Belfort – Montpellier 0:0 (5:4 po pen.) | Angers – Rennes 4:5 (po pr.) | Limonest – Dijon 1:2 (po pr.)
Monaco – Saint-Étienne 0:1 (kon.)
Angers SCO
4:5 (0:2)
Stade Rennes
cz Utorok 28.01.2020, 18:30 • Stade Raymond Kopa, Angers • Francúzsky pohár • Osemfinále

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

Angers SCO: Petković – Pavlović, Thomas, Manceau, Bamba, Fulgini, Santamaria, Bobichon, Lage, Bahoken, Ninga
    Náhradníci: I. Traoré, Butelle, Capelle, Thioub, Mangani, Pellenard, Ould Khaled

Stade Rennes FC: Mendy – Da Silva, H. Traoré, Gelin, Tait, Bourigeaud, Siliki, Maouassa, Gboho, Niang, Del Castillo
    Náhradníci: Hunou, Grenier, Camavinga, Gnagnon, Salin, Raphinha, Boey

Rozhodčí: Léonard – Lang, Hebrard.

1

23
    Volný kop pro Rennes, z levé strany, na polovině domácího mužstva.

24
    Žádné nebezpečí pro branku Angers, domácí odkopávají míč až na polovinu Rennes.

25
    Odkop od branky Rennes, hosté s míčem u půlící čáry.

26
    Domácí jsou nyní trochu pod tlakem, brání se pouze odkopem míče od vlastní šestnáctky.

27
    Volný kop pro Angers, domácí budou rozehrávat z levé strany, na polovině Rennes.

28
    Míč se dostal do vápna Rennes, diváci si žádali odpískání ruky, ale sudí byl jiného názoru, pokračuje se ve hře.

29
    Angelo Fulgini (Angers) vyslal zajímavou střelu zpoza vápna, kterou však Mendy dokázal chytit.

30
    Rohový kop pro Rennes, hosté budou rozehrávat z levé strany.

31
    Míč se z levé strany dostal do vápna Angers, domácí se ale v pohodě ubránili.

31
    Žlutou kartu dostává Faitout Maouassa (Stade Rennes FC).

32
    Angers se znovu pouze brání, hosté zkouší projít do zakončení z pravé strany.

33
    Diváci pískají, jejich tým se stále pouze brání.

34
    Jeden z hráčů Rennes končí na trávníku, po zákroku domácího hráče.

35
    Domácí jdou dopředu, po levé straně, dostávají se za půlící čáru.

36
    Poté ale pouze odevzdávají míč soupeři, nepřesným nákopem z levé strany.

37
    Rennes právě vstřelilo branku!
    Minela gólmana Petkoviće, kterému prošla střela JAMESE LEA SILIKIHO, zpoza vápna, mezi rukama do branky.
    37. James LEA SILIKI - 0:1

38
    Žlutou kartu dostává Petković (Angers SCO).

39
    Žlutou kartu dostává Damien Da Silva (Stade Rennes FC).

40
    Čeká nás posledních pět minut první půle, která zatím lépe vyznívá pro Rennes.

41
    Pas domácích k vápnu Rennes není přesný, hosté získávají míč.

42
    Hosté podrželi míč u půlící čáry, poté přesnými dvěma přihrávkami vzniklo přečíslení, kdy si za obranu naběhl MBAYE NIANG, který z levé strany přehodil vyběhnuvšího Petkoviće.
    42. Mbaye NIANG - 0:2

43
    Situace je pro Angers již hodně nevýhodná, navíc domácí si vůbec neví rady s kombinacemi soupeře.

44
    Petković odkopává míč od branky Angers, domácí ale vzápětí míč opět ztrácejí.

45
    Další míč končí v brance Angers, ale tentokrát to bylo z ofsajdu, takže gól neplatí.

45+1

Pískot na závěr první půle a pískot vyprovází domácí také do šatny. Angers první poločas hrubě nezvládlo, hosté jednoznačně ovládali hru a zaslouženě vedou 2:0. Domácí v podstatě neohrozili branku Rennes.

Druhý poločas začne přibližně v 19:31.

46

46
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Bobichon, přichází Mangani.

46
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Ninga, přichází Thioub.

48
    Hosté vrací sportovně míč soupeři, zahraje si tak gólman Petković.

49
    Angers má aktivní vstup do druhého poločasu, dočkáme se prvního domácího gólu?

50
    Hosté se znovu pouze brání na vlastní polovině, včasným výběhem zabránil domácím ve skórování gólman Mendy (Rennes).

51
    Útočný faul odpískán domácím, míč tak získávají hosté.

52
    Angers právě vstřelilo branku!
    Domácí rozehráli rohový kop, míč ve vápně sklepl hlavou bránící hráč za sebe, kde na hranici malého vápna stál volný SADIA THIOUB, který pohotově stihl míč sklepnout a poslat k tyči. Zasahující bránící hráč Rennes již přišel se svým skluzem pozdě.
    52. Sadia THIOUB - 1:2

53
    Další rohový kop pro Angers, dočkáme se vyrovnání?

54
    Hosté budou čelit dalšímu rohu domácích, kteří tentokrát rozehrají z levé strany.

55
    Defenziva Rennes dokázala ubránit oba rohové kopy soupeře, Angers má ale velkou převahu.

56
    Je to zatím, v dosavadním průběhu druhé půle, úplně jiný obrázek hry, než v poločase prvním, kdy byli výrazně lepší hosté.

57
    Další roh Angers, domácí rozehráli z pravé strany, míč ale chytá ve vzduchu gólman Mendy (Rennes).

58
    Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Lea Siliki, přichází Grenier.

59
    Pozor, sudí nařizuje pokutový kop pro Rennes, po faulu bránícího Santamarii na Nianga, který také pokutový kop bude moci zahrávat.
    59. Santamaria (Angers) fauluje ve vlastním vápně, penalta pro Rennes.

60
    Žlutou kartu dostává Angelo Fulgini (Angers SCO).

61
    Nařízený pokutový kop s naprostým přehledem proměňuje MBAYE NIANG, který tak vrací svému týmu dvoubrankové vedení.
    61. Mbaye NIANG - 1:3

62
    Pro Angers je to krutá rána, domácí jsou v dosavadním průběhu druhé půle jasně lepší, ale nyní již opět musí dotahovat dvoubrankové manko.

63
    Pouze odkopem míč do autu řeší nyní hosté situaci u vlastní šestnáctky.

64
    Útočným faulem končí akce domácích, kteří se ale bleskově vrací zpět k míči.

65
    Zaútočili hosté, po pravé straně, kde ale pronikajícího Greniera zastavil odpískaný ofsajd.

66
    Žlutou kartu dostává Romain Del Castillo (Stade Rennes FC).

67
    Gólman Mendy (Rennes) si dává na čas s rozehrávkou, což se vůbec nelíbí divákům, kteří pískají.

68
    Tait (Rennes) zkusil z levé strany projít do vápna soupeře, nepřešel ale přes obránce.

69
    Rennes s míčem u půlící čáry, vypadá to, že třetí inkasovaný gól byl pořádnou ranou do ambicí domácích.

70
    Čeká nás posledních dvacet minut tohoto zápasu, v němž hosté nyní v poklidu hájí dvougólový náskok, byť úvod do druhé půle měli jednoznačně lepší domácí.

71
    Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Bourigeaud, přichází Camavinga.

72
    Žlutou kartu dostává Clément Grenier (Stade Rennes FC).

73
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Fulgini, přichází Capelle.

74
    Autové vhazování hostů, z pravé strany, na vlastní polovině.

75
    Středem to zkusil Thioub (Angers), míč mu ale uskočil a skončil až před brankářem Mendym (Rennes), který odkopává.

76
    Hra v tuto chvíli postrádá tempo, hosté viditelně šetří čas.

77
    U půlící čáry vybojovali míč domácí, kteří ale následně zase míč ztrácejí zbytečným faulem ve středovém kruhu.

78
    Jeden z hráčů Rennes se nyní těžce zvedá z trávníku.

79
    Hosté budou muset střídat, mezitím ale ještě vybojovali roh z pravé strany.

80
    Žádné nebezpečí pro branku Angers, při rohovém kopu Rennes, z pravé strany.

81
    Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Grenier, přichází Gnagnon.

82
    Dalším útočným faulem končí akce Agners, domácí nyní hodně chtějí, ale je to trochu kontraproduktuviní.

83
    Trenér Angers, Stephane Moulin, dostává žlutou kartu.

84
    Tak ještě šance v tomto zápas! SADIA THIOUB vypálil z otočky a poslal míč nechytatelně k tyči a domácí snižují na rozdíl jediného gólu!
    84. Sadia THIOUB - 2:3

87
    Dá se očekávat, že domácí nyní budou hodně tlačit na pilu, i nyní se hnali dopředu a zastavit je musel až faul.

88
    Pozor, penalta pro Angers, bránící Gnagnon zezadu srazil k zemi útočícího hráče a sudí nařizuje podruhé v tomto zápase penaltu!!
    88. Penalta pro Angers, po faulu bránícího Gnagnona (Rennes).

88
    Žlutou kartu dostává Gnagnon (Stade Rennes FC).

89
    STÉPHANE BAHOKEN poslal míč k tyči, byl to trochu risk, kdyby stála branka dál, míč by letěl vedle... ale takhle končí v brance a je vyrovnáno.
    89. Stéphane BAHOKEN - 3:3

90
    Nastavují se čtyři minuty.

90+2
    Hosté mohou vinit z dosavadního průběhu zápasu jen sami sebe... měli zápas velmi dobře rozehraný, ale ani vedení 2:0 či 3:1 jim nestačilo.

90+4
    Druhý poločas skončil.

90 minut řádné hrací doby nerozhodlo, čeká nás tak prodloužení, případně pokutové kopy.

91
    Začal první poločas prodloužení.

92
    Odkopem míče řeší obránce Rennes situaci na vlastní polovině.

94
    Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Niang, přichází Hunou.

95
    Rohový kop pro Rennes, hosté budou rozehrávat z pravé strany.

96
    Míč šel z pravé strany na bližší tyč, kde ale dobře zasáhl bránící hráč, domácí poté zkusili rychlý brejk, který ale hosté ubránili.

96
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Manceau, přichází Pellenard.

98
    Razantní odkop obránce Rennes, hosté nyní nic nevymýšlí, hlavně nechybovat na vlastní polovině.

99
    Autové vhazování domácích, kteří jsou zatím v prvním prodloužení aktivnější.

100
    Žlutou kartu dostává Sadia Thioub (Angers SCO).

101
    Angers s míčem na polovině Rennes, ale domácí faulují, takže přicházejí o míč.

101
    YANN GBOHO korunuje svůj dnešní výborný výkon gólem v prodloužení, kdy si naběhl na malé vápno, kam dostal pas po parádní akci Camavingy z pravé strany a celkem snadno nasměroval míč do branky.
    101. Yann GBOHO - 3:4

103
    Pro Angers další tvrdá rána, již poněkolikáté dnes, dokáží se domácí znovu vzchopit?

105
    Krásnou akci domácích, zakončil nechytatelnou střelou z první MATHIAS LAGE PEREIRA, který tak vyrovnává na 4:4.
    105. Mathias LAGE PEREIRA - 4:4

105+1
    První prodloužení skončilo.

106
    Začalo druhé prodloužení.

107
    Je to dnes vskutku zajímavý duel... obrany mají den otevřených dveří a ve druhém prodloužení je to opět nerozhodně, navíc hokejovým výsledkem...

108
    Petković (Angers) má míč a rychle rozehrává od své branky.

109
    Na hráčích Angers je patrné, že by rádi rozhodli ještě ve hře, nikoliv až v penaltovém rozstřelu.

110
    Rennes s míčem na polovině Angers, domácí se pozorně brání.

111
    A hosté opět vedou, po krásné ráně JÉRÉMY GELINA, který se zpoza vápna trefil z první přímo do vinglu.
    111. Jérémy GELIN - 4:5

112
    Vzhledem k tomu, co všechno se dnes na hřišti stadionu Raymonda Kopa událo, není vyloučené, že domácí opět vyrovnají.

113
    Mohou zahrozit již nyní, kdy získávají velmi dobrou standardku téměř z hranice vápna!

114
    Jenže domácí volí místo střely na branku centr nebo spíše takový lob do vápna Rennes, se kterým si defenziva hostujícího mužstva v pohodě poradila.

115
    Lage (Angers) vypálil, gólman Mendy (Rennes) vyráží na roh.

116
    Rohový kop rozehráli domácí z pravé strany, ale jejich snaha končí ofajdem, takže hrají hosté.

118
    Čas se fotbalistům Angers krátí, hosté mají náskok jednoho gólu, že by dnes konečně udrželi vedení až do konce?

119
    V tuto chvílí ztrácejí domácí míč u půlící čáry, hrají tak hosté, kteří šetří čas.

120
    Útočným faulem končí akce domácích na pravé straně, na polovině Rennes.

120+1

Je konec! Dnešní neskutečně dramatický duel nakonec končí vítězstvím hostů, kteří v gólové přestřelce uspěli a po vítězství 5:4 nad domácím Angers oslavují postup do čtvrtfinále.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:02:43)

Martin Dvořák

Góly: 52. Thioub, 84. Thioub, 89. Bahoken (pen.), 105. Pereira – 37. Siliki, 42. Niang, 61. Niang (pen.), 101. Gboho, 111. Gelin

Karty:   38. Petković (AGR), 60. Fulgini (AGR), 100. Thioub (AGR) – 31. Maouassa (REN), 39. Da Silva (REN), 66. Del Castillo (REN), 72. Grenier (REN), 88. Gnagnon (REN)

Angers SCO: Petković – Pavlović, Thomas, Manceau (96. Pellenard), Bamba, Fulgini (73. Capelle), Santamaria, Bobichon (46. Mangani), Lage, Bahoken, Ninga (46. Thioub)

Stade Rennes: Mendy – Da Silva, H. Traoré, Gelin, Tait, Bourigeaud (71. Camavinga), Siliki (58. Grenier, 81. Gnagnon), Maouassa, Gboho, Niang (94. Hunou), Del Castillo

Rozhodca: Léonard – Lang, Hebrard