Individuální závod mužů, 20 km, Pokljuka | Vítěz: J. Bø (NOR) (kon.) |
Taneční páry - rytmické tance | Vítěz: Papadakisová, Cizeron (FRA) (kon.) | | | Muži - volné jízdy | Vítěz: D. Alijev (RUS) (kon.) |
koniec udalosti
SP - Individuální závod mužů, 20 km, Pokljuka
Vítěz: J. Bø (NOR)
Tomáš Kubečka
Startovní listina
1. Julian Eberhard (AUT)
2. Arnd Peiffer (GER)
3. Alexandr Loginov (RUS)
4. Simon Desthieux (FRA)
5. Klemen Bauer (SLO)
6. Peppe Femling (SWE)
7. Matvej Jelisejev (RUS)
8. Scott Gow (CAN)
9. Artěm Prima (UKR)
10. Benedikt Doll (GER)
11. Jesper Nelin (SWE)
12. Jakov Fak (SLO)
13. Sergej Bočarnikov (BLR)
14. Philipp Horn (GER)
15. Karol Dombrovski (LTU)
16. Michal Krčmář (CZE)
17. Johannes Thingnes Bø (NOR)
18. Simon Eder (AUT)
19. Sean Doherty (USA)
20. Timofej Lapšin (KOR)
21. Ondřej Moravec (CZE)
22. Andrejs Rastorgujevs (LAT)
23. Jevgenij Garaničev (RUS)
24. Vladimir Iliev (BUL)
25. Roman Jeremin (KAZ)
26. Thomas Bormolini (ITA)
27. Florent Claude (BEL)
28. Tarjei Bø (NOR)
29. Martin Fourcade (FRA)
30. Benjamin Weger (SUI)
31. Erlend Bjøntegaard (NOR)
32. Quentin Fillon Maillet (FRA)
33. Dmitro Pidručnij (UKR)
34. Fabien Claude (FRA)
35. Aleksander Fjeld Andersen (NOR)
36. Vytautas Strolia (LTU)
37. Rok Tršan (SLO)
38. Anton Smolski (BLR)
39. Vetle Sjastad Christiansen (NOR)
40. Mario Dolder (SUI)
41. Michal Šlesingr (CZE)
42. Dominik Landertinger (AUT)
43. Leif Nordgren (USA)
44. Emilien Jacquelin (FRA)
45. Nikita Poršněv (RUS)
46. Torstein Stenersen (SWE)
47. Tero Seppälä (FIN)
48. Dominik Windisch (ITA)
49. Anton Dudčenko (UKR)
50. Philipp Nawrath (GER)
51. Johannes Dale (NOR)
52. Johannes Kühn (GER)
53. Felix Leitner (AUT)
54. Krasimir Anev (BUL)
55. Antonin Guigonnat (FRA)
56. Oskar Brandt (SWE)
57. Krešimir Crnkovič (CRO)
58. George Buta (ROU)
59. Andrzej Nędza-Kubiniec (POL)
60. Adam Václavík (CZE)
61. Miha Dovžan (SLO)
62. Apostolos Angelis (GRE)
63. Tomas Kaukenas (LTU)
64. Jake Brown (USA)
65. Eduard Latypov (RUS)
66. Mikito Tačizaki (JPN)
67. Aleksandrs Patrijuks (LAT)
68. Šue-zhi Li (CHN)
69. Dujin Čoi (KOR)
70. David Komatz (AUT)
71. Tom Lahaye-Goffar (BEL)
72. Erik Lesser (GER)
73. Ajlan Rastić (SRB)
74. Martin Otčenáš (SVK)
75. Sergej Semjonov (UKR)
76. Anton Sinapov (BUL)
77. Rene Zachna (EST)
78. Tomáš Hasilla (SVK)
79. Kosuke Ozaki (JPN)
80. Mikita Labastau (BLR)
81. Grzegorz Guzik (POL)
82. Olli Hiidensalo (FIN)
83. Lukas Hofer (ITA)
84. Christian Gow (CAN)
85. Serafin Wiestner (SUI)
86. Raido Ränkel (EST)
87. Jules Burnotte (CAN)
88. Anton Pantov (KAZ)
89. Kiril Strelcov (RUS)
90. Timur Kuts (KAZ)
91. Cornel Puchianu (ROU)
92. Łukasz Szczurek (POL)
93. Michal Šíma (SVK)
94. Jinle Tang (CHN)
95. Dimitar Gerdžikov (BUL)
96. Kazuki Bajšo (JPN)
97. Maxim Varabej (BLR)
98. Gabriel Stegmayr (SWE)
99. Paul Schommer (USA)
100. Tomáš Krupčík (CZE)
101. Aidan Millar (CAN)
102. Roberts Slotinš (LAT)
103. Bohdan Cymbal (UKR)
104. Robert Heldna (EST)
105. Šimon Bartko (SVK)
106. Daniele Cappellari (ITA)
107. Eligius Tambornino (SUI)
108. Jaakko Olavi Ranta (FIN)
109. Patrick Jakob (AUS)
1. Julian Eberhard (AUT)
2. Arnd Peiffer (GER)
3. Alexandr Loginov (RUS)
4. Simon Desthieux (FRA)
5. Klemen Bauer (SLO)
6. Peppe Femling (SWE)
7. Matvej Jelisejev (RUS)
8. Scott Gow (CAN)
9. Artěm Prima (UKR)
10. Benedikt Doll (GER)
11. Jesper Nelin (SWE)
12. Jakov Fak (SLO)
13. Sergej Bočarnikov (BLR)
14. Philipp Horn (GER)
15. Karol Dombrovski (LTU)
16. Michal Krčmář (CZE)
17. Johannes Thingnes Bø (NOR)
18. Simon Eder (AUT)
19. Sean Doherty (USA)
20. Timofej Lapšin (KOR)
21. Ondřej Moravec (CZE)
22. Andrejs Rastorgujevs (LAT)
23. Jevgenij Garaničev (RUS)
24. Vladimir Iliev (BUL)
25. Roman Jeremin (KAZ)
26. Thomas Bormolini (ITA)
27. Florent Claude (BEL)
28. Tarjei Bø (NOR)
29. Martin Fourcade (FRA)
30. Benjamin Weger (SUI)
31. Erlend Bjøntegaard (NOR)
32. Quentin Fillon Maillet (FRA)
33. Dmitro Pidručnij (UKR)
34. Fabien Claude (FRA)
35. Aleksander Fjeld Andersen (NOR)
36. Vytautas Strolia (LTU)
37. Rok Tršan (SLO)
38. Anton Smolski (BLR)
39. Vetle Sjastad Christiansen (NOR)
40. Mario Dolder (SUI)
41. Michal Šlesingr (CZE)
42. Dominik Landertinger (AUT)
43. Leif Nordgren (USA)
44. Emilien Jacquelin (FRA)
45. Nikita Poršněv (RUS)
46. Torstein Stenersen (SWE)
47. Tero Seppälä (FIN)
48. Dominik Windisch (ITA)
49. Anton Dudčenko (UKR)
50. Philipp Nawrath (GER)
51. Johannes Dale (NOR)
52. Johannes Kühn (GER)
53. Felix Leitner (AUT)
54. Krasimir Anev (BUL)
55. Antonin Guigonnat (FRA)
56. Oskar Brandt (SWE)
57. Krešimir Crnkovič (CRO)
58. George Buta (ROU)
59. Andrzej Nędza-Kubiniec (POL)
60. Adam Václavík (CZE)
61. Miha Dovžan (SLO)
62. Apostolos Angelis (GRE)
63. Tomas Kaukenas (LTU)
64. Jake Brown (USA)
65. Eduard Latypov (RUS)
66. Mikito Tačizaki (JPN)
67. Aleksandrs Patrijuks (LAT)
68. Šue-zhi Li (CHN)
69. Dujin Čoi (KOR)
70. David Komatz (AUT)
71. Tom Lahaye-Goffar (BEL)
72. Erik Lesser (GER)
73. Ajlan Rastić (SRB)
74. Martin Otčenáš (SVK)
75. Sergej Semjonov (UKR)
76. Anton Sinapov (BUL)
77. Rene Zachna (EST)
78. Tomáš Hasilla (SVK)
79. Kosuke Ozaki (JPN)
80. Mikita Labastau (BLR)
81. Grzegorz Guzik (POL)
82. Olli Hiidensalo (FIN)
83. Lukas Hofer (ITA)
84. Christian Gow (CAN)
85. Serafin Wiestner (SUI)
86. Raido Ränkel (EST)
87. Jules Burnotte (CAN)
88. Anton Pantov (KAZ)
89. Kiril Strelcov (RUS)
90. Timur Kuts (KAZ)
91. Cornel Puchianu (ROU)
92. Łukasz Szczurek (POL)
93. Michal Šíma (SVK)
94. Jinle Tang (CHN)
95. Dimitar Gerdžikov (BUL)
96. Kazuki Bajšo (JPN)
97. Maxim Varabej (BLR)
98. Gabriel Stegmayr (SWE)
99. Paul Schommer (USA)
100. Tomáš Krupčík (CZE)
101. Aidan Millar (CAN)
102. Roberts Slotinš (LAT)
103. Bohdan Cymbal (UKR)
104. Robert Heldna (EST)
105. Šimon Bartko (SVK)
106. Daniele Cappellari (ITA)
107. Eligius Tambornino (SUI)
108. Jaakko Olavi Ranta (FIN)
109. Patrick Jakob (AUS)
1. Martin Fourcade (FRA) 507 bodů
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) 436
3. Simon Desthieux (FRA) 435
4. Tarjei Bø (NOR) 391
5. Alexandr Loginov (RUS) 390
1. Martin Fourcade (FRA) 60 bodů
2. Simon Desthieux (FRA) 54
3. Quentin Fillon Maillet (FRA) 48
4. Emilien Jacquelin (FRA) 43
5. Benjamin Weger (SUI) 40
1. Julian Eberhard (AUT)
2. Arnd Peiffer (GER)
3. Alexandr Loginov (RUS)
4. Simon Desthieux (FRA)
5. Klemen Bauer (SLO)
6. Peppe Femling (SWE)
7. Matvej Jelisejev (RUS)
8. Scott Gow (CAN)
9. Artěm Prima (UKR)
10. Benedikt Doll (GER)
11. Jesper Nelin (SWE)
12. Jakov Fak (SLO)
13. Sergej Bočarnikov (BLR)
14. Philipp Horn (GER)
15. Karol Dombrovski (LTU)
16. Michal Krčmář (CZE)
17. Johannes Thingnes Bø (NOR)
18. Simon Eder (AUT)
19. Sean Doherty (USA)
20. Timofej Lapšin (KOR)
21. Ondřej Moravec (CZE)
22. Andrejs Rastorgujevs (LAT)
23. Jevgenij Garaničev (RUS)
24. Vladimir Iliev (BUL)
25. Roman Jeremin (KAZ)
26. Thomas Bormolini (ITA)
27. Florent Claude (BEL)
28. Tarjei Bø (NOR)
29. Martin Fourcade (FRA)
30. Benjamin Weger (SUI)
31. Erlend Bjøntegaard (NOR)
32. Quentin Fillon Maillet (FRA)
33. Dmitro Pidručnij (UKR)
34. Fabien Claude (FRA)
35. Aleksander Fjeld Andersen (NOR)
36. Vytautas Strolia (LTU)
37. Rok Tršan (SLO)
38. Anton Smolski (BLR)
39. Vetle Sjastad Christiansen (NOR)
40. Mario Dolder (SUI)
41. Michal Šlesingr (CZE)
42. Dominik Landertinger (AUT)
43. Leif Nordgren (USA)
44. Emilien Jacquelin (FRA)
45. Nikita Poršněv (RUS)
46. Torstein Stenersen (SWE)
47. Tero Seppälä (FIN)
48. Dominik Windisch (ITA)
49. Anton Dudčenko (UKR)
50. Philipp Nawrath (GER)
51. Johannes Dale (NOR)
52. Johannes Kühn (GER)
53. Felix Leitner (AUT)
54. Krasimir Anev (BUL)
55. Antonin Guigonnat (FRA)
56. Oskar Brandt (SWE)
57. Krešimir Crnkovič (CRO)
58. George Buta (ROU)
59. Andrzej Nędza-Kubiniec (POL)
60. Adam Václavík (CZE)
61. Miha Dovžan (SLO)
62. Apostolos Angelis (GRE)
63. Tomas Kaukenas (LTU)
64. Jake Brown (USA)
65. Eduard Latypov (RUS)
66. Mikito Tačizaki (JPN)
67. Aleksandrs Patrijuks (LAT)
68. Šue-zhi Li (CHN)
69. Dujin Čoi (KOR)
70. David Komatz (AUT)
71. Tom Lahaye-Goffar (BEL)
72. Erik Lesser (GER)
73. Ajlan Rastić (SRB)
74. Martin Otčenáš (SVK)
75. Sergej Semjonov (UKR)
76. Anton Sinapov (BUL)
77. Rene Zachna (EST)
78. Tomáš Hasilla (SVK)
79. Kosuke Ozaki (JPN)
80. Mikita Labastau (BLR)
81. Grzegorz Guzik (POL)
82. Olli Hiidensalo (FIN)
83. Lukas Hofer (ITA)
84. Christian Gow (CAN)
85. Serafin Wiestner (SUI)
86. Raido Ränkel (EST)
87. Jules Burnotte (CAN)
88. Anton Pantov (KAZ)
89. Kiril Strelcov (RUS)
90. Timur Kuts (KAZ)
91. Cornel Puchianu (ROU)
92. Łukasz Szczurek (POL)
93. Michal Šíma (SVK)
94. Jinle Tang (CHN)
95. Dimitar Gerdžikov (BUL)
96. Kazuki Bajšo (JPN)
97. Maxim Varabej (BLR)
98. Gabriel Stegmayr (SWE)
99. Paul Schommer (USA)
100. Tomáš Krupčík (CZE)
101. Aidan Millar (CAN)
102. Roberts Slotinš (LAT)
103. Bohdan Cymbal (UKR)
104. Robert Heldna (EST)
105. Šimon Bartko (SVK)
106. Daniele Cappellari (ITA)
107. Eligius Tambornino (SUI)
108. Jaakko Olavi Ranta (FIN)
109. Patrick Jakob (AUS)
1. Quentin Fillon Maillet (FRA) 9:33.8
2. Martin Fourcade (FRA) +1.0
3. Johannes Dale (NOR) +4.1
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 19:20.1
2. Martin Fourcade (FRA) +1.7
3. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +5.7
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 39:02.3
2. Martin Fourcade (FRA) +10.0
3. Philipp Nawrath (GER) +26.4
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 47:54.3 (0)
2. Martin Fourcade (FRA) +11.4 (0)
3. Fabien Claude (FRA) +25.6 (0)
4. Philipp Nawrath (GER) +36.7 (0)
5. Johannes Dale (NOR) +1:02.4 (1)
6. Tarjei Bø (NOR) +1:26.4 (1)
7. Quentin Fillon Maillet (FRA) +1:28.5 (2)
8. Johannes Kühn (GER) +1:41.8 (1)
9. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +1:56.1 (1)
10. Benedikt Doll (GER) +2:06.5 (2)
11. Antonin Guigonnat (FRA) +2.17.3 (1)
12. Jakov Fak (SLO) +2:20.2 (1)
13. Lukas Hofer (ITA) +2.26.8 (1)
14. Philipp Horn (GER) +2:30.5 (2)
15. Simon Eder (AUT) +2:48.2 (1)
16. Alexandr Loginov (RUS) +2:49.7 (2)
17. Artěm Prima (UKR) +3:00.7 (2)
18. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +3:15.5 (2)
19. Erik Lesser (GER) +3:23.5 (1)
20. Simon Desthieux (FRA) +3:26.1 (3)
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 47:54.3 (0)
2. Martin Fourcade (FRA) +11.4 (0)
3. Fabien Claude (FRA) +25.6 (0)
4. Philipp Nawrath (GER) +36.7 (0)
5. Johannes Dale (NOR) +1:02.4 (1)
6. Tarjei Bø (NOR) +1:26.4 (1)
7. Quentin Fillon Maillet (FRA) +1:28.5 (2)
8. Johannes Kühn (GER) +1:41.8 (1)
9. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +1:56.1 (1)
10. Benedikt Doll (GER) +2:06.5 (2)
11. Antonin Guigonnat (FRA) +2.17.3 (1)
12. Jakov Fak (SLO) +2:20.2 (1)
13. Lukas Hofer (ITA) +2.26.8 (1)
14. Philipp Horn (GER) +2:30.5 (2)
15. Simon Eder (AUT) +2:48.2 (1)
16. Alexandr Loginov (RUS) +2:49.7 (2)
17. Kirill Strelcov (RUS) +2:57.5 (0)
18. Arťom Prima (UKR) +3:00.7 (2)
19. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +3:15.5 (2)
20. Erik Lesser (GER) +3:23.5 (1)
21. Simon Desthieux (FRA) +3:26.1 (3)
22. Benjamin Weger (SUI) +3:29.1 (2)
23. Sergej Bočarnikov (BLR) +3:31.8 (1)
24. Eduard Latypov (RUS) +3:33.3 (1)
25. Ondřej Moravec (CZE) +3:36.4 (2)
26. Scott Gow (CAN) +3:36.7 (2)
27. Leif Nordgren (USA) +3:38.3 (2)
28. Maxim Varabej (BLR) +3:41.4 (1)
29. Vladimir Iliev (BUL) +3:56.6 (3)
30. Dmitro Pidručnij (UKR) +4:01.4 (2)
31. Rok Tršan (SLO) +4:26.1 (1)
32. Emilien Jacquelin (FRA) +4:40.0 (3)
33. Karol Dombrovski (LTU) +4:49.0 (1)
34. Klemen Bauer (SLO) +4:52.3 (3)
35. Jevgenij Garaničev (RUS) +4:56.5 (3)
36. Erlend Bjøntegaard (NOR) +5:00.2 (4)
37. Nikita Poršněv (RUS) +5:01.3 (3)
38. Matvej Jelisejev (RUS) +5:05.5 (4)
39. Martin Otčenáš (SVK) +5:06.2 (2)
40. Sergej Semjonov (UKR) +5:14.6 (2)
53. Tomáš Krupčík (CZE) +5:59.9 (3)
61. Michal Krčmář (CZE) +6:18.0 (5)
72. Michal Šlesingr (CZE) +7:25.3 (5)
77. Adam Václavík (CZE) +7:55.2 (5)