Bielorusko – Česko 28:25 (kon.) | Španielsko – Rakousko 30:26 (kon.) | Chorvátsko – Nemecko 25:24 (kon.)
Chorvátsko
25:24 (11:14)
Nemecko
cz Sobota 18.01.2020, 20:30 • Wiener Stadthalle, Vídeň • Majstrovstvá Európy mužov • Skupina 1

60
    Kohlbacher neprostřelil brankáře Šega, Němci se pak ještě zmocnili odraženého míče, už se jim ale nepovedlo vystřelit a propuká ohromná chorvatská euforie! (25:24)
    59
    Karačić se protáhl německou obranou a prostřelil Wolffa! (25:24)

59
    Němci budou dohrávat bez vyloučeného Pekelera, ten dostává podruhé dvouminutový trest. (24:24)
    57
    Němci se dopustili další ztráty a Duvnjak z brejku srovnává na 24:24! Ohromné drama ve vídeňské aréně. (24:24)
    55
    Tobias Reichmann zůstává neomylný a proměňuje sedmimetrový hod i počtvrté. (23:24)
    54
    Igor Karačić se trefil prudkou střelou a je znovu vyrovnáno! (23:23)
    52
    Tobias Reichmann i potřetí v zápase nezaváhal ze sedmimetrového hodu. (22:23)
    49
    Po zisku míče se z rychlého brejku trefil David Mandić a chorvatské publikum je u vytržení! (22:22)
    48
    Zlatko Horvat střílí svoji vůbec první branku v zápase. (21:22)

48
    Německý trenér Christian Prokop dostává žlutou kartu. (20:22)
    47
    Julius Kühn se uvolnil kolem bránícího protihráče a trefil se přesně. (20:22)
    47
    Luka Stepančić to skutečně dokázal, snižuje na 20:21 a Němci si okamžitě berou oddechový čas. (20:21)
    45
    Domagoj Duvnjak se prosadil prudkou střelou kolem hlavy Wolffa. (19:21)
    44
    Phillip Weber se po brankových asistencích dokázal sám prosadit na postu levé spojky. (18:21)
    44
    Mamić střílel jen do tyče, míč se ale odrazil ke Karačićovi, ten už nezaváhal. (18:20)
    43
    Další Weberovu přihrávku proměnil Kai Häfner. (17:20)
    42
    Střelecký prostor se otevřel před Stepančićem, čehož chorvatská spojka dokonale využila. (17:19)
    41
    Po parádní přihrávce Webera otevírá svůj střelecký účet Jannik Kohlbacher. (16:19)
    40
    David Mandić z brejku snižuje na dvoubrankový rozdíl a burcuje početný kotel chorvatských fanoušků. Atmosféra ve vídeňské hale je úplně neuvěřitelná. (16:18)
    40
    Přesná levačka Luky Stepančiće, Chorvati navíc brzy získali zase míč. (15:18)
    39
    Timo Kastening uspěl na pravém křídle. (14:18)
    39
    Německé ztráty míče využil k brance z rychlého brejku Igor Karačić. (14:17)
    38
    Ilja Brozović se prosadil na brankovišti a střílí první chorvatskou branku ze hry ve druhém poločase. (13:17)
    37
    Němci jsou zatím ze sedmiček stoprocentní, Reichmann proměňuje i tu druhou. (12:17)

37
    Kohlbacher byl faulován při zakončení snad čtyřmi hráči najednou, dvě minuty dostává Duvnjak. (12:16)
    36
    Teď už se trefil Domagoj Duvnjak. (12:16)

34
    Stepančić byl faulován Wiencekem, ten dostává podruhé dvouminutový trest. (11:16)
    34
    Chorvatům se nedaří v útoku, naopak na druhé straně udeřil Gensheimer a Němci rychle odskakují na rozdíl pěti branek. (11:16)
    33
    Na pravém křídle se šikovným obstřelem prosadil Timo Kastening. (11:15)
    30
    Tobias Reichmann sedmičku proměnil a Němci v poločase vedou o tři branky. (11:14)
    30
    Igor Karačić se trefil přesně mezi nohy Wolffa. (11:13)

29
    Željko Musa inkasuje dvouminutový trest, Němci budou hrát přesilovku. (10:13)
    29
    Chorvati brzy získali míč a Domagoj Duvnjak připojuje desátý gól. (10:13)
    28
    Igor Karačić zase po čase střílí chorvatskou branku. (9:13)
    28
    Kai Häfner se trefuje z pravé spojky, německý náskok roste! (8:13)
    27
    Phillip Weber střílí dvanáctou německou branku, Německo vede o čtyři góly! (8:12)

26
    Patrick Wiencek nakonec dostává dvouminutový trest, na ně už je stav 2:6 z pohledu Chorvatů. (8:11)
    25
    Němci už mají dvojnásobnou přesilovku, hromady volného prostoru využil Fabian Böhm. (8:11)

25
    Dalším potrestaným hráčem Chorvatů je Duvnjak, Pekeler už je na hřišti a za chvíli skončí trest i Schmidtovi, pak budou mít dvojnásobnou přesilovku Němci. (8:10)

23
    Stepančić je navíc také vyloučen. (8:10)
    23
    Phillip Weber se šikovně uvolnil kolem Stepančiće a střílí desátou německou branku. (8:10)

22
    Schmidt dostává dvouminutový trest už podruhé. (8:9)
    22
    Luka Cindrić byl faulován při zakončení, přesto skóroval a jsou tu i další dvě minuty pro Schmidta. Opora Chorvatů navíc zůstává ležet na zemi a bude muset být ošetřena. (8:9)

22
    Další německý trest, tentokrát dostává dvě minuty Pekeler. Na dvouminutové tresty to už je 0:4. (7:9)
    21
    Luka Stepančić se uvolnil na pravé spojce, pak prostřelil Wolffa. (7:9)
    21
    Druhou dvacetiminutovku střeleckým úspěchem otevírá Phillip Weber. (6:9)
    20
    Chorvati se trefují podruhé za posledních deset minut, postaral se o to Luka Cindrić. (6:8)

18
    Schmidt zatáhl za dres střílejícího Karačiće a jde si na dvě minuty odpočinout. (5:8)
    18
    Wolff se zaskvěl proti Cindrićovi a z rychlého brejku skóruje Uwe Gensheimer! (5:8)
    18
    Uwe Gensheimer udeřil z levého křídla, Němci vedou o dvě branky. (5:7)
    16
    S bleskovou odpovědí přispěchal Uwe Gensheimer. (5:6)
    15
    Obrovská smůla pro Wolffa, Cindrić vystřelil do tyče a od německého brankáře se míč odrazil za brankovou čáru. (5:5)

12
    Uwe Gensheimer trefil břevno, při následné rychlé chorvatské akci je vyloučen Patrick Wiencek. (4:5)
    11
    Němci v oslabení hráli v šesti, čehož využili díky přesné střele Davida Schmidta. (4:5)
    10
    Igor Karačić se prosadil z těžké pozice a vyrovnává na 4:4. (4:4)

9
    Kai Häfner se stává prvním hráčem potrestaným dvěma minutami. (3:4)
    8
    David Mandić snižuje stav elegantním přehozem německého brankáře z levého křídla. (3:4)
    7
    Timo Kastening vystihl nepřesnou chorvatskou přihrávku, pak sám zakončil rychlý útok a německé publikum ve vídeňské hale bouří. (2:4)
    6
    Němcům vyšla další rychlá souhra, kterou využil Kai Häfner a Německo se poprvé v zápase ujímá vedení. (2:3)
    4
    Němci odpověděli bleskovým útočným výpadem, který úspěšně zakončil Paul Drux. (2:2)