělovkou vymetl pavučinky v levém růžku brněnské branky. Asistence: Jakub Klepiš, Radim Zohorna.

49:55
    Tak trochu zbytečné vyloučení pro domácí tým, který se držel na puku v útočném pásmu. Každopádně Bruslaři si zahrají početní výhodu, dvě minuty za nedovolené bránění obdržel Martin Zaťovič.

29:49
    Rákos poslal kotouč mezi kruhy, kde si jej zpracoval Kusko a jeho prudká střela skončila na tyči hostující svatyně!

21:04
    Přesilovou hru si zkusí také Bruslaři, dvě minutu za hru vysokou holí fasuje Jakub Orsava.

16:07
    Brněnskou kombinaci nyní vystihl Skalický, nejproduktivnější hráč Mladé Boleslavi postupoval na Vejmelku v samostatném úniku, zamířil mezi betony, které však brněnský brankář včas sklepl k sobě!

12:24
    Zaťovič nyní rychle přenechal kotouč Muellerovi, jenž pálil okamžitě z voleje do protipohybu brankáře, Peters ovšem znovu úspěšně zasáhl a podržel Mladou Boleslav.

08:08
    Kometa si vynutila první přesilovou hru v dnešním utkání, dvě minuty za podrážení obdržel Martin Ševc.

04:33
    Hosté nyní propadli ve středním pásmu a do přečíslení dva na jednoho se vydal Plekanec podporování Orsavou, prvně jmenovaný se nakonec odhodlal zakončit, Peters střelu zkušeného brněnského útočníka vystihl.

00:54
    Zaťovič nyní uvolnil Muellera, jenž si zpracoval kotouč před branou Mladé Boleslavi, na pozorného Peterse však nevyzrál!

Jan Tajzler

Góly a asistencie: 60. Mueller (M. Erat, Rákos), rozh. náj. Mueller – 52. Pláněk (Klepiš, R. Zohorna)