Chorvátsko – Španielsko 22:22 (kon.) | Portugalsko – Maďarsko 34:26 (kon.) | Bielorusko – Rakousko 36:36 (kon.)
Nórsko – Slovinsko 33:30 (kon.) | Česko – Nemecko 22:26 (kon.) | Island – Švédsko 25:32 (kon.)
Island
25:32 (11:18)
Švédsko
cz Streda 22.01.2020, 20:30Majstrovstvá Európy mužov • Skupina 2
    60
    Další krásnou branku Islandu obstaral Arnarsson. (25:32)
    59
    Kristjánsson dokázal ještě minutku před koncem dnešního duelu snížit. (24:32)
    58
    Lukas Nilsson se prosadil krásnou dělovkou z velké dálky. (23:32)
    56
    Tollbring se dostal do dalšího úniku, který zakončil skákavou střelou mezi nohy brankáře. (23:31)
    56
    Za Island dokázal bleskově odpovědět Elísson. (23:30)
    55
    Třicátou branku Švédska přidává Tollbring. (22:30)
    55
    Elísson se po rychlém brejku prosadil střelou k levé tyči. (22:29)
    54
    Kristjánsson se natlačil mezi obránce a krásnou dělovkou poslal míč o břevno do sítě. (21:29)
    52
    Chrintz zůstal sám na pravé straně a dělovkou z křídla navýšil vedení na devět branek. (20:29)
    51
    Jeppsson krásnou dělovkou do dolního rohu nedal gólmanovi nárok. (20:28)
    50
    Arnarsson se znovu vydal do útoku a i tentokrát se prosadil. (20:27)
    48
    Švédsko pokračuje v exhibici. Chrintz poslal míč pod břevno. (19:27)
    47
    Sigurdsson dostal prostor na křídle a poslal svou ránu pod břevno. (19:26)
    46
    Arnarsson se probudil k dobrému střeleckému výkonu. (18:26)
    45
    Gól vstřelil tým Island (Arnar Freyr Arnarsson). (17:25)
    44
    Henningsson vymetl horní roh branky. (16:25)
    42
    Andreas Nilsson dělá obráncům Islandu velké problémy. Švédský pivot je ve druhém poločase doslova nepolapitelný. (16:24)
    41
    Sigurdsson dostal přihrávku na pravé křídlo, naskočil si na střed a zakončil k zadní tyči. (16:23)
    40
    Gottfridsson dostal přihrávku na pravé křídlo, udělal si prostor hbitou kličkou a trefil se. (15:23)
    40
    Elísson se dostal do úniku a střelou mezi nohy brankáře snížil. (15:22)
    39
    Darj dostal přihrávku na pravé křídlo a s přehledem překonal brankáře Islandu. (13:22)
    38
    Gottfridsson se krásně otočil kolem obránce, ale jeho rána skončila v horním rohu. (13:21)
    36
    Do úniku se dostal Arnarsson a bez problémů svou šanci přetavil v branku. (13:20)
    34
    Andreas Nilsson je ve formě! Švédský střelec přidává další branku dělovkou do dolního rohu. (12:20)
    33
    Andreas Nilsson si naběhl na přihrávku na střed a z otočky se krásně otočil. (12:19)
    32
    Island dokázal v úvodu druhého poločasu snížit. Krásnou střelou z křídla se trefil Elísson. (12:18)
    30
    V samotném závěru prvního poločasu ještě přidal další švédský zásah Arnesson. (11:18)
    29
    Petersson po delší době přidal další branku Islandu, který snižuje na rozdíl šesti gólů. (11:17)
    28
    Švédsko si dnešní duel opravdu užívá! Jeppsson dostal přihrávku na pravou stranu a trefil se kolem hlavy brankáře. (10:17)
    27
    Tollbring dostal krásnou přihrávku do brejku a tváří v tvář si vychutnal brankáře. (10:16)
    25
    Švédsko přidává patnáctou branku v první půli! Andreas Nilsson tentokrát zamířil do dolního rohu. (10:15)
    25
    Arnarsson si naběhl z druhé vlny na zpětnou přihrávku a z výskoku vymetl horní roh. (10:14)
    24
    Andreas Nilsson je zatím stoprocentní! Švédský tahoun poslal dělovku pod břevno. (9:14)
    23
    Sigurdsson zůstal nehlídaný na hranici brankoviště a trefil mezírku vedle levého ramene brankáře. (9:13)
    22
    Švédové odskakují na rozdíl pěti branek! Rychlý přechod do útoku zakončil přesnou střelou Thurin. (8:13)
    19
    Pettersson zůstal nehlídaný před brankovištěm, bez problémů zamířil a vrátil Švédům čtyřbrankové vedení. (8:12)
    18
    Na opačné straně hrací plochy se rychle trefil Sigurdsson. Island hraje hlavně po levé straně. (8:11)
    18
    Další sedmimetrový hod Švédska hravě proměnil Tollbring. (7:11)
    17
    Sigurdsson zůstal zcela nehlídaný na hranici brankoviště a skákavou střelou překvapil brankáře. (7:10)
    16
    Desátá branka švédské reprezentace! Po individuální akci se trefil Arnesson. (6:10)
    15
    Trastarson si naběhl na hranici brankoviště a pohotovou střelou snížil na rozdíl tří branek. (6:9)
    15
    Švédsko hraje ve velké pohodě! Arnesson ošálil obránce a krásnou střelou vymetl horní roh. (5:9)
    14
    Nilssona na opačné straně hrací plochy napodobil Sigurdsson. (5:8)
    13
    Andreas Nilsson se prosadil další akcí po levém křídle. (4:8)
    12
    Island snižuje na rozdíl tří branek! Dělovkou z pravé strany se trefil Kristjánsson. (4:7)
    11
    Arnesson si znovu našel střelecký prostor, naskočil si proti obráncům a poslal míč do dolního rohu. (3:7)
    9
    Arnesson si naběhl na dlouhou přihrávku za obranu a prudkou střelou uklidil míč k zadní tyčce. (3:6)
    8
    Gól vstřelil tým Island (Gudjón Valur Sigurdsson). (3:5)
    8
    Také Švédsko ukazuje, že umí hrát po křídlech. Další branku přidává Tollbring. (2:5)
    7
    Na druhé straně se naopak střelou z levého křídla prosadil Sigurdsson. (2:4)
    6
    A byl to útok úspěšný! Nilsson ustál souboj na hranici brankoviště a dopravil míč pod břevno. (1:4)
    4
    Pettersson si naskočil na přihrávku za obranu Islandu a ve výskoku překonal bezmocného gólmana. (1:3)
    4
    Arnesson se uvolnil na pozici pivota a prostřelil brankáře. (1:2)
    3
    Za Island dokázal krásnou střelou do horního rohu srovnat Trastarson. (1:1)
    2
    Nyní už se Švédsko dostává do vedení. Střelou na zadní tyč se trefil Andreas Nilsson. (0:1)