Závod s hromadným startem mužů, 15 km, Pokljuka | Vítěz: Q. Fillon Maillet (FRA) (kon.) | | | SP - hromadný štart žien, 12,5 km, Pokljuka | Víťazka: Öbergová (SWE) (kon.) |
SuperG žien, Bansko | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Slalom mužů, 1. kolo, Kitzbühel | Vítěz: L. Braathen (NOR) (kon.) |
Slalom mužů, 2. kolo, Kitzbühel | Vítěz: D. Yule (SUI) (kon.) |
Muži HS140, Zakopané | Vítěz: K. Stoch (POL) (kon.) |
Sprinty mužů a žen, Oberstdorf | Vítěz: N. Něprjajevová (RUS), J. Klaebo (NOR) (kon.) |
Skoky HS140, Oberstdorf | Vítěz: J.L. Oftebro (NOR) (kon.) | | | Běh 10 km, Oberstdorf | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
koniec udalosti
SP - běh 10 km, Oberstdorf
Vítěz: J. M. Riiber (NOR)
Poslední stoupání před stadionem přináší onen okamžik, kdy Riiber nastupuje!
|
Konečné pořadí
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 26:30,7
2. Jens Luuras Oftebro (NOR) +6,0
3. Franz-Josef Rehrl (AUT) +8,0
4. Jörgen Graabak (NOR) +43,8
5. Fabian Riessle (GER) +44,7
6. Martin Fritz (AUT) +45,4
7. Espen Bjørnstad (NOR) +47,1
8. Ilkka Herola (FIN) +47,5
9. Manuel Faisst (GER) +49,3
10. Akito Watabe (JPN) +52,0
11. Laurent Muhlethaler (FRA) +58,3
12. Magnus Krog (NOR) +59,8
13. Lukas Klapfer (AUT) +1:02,8
14. Johannes Lamparter (AUT) +1:04,7
15. Hideaki Nagai (JPN) +1:04,7
16. Rjota Jamamoto (JPN) +1:08,1
17. Espen Andersen (NOR) +1:13,4
18. Vincenz Geiger (GER) +1:19,7
19. Einar Luraas Oftebro (NOR) +1:30,1
20. Jošito Watabe (JPN) +1:39,3
21. Philipp Orter (AUT) +1:47,1
22. Lukas Greiderer (AUT) +1:47,2
23. Szczepan Kupczak (POL) +1:47,3
24. Antoine Gerard (FRA) +1:58,1
25. Kristjan Ilves (EST) +2:03,5
26. Thomas Jöbstl (AUT) +2:12,4
27. Johannes Rydzek (GER) +2:16,1
28. Jan Vytrval (CZE) +2:16,4
29. Eric Frenzel (GER) +2:20,8
30. Alessandro Pittin (ITA) +2:37,9
44. Petr Šablatura (CZE) +5:46,4
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 26:30,7
2. Jens Luuras Oftebro (NOR) +6,0
3. Franz-Josef Rehrl (AUT) +8,0
4. Jörgen Graabak (NOR) +43,8
5. Fabian Riessle (GER) +44,7
6. Martin Fritz (AUT) +45,4
7. Espen Bjørnstad (NOR) +47,1
8. Ilkka Herola (FIN) +47,5
9. Manuel Faisst (GER) +49,3
10. Akito Watabe (JPN) +52,0
11. Laurent Muhlethaler (FRA) +58,3
12. Magnus Krog (NOR) +59,8
13. Lukas Klapfer (AUT) +1:02,8
14. Johannes Lamparter (AUT) +1:04,7
15. Hideaki Nagai (JPN) +1:04,7
16. Rjota Jamamoto (JPN) +1:08,1
17. Espen Andersen (NOR) +1:13,4
18. Vincenz Geiger (GER) +1:19,7
19. Einar Luraas Oftebro (NOR) +1:30,1
20. Jošito Watabe (JPN) +1:39,3
21. Philipp Orter (AUT) +1:47,1
22. Lukas Greiderer (AUT) +1:47,2
23. Szczepan Kupczak (POL) +1:47,3
24. Antoine Gerard (FRA) +1:58,1
25. Kristjan Ilves (EST) +2:03,5
26. Thomas Jöbstl (AUT) +2:12,4
27. Johannes Rydzek (GER) +2:16,1
28. Jan Vytrval (CZE) +2:16,4
29. Eric Frenzel (GER) +2:20,8
30. Alessandro Pittin (ITA) +2:37,9
44. Petr Šablatura (CZE) +5:46,4
Jan Vojkůvka
@JanVojkuvka