Košice – Michalovce | 3:0 (kon.) | | | Nitra – Zvolen | 3:5 (kon.) | | | Miškovec – Trenčín | 2:3 (kon.) |
Nové Zámky – Lipt. Mikuláš | 3:4 (po pr.) | | | HC Slovan – Poprad | 2:4 (kon.) | | | Budapešť – Detva | 6:4 (kon.) |
Topoľčany – Spišská N. Ves | 0:0 (odl.) | | | Dubnica – Skalica | 2:3 (kon.) | | | Levice – Trnava | 6:0 (kon.) |
Pov. Bystrica – Žilina | 2:3 (kon.) |
Sparta Praha – Liberec | 2:6 (kon.) |
Buffalo – Ottawa | 2:5 (kon.) | | | Calgary – St. Louis | 4:5 (0:2 po s.n.) |
Chabarovsk – Ufa | 1:0 (1:0 po s.n.) | | | Vladivostok – CSKA Moskva | 2:5 (kon.) | | | Viťaz – Kazaň | 2:4 (kon.) |
po s.n. (1:0)
Amur Chabarovsk
1:0
(0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)
HC Salavat Julajev Ufa
36:48
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Valerij Vasiljev – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
32:12
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Pavel Turbin – 2 min., vysoká hůl).
|
|
29:00
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Linus Omark.
|
|
26:26
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Philip Larsen – 2 min., držení).
|
|
12:03
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Zachar Arzamascev – 2 min., držení).
|
Góly a asistencie:
rozh. náj. Vj. Ušenin
Rozhodca: Bukin, Fraňo – Lazarev, Strelcov
Diváci: 4 231
Nepremenená penalta:
Samostatné nájazdy:
1. séria:
0:0 Maxim Majorov (UFA)
0:0 Igor Rudenkov (CHA)
2. séria:
0:0 Sakari Manninen (UFA)
0:0 Vladislav Ušenin (CHA)
3. séria:
0:0 Teemu Hartikainen (UFA)
1:0 Vladislav Ušenin (CHA)
4. séria:
1:0 Dmitrij Kugryšev (UFA)
1:0 Hynek Zohorna (CHA)
5. séria:
1:0 Nikita Šošnikov (UFA)
Amur Chabarovsk:
Alikin (Kiseljov) – Jordán, Vitásek, Vasiliev, Ignatovič, Korobov, Turbin, Alexandrov – H. Zohorna, T. Zohorna (C), Golubev – Fajzullin, Rasskazov, Rudenkov (A) – Vl. Ušenin, Vj. Ušenin (A), Gorškov – Železkov, Kuznecov, A. Lazarev.
Náhradníci:
Tréner:
HC Salavat Julajev Ufa: Metsola (Karejev) – Larsen, Panin (C), Arzamascev, Ar. Sergejev, Lisovec, Pašnin – Omark (A), Manninen, Hartikainen – Šošnikov, Burmistrov (A), M. Majorov – Kugryšev, Kadejkin, – Krikunov, Kartajev, Soloduchin – Baškirov, Alalykin.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
HC Salavat Julajev Ufa: Metsola (Karejev) – Larsen, Panin (C), Arzamascev, Ar. Sergejev, Lisovec, Pašnin – Omark (A), Manninen, Hartikainen – Šošnikov, Burmistrov (A), M. Majorov – Kugryšev, Kadejkin, – Krikunov, Kartajev, Soloduchin – Baškirov, Alalykin.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Bukin, Fraňo – Lazarev, Strelcov
Diváci: 4 231
Vendula Zdražilová