Plzeň – Žižkov 0:0 (kon.) | Jihlava – Podbrezová 2:0 (kon.) | Plzeň – Sokolov 6:0 (kon.)

Plzeň právě vstřelila branku!
    TOMÁŠ HOŘAVA přesnou ranou k levé tyči dává šestou branku v zápase. Šiman naprosto bez šance.
    55. JEAN-DAVID BEAUGUEL - 5:0

55
    Plzeň se prosazuje popáté. JEAN-DAVID BEAUGUEL si na hraně šestnáctky narazil se svým spoluhráčem a tváří v tvář brankáři se prosadil přízemní střelou. Plzeňský hráč dnes střílí svou druhou branku v zápase.
    41. TOMÁŠ HOŘAVA - 4:0

41
    Jean-David Beauguel sebral obránci balon, čímž se dostal do úniku. V pokutovém území předvedl, že není sobec a před prázdnou bránu naservíroval branku TOMÁŠI HOŘAVOVI.
    19. JAN KOVAŘÍK - 3:0

19
    A už je to o tři branky. JAN KOVAŘÍK obdržel výborný pas do běhu a křižnou střelou se prosadil přes padajícího gólmana. Výborná desetiminutovka plzeňského mužstva.
    16. JEAN-DAVID BEAUGUEL - 2:0

16
    Míč si na penaltový puntík postavil JEAN-DAVID BEAUGUEL a střelou k pravé tyči nedal brankáři šanci.
    13. ADAM ČIHÁK (vlastní) - 1:0

13
    Plzeň se ujímá v zápase vedení. Jan Kovařík hlavou přiťukl míč Hlouškovi, jehož následný centr si do vlastní branky srazil hostující obránce Adam Čihák. Šťastná branka pro Viktorii.

Jakub Štěrba

Góly: 13. Čihák (vla.), 16. Beauguel (pen.), 19. Kovařík, 41. Hořava, 55. Beauguel, 81. Hořava (pen.)

FC Viktoria Plzeň: Sváček – Havel, Hejda (C), Hubník (46. Gabriel), Hloušek (77.Žilák) – Procházka (46. Pihrt (77. Svoboda)), Bucha, Hořava – Kayamba (32. Šulc), Beauguel, Kovařík.
    Náhradníci: Mařík – Šulc, Svoboda, Žilák, Gabriel, Pihrt

FK Baník Sokolov: 1. poločas Šiman – Ruml, Čihák, Hasil, Tasić – Kovář (C), Kopřiva – Vávra, Tkadlec, Šmehyl – Kanghyun
    2. poločas Šiman – Ruml, Tkadlec, Hackl, Tasić – Wermke, Štursa, Machuča, Kovář, Fišer – Manzia

Rozhodca: Houdek – Hrabovský, Špindlerová