Montreal – Chicago | 1:4 (kon.) | | | St. Louis – Philadelphia | 3:4 (po pr.) |
Chabarovsk – Novosibirsk | 1:2 (1:2 po s.n.) | | | Vladivostok – Omsk | 1:3 (kon.) | | | Red Star Kunlun – Kazaň | 3:1 (kon.) |
Barys – Metallurg Magnitogorsk | 4:3 (kon.) | | | Jekaterinburg – Ufa | 4:2 (kon.) | | | Čerepovec – S.Moskva | 1:2 (po pr.) |
Nižnekamsk – Čeljabinsk | 3:4 (1:2 po s.n.) | | | Novgorod – D. Moskva | 6:4 (kon.) | | | CSKA Moskva – Soči | 6:1 (kon.) |
Petrohrad – Helsinki | 4:1 (kon.) | | | Viťaz – Dinamo Minsk | 5:1 (kon.) |
Olomouc – Kometa Brno | 6:3 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Plzeň | 4:2 (kon.) |
po s.n. (1:2)
Neftechimik Nižnekamsk
3:4
(1:0, 2:0, 0:3 - 0:0)
Traktor Čeljabinsk
49:27
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Vitalij Aťušov – 2 min., podrážení).
|
|
44:07
|
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Vitalij Menšikov – 2 min., podrážení).
|
|
41:58
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Damir Šaripzjanov – 2 min., sekání).
|
|
41:31
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Pavel Porjadin – 2 min., hákování).
|
|
41:14
|
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Christian Thomas.
|
|
37:04
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Jonas Enlund – 2 min., sekání).
|
|
35:26
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Jacob Berglund – 2 min., sekání).
|
|
30:22
|
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Ruslan Karlin – 2 min., hrubost).
|
|
26:01
|
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Nikita Komarov – 2 min., vražení na hrazení).
|
|
13:20
|
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Vladimir Bobyljov – 2 min., podrážení).
|
|
10:23
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Damir Šaripzjanov – 2 min., krosček).
|
|
10:12
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Stěpan Zacharčuk – 2 min., hákování).
|
|
06:53
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Arsen Chisamutdinov – 2 min., podrážení).
|
|
02:34
|
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Nikita Komarov – 2 min., faul kolenem).
|
Góly a asistencie:
3. R. Murphy (White, Poriadin), 28. Enlund (Chajrullin, Šaripzjanov), 36. Enlund (Padakin, Šaripzjanov) – 49. Hyka (Sedlák, Bailen), 55. Hyka (S. Těreščenko, Bailen), 58. Avcin (A. Michejev, Osnovin), rozh. náj. Thomas
Rozhodca: Gamalej, Morozov – Antonov, Bitjukov
Diváci: 3024
Nepremenená penalta:
Samostatné nájazdy:
1. séria:
0:0 Ildar Šiksatdarov (NIZ)
0:0 Nick Bailen (CLJ)
2. séria:
0:0 Marat Chajrullin (NIZ)
0:0 Lukáš Sedlák (CLJ)
3. séria:
0:0 Jonas Enlund (NIZ)
0:0 Tomáš Hyka (CLJ)
4. séria:
1:0 Matt White (NIZ)
1:1 Vjačeslav Osnovin (CLJ)
5. séria:
1:1 Jacob Berglund (NIZ)
1:2 Christian Thomas (CLJ)
Neftechimik Nižnekamsk:
Barulin (Šaryčenkov) – R. Murphy, Riasenskij, Bryncev, Šaripzjanov, S. Zacharčuk, Aťušov, Pajgin – White, Poriadin, Berglund – Padakin, Enlund, Chajrullin – Šiksatdarov, P. Kulikov, Chisamutdinov – Denis Kazionov, Černikov, Grošev – Šarifjanov.
Náhradníci:
Tréner:
Traktor Čeljabinsk: S. Galimov (36. Fedotov) – Isajev, Bailen, Menšikov, Borodkin, Karpuchin, S. Těreščenko – Hyka, Sedlák, Osnovin – A. Michejev, Thomas, Calof – Avcin, Karlin, Kosov – Tridčikov, Bobyľov, Mansurov – Stěpanov, N. Komarov.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Traktor Čeljabinsk: S. Galimov (36. Fedotov) – Isajev, Bailen, Menšikov, Borodkin, Karpuchin, S. Těreščenko – Hyka, Sedlák, Osnovin – A. Michejev, Thomas, Calof – Avcin, Karlin, Kosov – Tridčikov, Bobyľov, Mansurov – Stěpanov, N. Komarov.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Gamalej, Morozov – Antonov, Bitjukov
Diváci: 3024
Denisa Józsová