Jekaterinburg – Čeljabinsk 4:1 (kon.) | Jaroslavľ – CSKA Moskva 0:3 (kon.) | Kazaň – Ufa 3:2 (2:1 po s.n.)
D. Moskva – Viťaz 3:1 (kon.) | Helsinki – Vladivostok 4:3 (po pr.) | Omsk – Soči 5:2 (kon.)
Petrohrad – Barys 7:4 (kon.) | S.Moskva – Čerepovec 3:0 (kon.)

Dynamo právě vstřelilo branku!
    Drama do poslední vteřiny to nebude, Moskvané odskakují na 3:1! Hosté selhali ve výstavbě útoku a po ztrátě kotouče neměli šanci zastavit střelu MIKSE INDRAŠISE zpoza pravého kruhu. Asistence: Vadim Šipačov.
    56:23 Michal ČAJKOVSKÝ - 2:1

56:23
    Necelé čtyři minuty před koncem dávají domácí dost možná rozhodující trefu! Nesmírně smůlovaté okamžiky prožil Pavel Vorobej, který nejprve neodehrál puk do bezpečí a po střele MICHALA ČAJKOVSKÉHO jej navíc lehce protečoval mimo dosah svého gólmana. Bez asistence.
    42:00 Quinton HOWDEN - 1:1

42:00
    Viťaz právě vstřelil branku!
    Dvě minuty po začátku třetí třetiny se hosté konečně prosadili a začínáme tak de facto od nuly. O trefu na 1:1 se zasloužil QUINTON HOWDEN, který přebruslil všechny obránce a v nájezdu zasunul puk za brankáře Bočarova. Asistence: Ivan Laričev, Ilja Šinkevič.

38:38
    Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Juuso Hietanen – 2 min., držení).

32:23
    Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Andrej An. Mironov – 2 min., podrážení).

29:52
    Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Maxim Afinogenov – 2 min., vražení na hrazení).

24:15
    Je rozhodnuto, rozhodčí ukázal směrem do středového kruhu a první gól Dynama tedy platí!
    24:15 Vadim ŠIPAČOV - 1:0

24:15
    Domácí skutečně využívají početní výhodu a radují se z vedoucího gólu! VADIM ŠIPAČOV vyhrál vhazování a pak nohou pomohl tvrdé ráně Hietanena až do sítě. Kotouč projel Saprykinovi mezi nohama. Asistence: Juuso Hietanen, Andrej Alexejev.

23:37
    Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Pekka Jormakka – 2 min., sevření puku rukou).

07:30
    Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Andrej Alexejev – 2 min., podrážení).

07:06
    Viťaz nedostal puk do bezpečí poté, co Saprykin rychle rozehrával. Před Kruglovem rázem zívala prázdná branka, ale hostující gólman se skvěle stačil přesunout k levé tyči.

02:38
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Alexej Byvalcev – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Semjon Pankratov – 2 min., nedovolené bránění).

00:55
    Michail Grigorjev se otáčel kolem Grebenščikova, který od něj dostal hokejkou do obličeje. Je z toho přesilovka pro Viťaz.

Michal Břuchanský

Góly a asistencie: 25. Šipačov (Hietanen, Alexejev), 57. Čajkovský, 60. Indrašis (Šipačov) – 42. Q. Howden (Laričev, Šinkevič)

Dynamo Moskva: Bočarov (Jerjomenko) – Čajkovský, Hietanen, Mironov (A), Volkov, Grigorjev, J. Zajcev, Ogurcov, Alanov – Alexejev, Šipačov (C), Indrašis – Afinogenov, Polygalov, Pulkkinen – V. Kuljomin (A), Igumnov, Brjukvin – Mojsejev, Pankratov, Kruglov.
    Viťaz Moskovská oblasť: Saprykin (I. Ježov) – Vorobej, Jeřábek (A), V. Lajunen, Pylenkov, Golovkov, Šinkevič, Katičev – A. Sjomin (C), Mojsejev, Makejev (A) – Jo. Nättinen, Byvaľcev, Grebenščikov – Laričev, Q. Howden, Jormakka – Orlovič-Grudkov, P. Černov, Kulagin – Koltygin.

Rozhodca: Gašilov, Gusev – Golovljov, Savenkov

Diváci: 4 525