Šprint žien, 7,5 km, Ruhpolding | Vítěz: T. Eckhoffová (NOR) (kon.) |
koniec udalosti
SP - Šprint žien, 7,5 km, Ruhpolding
Vítěz: T. Eckhoffová (NOR)
Milan Huppert
Startovní listina:
1. Anna Frolinová (KOR)
2. Lisa Vittozziová (ITA)
3. Anais Bescondová (FRA)
4. Paulina Fialková (SVK)
5. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
6. Linn Perssonová (SWE)
7. Mari Ederová (FIN)
8. Fujuko Tačizakiová (JPN)
9. Hanna Öbergová (SWE)
10. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS)
11. Tiril Eckhoffová (NOR)
12. Mona Brorssonová (SWE)
13. Baiba Bendiková (LAT)
14. Ivona Fialková (SVK)
15. Julia Simonová (FRA)
16. Johanna Talihärmová (EST)
17. Olena Pidhrušná (UKR)
18. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
19. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR)
20. Ťia-lin Tchang (CHN)
21. Iryna Krjuková (BLR)
22. Lena Häckiová (SUI)
23. Franziska Preussová (GER)
24. Justine Braisazová (FRA)
25. Anastassija Kondratěvová (KAZ)
26. Katharina Innerhoferová (AUT)
27. Susan Dunkleeová (USA)
28. Federica Sanfilippová (ITA)
29. Dorothea Wiererová (ITA)
30. Julija Džimová (UKR)
31. Milena Todorovová (BUL)
32. Kamila Żuková (POL)
33. Markéta Davidová (CZE)
34. Emma Lunderová (CAN)
35. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE)
36. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
37. Denise Herrmannová (GER)
38. Selina Gasparinová (SUI)
39. Jüan-meng Čchu (CHN)
40. Světlana Mironovová (RUS)
41. Clare Eganová (USA)
42. Janina Hettichová (GER)
43. Elvira Öbergová (SWE)
44. Monika Hojniszová-Staręgaová (POL)
45. Julia Schwaigerová (AUT)
46. Lucie Charvátová (CZE)
47. Jelena Kručinkinová (BLR)
48. Karoline Offigstadová Knottenová (NOR)
49. Valj Semerenková (UKR)
50. Nicole Gontierová (ITA)
51. Larisa Kuklinová (RUS)
52. Megan Bankesová (CAN)
53. Aita Gasparinová (SUI)
54. Célia Aymonierová (FRA)
55. Vanessa Hinzová (GER)
56. Regina Ojaová (EST)
57. Maren Hammerschmidtová (GER)
58. Vita Semerenková (UKR)
59. Sari Maedaová (JPN)
60. Elisa Gasparinová (SUI)
61. Michela Carraraová (ITA)
62. Kristina Rezcovová (RUS)
63. Son-su Kim (KOR)
64. Christina Riederová (AUT)
65. Gabriele Leščinskaiteová (LTU)
66. Hallie Grossmanová (USA)
67. Nadia Moserová (CAN)
68. Jessica Jislová (CZE)
69. Marija Zdravkovová (BLR)
70. Tuuli Tomingasová (EST)
71. Julija Matvijenková (LAT)
72. Lea Einfaltová (SLO)
73. Kinga Zbylutová (POL)
74. Galina Višněvská (KAZ)
75. Polona Klemenčičová (SLO)
76. Hanna Solaová (BLR)
77. Nika Blaženićová (CRO)
78. Anna Magnussonová (SWE)
79. Alla Gilenková (MDA)
80. Suvi Minkkinenová (FIN)
81. Veronika Machyniaková (SVK)
82. Thekla Brunová-Lieová (NOR)
83. Linian Wei-Lin Colebournová (AUS)
84. Caroline Colombová (FRA)
85. Fan-čchi Meng (CHN)
86. Ana Larisa Cotrușová (ROU)
87. Magdalena Gwizdońová (POL)
88. Tereza Voborníková (CZE)
89. Karolin Horchlerová (GER)
90. Nika Vindišarová (SLO)
91. Un-čung Ko (KOR)
92. Irina Starychová (RUS)
93. Jurie Tanakaová (JPN)
94. Synnøve Solemdalová (NOR)
95. Terezia Poliaková (SVK)
96. Johanna Skottheimová (SWE)
97. Daniela Kadevová (BUL)
98. Grete Gaimová (EST)
99. Jenny Fellmanová (FIN)
100. Darja Blašková (BLR)
101. Chloé Chevalierová (FRA)
102. Dunja Zdoucová (AUT)
103. Deedra Irwinová (USA)
104. Jelizaveta Belčenková (KAZ)
105. Sarah Beaudryová (CAN)
106. Natalja Kočerginová (LTU)
107. Irina Kručinkinová (BLR)
Průběžné pořadí Světového poháru:
1. Dorothea Wiererová (ITA) 390 b.
2. Tiril Eckhoffová (NOR) 381 b.
3. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) 305 b.
4. Julia Simonová (FRA) 285 b.
5. Denise Herrmannová (GER) 273 b.
6. Justine Braisazová (FRA) 261 b.
7. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 247 b.
8. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) 244 b.
9. Hanna Öbergová (SWE) 240 b.
10. Paulina Fialková (SVK) 231 b.
11. Markéta Davidová (CZE) 227 b.
...
24. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE) 133 b.
29. Lucie Charvátová (CZE) 118 b.
47. Jessica Jislová (CZE) 40 b.
56. Ivona Fialková (SVK) 24 b.
1. Anna Frolinová (KOR)
2. Lisa Vittozziová (ITA)
3. Anais Bescondová (FRA)
4. Paulina Fialková (SVK)
5. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
6. Linn Perssonová (SWE)
7. Mari Ederová (FIN)
8. Fujuko Tačizakiová (JPN)
9. Hanna Öbergová (SWE)
10. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS)
11. Tiril Eckhoffová (NOR)
12. Mona Brorssonová (SWE)
13. Baiba Bendiková (LAT)
14. Ivona Fialková (SVK)
15. Julia Simonová (FRA)
16. Johanna Talihärmová (EST)
17. Olena Pidhrušná (UKR)
18. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
19. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR)
20. Ťia-lin Tchang (CHN)
21. Iryna Krjuková (BLR)
22. Lena Häckiová (SUI)
23. Franziska Preussová (GER)
24. Justine Braisazová (FRA)
25. Anastassija Kondratěvová (KAZ)
26. Katharina Innerhoferová (AUT)
27. Susan Dunkleeová (USA)
28. Federica Sanfilippová (ITA)
29. Dorothea Wiererová (ITA)
30. Julija Džimová (UKR)
31. Milena Todorovová (BUL)
32. Kamila Żuková (POL)
33. Markéta Davidová (CZE)
34. Emma Lunderová (CAN)
35. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE)
36. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
37. Denise Herrmannová (GER)
38. Selina Gasparinová (SUI)
39. Jüan-meng Čchu (CHN)
40. Světlana Mironovová (RUS)
41. Clare Eganová (USA)
42. Janina Hettichová (GER)
43. Elvira Öbergová (SWE)
44. Monika Hojniszová-Staręgaová (POL)
45. Julia Schwaigerová (AUT)
46. Lucie Charvátová (CZE)
47. Jelena Kručinkinová (BLR)
48. Karoline Offigstadová Knottenová (NOR)
49. Valj Semerenková (UKR)
50. Nicole Gontierová (ITA)
51. Larisa Kuklinová (RUS)
52. Megan Bankesová (CAN)
53. Aita Gasparinová (SUI)
54. Célia Aymonierová (FRA)
55. Vanessa Hinzová (GER)
56. Regina Ojaová (EST)
57. Maren Hammerschmidtová (GER)
58. Vita Semerenková (UKR)
59. Sari Maedaová (JPN)
60. Elisa Gasparinová (SUI)
61. Michela Carraraová (ITA)
62. Kristina Rezcovová (RUS)
63. Son-su Kim (KOR)
64. Christina Riederová (AUT)
65. Gabriele Leščinskaiteová (LTU)
66. Hallie Grossmanová (USA)
67. Nadia Moserová (CAN)
68. Jessica Jislová (CZE)
69. Marija Zdravkovová (BLR)
70. Tuuli Tomingasová (EST)
71. Julija Matvijenková (LAT)
72. Lea Einfaltová (SLO)
73. Kinga Zbylutová (POL)
74. Galina Višněvská (KAZ)
75. Polona Klemenčičová (SLO)
76. Hanna Solaová (BLR)
77. Nika Blaženićová (CRO)
78. Anna Magnussonová (SWE)
79. Alla Gilenková (MDA)
80. Suvi Minkkinenová (FIN)
81. Veronika Machyniaková (SVK)
82. Thekla Brunová-Lieová (NOR)
83. Linian Wei-Lin Colebournová (AUS)
84. Caroline Colombová (FRA)
85. Fan-čchi Meng (CHN)
86. Ana Larisa Cotrușová (ROU)
87. Magdalena Gwizdońová (POL)
88. Tereza Voborníková (CZE)
89. Karolin Horchlerová (GER)
90. Nika Vindišarová (SLO)
91. Un-čung Ko (KOR)
92. Irina Starychová (RUS)
93. Jurie Tanakaová (JPN)
94. Synnøve Solemdalová (NOR)
95. Terezia Poliaková (SVK)
96. Johanna Skottheimová (SWE)
97. Daniela Kadevová (BUL)
98. Grete Gaimová (EST)
99. Jenny Fellmanová (FIN)
100. Darja Blašková (BLR)
101. Chloé Chevalierová (FRA)
102. Dunja Zdoucová (AUT)
103. Deedra Irwinová (USA)
104. Jelizaveta Belčenková (KAZ)
105. Sarah Beaudryová (CAN)
106. Natalja Kočerginová (LTU)
107. Irina Kručinkinová (BLR)
Průběžné pořadí Světového poháru:
1. Dorothea Wiererová (ITA) 390 b.
2. Tiril Eckhoffová (NOR) 381 b.
3. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) 305 b.
4. Julia Simonová (FRA) 285 b.
5. Denise Herrmannová (GER) 273 b.
6. Justine Braisazová (FRA) 261 b.
7. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 247 b.
8. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) 244 b.
9. Hanna Öbergová (SWE) 240 b.
10. Paulina Fialková (SVK) 231 b.
11. Markéta Davidová (CZE) 227 b.
...
24. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE) 133 b.
29. Lucie Charvátová (CZE) 118 b.
47. Jessica Jislová (CZE) 40 b.
56. Ivona Fialková (SVK) 24 b.
1. Dorothea Wiererová (ITA) 390 b.
2. Tiril Eckhoffová (NOR) 381 b.
3. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) 305 b.
4. Julia Simonová (FRA) 285 b.
5. Denise Herrmannová (GER) 273 b.
6. Justine Braisazová (FRA) 261 b.
7. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 247 b.
8. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) 244 b.
9. Hanna Öbergová (SWE) 240 b.
10. Paulina Fialková (SVK) 231 b.
11. Markéta Davidová (CZE) 227 b.
...
24. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE) 133 b.
29. Lucie Charvátová (CZE) 118 b.
47. Jessica Jislová (CZE) 40 b.
56. Ivona Fialková (SVK) 24 b.
Na nepovedený minulý týden budou chtít zapomenout české ženy. Nejlépe se umístila Markéta Davidová, jež v hromadném závodu obsadila 12. pozici.
1. Tiril Eckhoffová (NOR) 6:36,3 min
2. Dorothea Wiererová (ITA) +3,8 s
3. Justine Braisazová (FRA) +5,7
4. Hanna Öbergová (SWE) +6,2
5. Mona Brorssonová (SWE) +7,8
6. Julia Simonová (FRA) +7,8
7. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +8,6
8. Paulina Fialková (SVK) +10,3
9. Ťia-lin Tchang (CHN) +14,2
10. Katharina Innerhoferová (AUT) +14,7
...
15. Lucie Charvátová (CZE) +18,0
38. Ivona Fialková (SVK) ++51,6
42. Markéta Davidová (CZE) +1:00,4
1. Tiril Eckhoffová (NOR) 13:12,7 min
2. Dorothea Wiererová (ITA) +14,5 s
3. Hana Öbergová (SWE) +18,7
4. Paulina Fialková (SVK) +35,5
5. Julia Simonová (FRA) +43,6
6. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +44,1
7. Lisa Vittozziová (ITA) +50,3
8. Mona Brorssonová (SWE) +51,2
8. Ťia-lin Tchang (CHN) +51,2
10. Franziska Preussová (GER) +51,5
...
16. Lucie Charvátová +1:05,0
26. Ivona Fialková (SVK) +1:28,0
39. Markéta Davidová (CZE) +2:17,9 min
1. Tiril Eckhoffová (NOR) (0) 18:55,5 min
2. Hanna Öbergová (SWE) (0) +29,7
3. Dorothea Wiererová (ITA) (0) +36,8
4. Paulina Fialková (SVK) (0) +51,2
5. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) (1) +55,4
6. Julia Simonová (FRA) (1) +59,1
7. Vanessa Hinzová (GER) (0) +1:03,2
8. Lisa Vittozziová (ITA) (1) +1:06,3
9 Kamila Żuková (POL) (1) +1:09,3
10. Mona Brorssonová (SWE) (1) +1:15,5
...
12. Lucie Charvátová (CZE) (0) +1:25,1
36. Ivona Fialková (SVK) (1) +2:05,0
51. Markéta Davidová (CZE) (4) +2:50,8
1. Tiril Eckhoffová (NOR) (0) 18:55,5 min
2. Hanna Öbergová (SWE) (0) +29,7
3. Dorothea Wiererová (ITA) (0) +36,8
4. Hanna Solaová (BLR) (0) +50,1
5. Paulina Fialková (SVK) (0) +51,2
6. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) (1) +55,4
7. Julia Simonová (FRA) (1) +59,1
8. Vanessa Hinzová (GER) (0) +1:03,2
9. Lisa Vittozziová (ITA) (1) +1:06,3
10 Kamila Żuková (POL) (1) +1:09,3
...
14. Lucie Charvátová (CZE) (0) +1:25,1
39. Ivona Fialková (SVK) (1) +2:05,0
60. Markéta Davidová (CZE) (4) +2:50,8
70. Jessica Jislová (CZE) (2) +3:14,9