Ufa – Barys | 5:2 (kon.) | | | Jekaterinburg – Kazaň | 2:3 (kon.) | | | Helsinki – Red Star Kunlun | 4:3 (kon.) |
S.Moskva – Čeljabinsk | 4:0 (kon.) | | | Dinamo Minsk – Čerepovec | 1:3 (kon.) | | | Viťaz – Jaroslavľ | 2:5 (kon.) |
Riga – Vladivostok | 1:2 (1:2 po s.n.) |
Karlovy Vary – SHK Mustangové | 2:3 (0:3 po s.n.) | | | Zlín sledge – Studénka Sledge | 4:3 (kon.) |
Hradec Králové – Kladno | 4:1 (kon.) | | | Slavia – Zlín | 3:8 (kon.) | | | Jihlava – Chomutov | 2:1 (2:0 po s.n.) |
K. Vary – Třinec | 4:3 (2:0 po s.n.) | | | Sparta Praha – Olomouc | 5:2 (kon.) | | | Plzeň – Vítkovice | 6:2 (kon.) |
Salzburg – Mladá Boleslav | 2:5 (kon.) | | | Pardubice – Č. Budějovice | 6:4 (kon.) | | | Kometa Brno – HC Litvínov | 4:3 (kon.) |
koniec
HC Kometa Brno
4:3
(0:0, 2:0, 2:3)
HC Litvínov
55:14
|
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Malý – 2 min., faul loktem).
|
|
50:34
|
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Kadár – 2 min., vysoká hůl).
|
|
41:34
|
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Studený – 2 min., hákování).
|
|
34:41
|
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Stehlík – 2 min., podrážení).
|
|
31:31
|
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Bartoš – 2 min., sekání).
|
|
30:08
|
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Šarlinger – 2 min., sekání).
|
|
09:33
|
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Svoboda – 2 min., napadení).
|
Góly a asistencie:
28. Dufek (D. Vašíček, Snášel), 33. Kunc (Indrák, Kowalczyk), 47. Kunc (Indrák, Malý), 52. Svoboda (D. Vašíček, Holemý) – 41. Berka (Bártek), 43. Stehlík (Baláž, Jindra), 47. Vopat (Fišer)
Rozhodca: Ondráček – Roupec, Smetková
Diváci:
Nepremenená penalta:
HC Kometa Brno:
Rachůnek (Kubík) – Holemý, Furch, P. Vašíček, Sedláček, Studený, Kowalczyk – Žák, Pigl, Indrák, Snášel, Bartes, Svoboda, Dufek, Krška, Malý, D. Vašíček, Kunc
Náhradníci:
Tréner:
HC Litvínov: Zajíček (Zelenka) – Bártek, Kadár, Baláž, Kroupa, Jonák, Háva – Jindra, Skuhrovec, Berka, Vopat, Stehlík, Limanovský, Bartoš, Jouza, Šarlinger, Fišer, Dufek
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
HC Litvínov: Zajíček (Zelenka) – Bártek, Kadár, Baláž, Kroupa, Jonák, Háva – Jindra, Skuhrovec, Berka, Vopat, Stehlík, Limanovský, Bartoš, Jouza, Šarlinger, Fišer, Dufek
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Ondráček – Roupec, Smetková
Diváci:
Ondřej Krásný
@krasny_ondrej