Zmiešaná štafeta jednotlivcov, Pokljuka | Vítěz: Francie (kon.) | | | Zmiešaná štafeta, Pokljuka | Vítěz: Francie (kon.) |
Zjazd žien, Bansko | Vítěz: E. Curtoniová (ITA) (kon.) | | | Sjezd mužů, Kitzbühel | Vítěz: M. Mayer (AUT) (kon.) |
Týmový závod HS140, Zakopané | Vítěz: Německo (kon.) |
Utkání hvězd NHL - dovednostní soutěže | (kon.) |
Skiatlon žen, 15 km, Oberstdorf | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Skiatlon mužů, 30 km, Oberstdorf | Vítěz: A. Bolšunov (RUS) (kon.) |
Týmový závod, skoky HS140, Oberstdorf | Vítěz: Norsko (kon.) | | | Týmový závod, běh 4x5 km, Oberstdorf | Vítěz: Norsko (kon.) |
Taneční páry - volné tance | Vítěz: Sinicinová, Kacalapov (RUS) (kon.) | | | Ženy - volné jízdy | Vítěz: A. Kostorná (RUS) (kon.) |
koniec udalosti
SP - týmový závod HS140, Zakopané
Vítěz: Německo
Patrik Czepiec
Konečné pořadí:
1. Německo - 1182,2 b.
2. Norsko - 1142,5 b.
3. Slovinsko - 1125 b.
4. Japonsko - 1122,5 b.
5. Polsko - 1118,6 b
6. Rakousko - 1114,9
7. Česká republika - 974,9 b.
8. Švýcarsko - 965,1 b
9. Rusko - 294,9 b.
Pořadí po prvním kole:
1. Q Německo - 561,7 b.
2. Q Norsko - 541,6 b.
3. Q Slovinsko - 529,8 b.
4. Q Rakousko - 528,4 b.
5. Q Polsko - 528,1 b
6. Q Japonsko - 520,6 b.
7. Q Česká republika - 467,1 b.
8. Q Švýcarsko - 457,4 b.
9. Rusko - 296,9 (Trofimov DNF pro špatnou kombinézu)
Startovní listina
1. Rusko (Dmitrij Vasiljev, Michail Nazarov, Jevgenij Klimov, Roman Trofimov)
2. Česká republika (Viktor Polášek, Filip Sakala, Vojtěch Štursa, Roman Koudelka)
3. Švýcarsko (Gregor Deschwanden, Dominik Peter, Simon Ammann, Killian Peier)
4. Slovinsko (Anže Lanišek, Domen Prevc, Timi Zajc, Peter Prevc)
5. Japonsko (Jukija Sato, Keiči Sato, Džunširo Kobajaši, Rjoju Kobajaši)
6. Německo (Constantin Schmid, Markus Eisenbichler, Stephan Leyhe, Karl Geiger)
7. Polsko (Piotr Żyła, Jakub Wolny, Kamil Stoch, Dawid Kubacki)
8. Norsko (Marius Lindvik, Robert Johansson, Daniel-André Tande, Johann André Forfang)
9. Rakousko (Philipp Aschenwald, Michael Hayböck, Daniel Huber, Stefan Kraft)
1. Německo - 1182,2 b.
2. Norsko - 1142,5 b.
3. Slovinsko - 1125 b.
4. Japonsko - 1122,5 b.
5. Polsko - 1118,6 b
6. Rakousko - 1114,9
7. Česká republika - 974,9 b.
8. Švýcarsko - 965,1 b
9. Rusko - 294,9 b.
Pořadí po prvním kole:
1. Q Německo - 561,7 b.
2. Q Norsko - 541,6 b.
3. Q Slovinsko - 529,8 b.
4. Q Rakousko - 528,4 b.
5. Q Polsko - 528,1 b
6. Q Japonsko - 520,6 b.
7. Q Česká republika - 467,1 b.
8. Q Švýcarsko - 457,4 b.
9. Rusko - 296,9 (Trofimov DNF pro špatnou kombinézu)
Startovní listina
1. Rusko (Dmitrij Vasiljev, Michail Nazarov, Jevgenij Klimov, Roman Trofimov)
2. Česká republika (Viktor Polášek, Filip Sakala, Vojtěch Štursa, Roman Koudelka)
3. Švýcarsko (Gregor Deschwanden, Dominik Peter, Simon Ammann, Killian Peier)
4. Slovinsko (Anže Lanišek, Domen Prevc, Timi Zajc, Peter Prevc)
5. Japonsko (Jukija Sato, Keiči Sato, Džunširo Kobajaši, Rjoju Kobajaši)
6. Německo (Constantin Schmid, Markus Eisenbichler, Stephan Leyhe, Karl Geiger)
7. Polsko (Piotr Żyła, Jakub Wolny, Kamil Stoch, Dawid Kubacki)
8. Norsko (Marius Lindvik, Robert Johansson, Daniel-André Tande, Johann André Forfang)
9. Rakousko (Philipp Aschenwald, Michael Hayböck, Daniel Huber, Stefan Kraft)
1. Německo – 1182,2 b.
2. Norsko – 1142,5 b.
3. Slovinsko – 1125 b.
4. Japonsko – 1122,5 b.
5. Polsko – 1118,6 b
6. Rakousko – 1114,9
7. Česká republika – 974,9 b.
8. Švýcarsko – 965,1 b
9. Rusko – 294,9 b.