Watford – Tottenham 0:0 (kon.) | Manchester City – Crystal Palace 2:2 (kon.) | Norwich – Bournemouth 1:0 (kon.)
Southampton – Wolverhampton 2:3 (kon.) | West Ham – Everton 1:1 (kon.) | Arsenal – Sheffield Utd. 1:1 (kon.)
Brighton – Aston Villa 1:1 (kon.) | Newcastle – Chelsea 1:0 (kon.)
Manchester City
2:2 (0:1)
Crystal Palace FC
Sobota 18.01.2020, 16:00 • Etihad Stadium, Manchester • Anglická Premier League • 23. kolo

Druhý polčas ešte ponúkol veľa zaujímavého, ale všetko podstatné sa odohralo v jeho záverečnej časti. Najprv sa City podarilo zásluhou Agüero vývoj zápasu otočiť, ale hostia predsa len vytúžený bod získali, keď v 90. minúte padol vlastný gól Fernandinha. Domáci hrali o dosť aktívnejšie, ale hostia sa pozorne bránili a z minima vyťažili maximum, takže sa po výsledku 2:2 budú body deliť.

Ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera! (17:56:06)

90+6

90+4
    Čoskoro sa naplní avizovaný nadstavený čas.

90+3
    Crystal Palace úspešne odráža všetky útoky svojho súpera. Už to teda vyzerá na končenú deľbu bodov.

90+2
    Veľký boj na Etihad Stadium taj stále pokračuje. Hostia sú zrejme s takýmto výsledkom spokojní.

90+1
    V druhom polčase sa nadstavuje 5 minút!
    90. Fernandinho (CRP) - 2:2

90
    Crystal Palace dal gól!
    Je vyrovnané! Opäť je tu nerozhodný stav, s čím sa asi už moc ani nerátalo. Zaha centroval do pokutového územia, FERNANDINHO sa snažil upratať loptu do bezpečia, ale miesto toho si ju zrazil do vlastnej siete – 2:2!

89
    Striedanie v tíme Manchester City: z ihriska odchádza Raheem Sterling, prichádza Rodri.

89
    Riadny hrací čas druhého polčasu sa už čoskoro skončí. Zatiaľ to teda vyzerá, že tri body zostanú doma.

88
    Striedanie v tíme Crystal Palace FC: z ihriska odchádza Jaïro Riedewald, prichádza Joel Ward.
    88. Sergio Agüero (MAC) - 2:1

88
    Manchester City dal gól!
    Výtužený obrat skóre sa City predsa len podaril! City pokračovalo vo svojom nápore a SERGIO AGÜERO dáva aj svoj druhý gól v tomto zápase, keď si skvelo vyskočil na centrovanú loptu a tú napokon upratal do siete – 2:1!

86
    De Bruyne sa dostal k lopte a pohotovo zakončil, ale jeho strela ide len tesne nad brvno hosťujúcej brány.

85
    City ešte stále pokračuje vo svojej útočnej aktivite, to sa určite dalo aj čakať. S jedným bodom by určite na Etihad Stadium spokojný neboli.

84
    Do samotného koncu zápasu ešte nejaký ten čas ostáva a tak je to ešte na oboch stranách otvorené. Uvidíme, čo všetko nás ešte čaká.
    83. Sergio Agüero (MAC) - 1:1

83
    Domáci celok sa predsa len dočkal zakončenia! Jesus poslal presnú prihrávku do pokutového územia súpera, tam sa k lopte dostal SERGIO AGÜERO a presnou strelou prekonáva Guaitu – 1:1!