Minnesota – Vancouver 1:4 (kon.) | Detroit – Buffalo 1:5 (kon.) | Arizona – Pittsburgh 3:4 (1:2 po s.n.)
Florida – Toronto 8:4 (kon.) | NJ Devils – Tampa Bay 3:1 (kon.)
Florida Panthers
8:4 (3:0, 4:3, 1:1)
Toronto Maple Leafs
cz Pondelok 13.01.2020, 01:00 • BB&T Center, Sunrise • NHL
    Domácí Brian Boyle dnes nastoupil k jubilejnímu 800. zápasu

58:40
    Domácí Brett Connolly to přehnal na pravém křídle s forčekingem a byl vyloučen na dvě minuty za držení.

55:36
    Cody Ceci zezadu jasně zahákoval Franka Vatrana v samostatném úniku a následuje tedy trestné střílení!

44:10
    Justin Holl fauloval rozjetého Vincenta Trochecka a také on dostal dvě minuty za podrážení. Další trest.

42:06
    Cody Ceci dostal dvě minuty za podrážení a Florida si zahraje vůbec první přesilovou hru v dnešním utkání.

21:29
    Mike Hoffman byl vyloučen na dvě minuty za držení a Leafs mají k dispozici druhou přesilovou hru v zápase.
    16:06 Představení brankářů: Chris Driedger a Frederik Andersen

16:06
    Noel Acciari vyhodil puk přes ochranné sklo a byl poté vyloučen na dvě minuty za zdržování hry. Přesilovka.

Tomáš Reiner

Góly a asistencie: 2. Brown (Connolly, Trocheck), 4. Barkov (Pysyk, Sceviour), 14. Hoffman (Toninato, Vatrano), 21. Matheson (Trocheck, Connolly), 23. Vatrano (Barkov), 26. Trocheck, 33. Huberdeau (Barkov, Stillman), 45. Hoffman (Huberdeau, Dadonov) – 24. Hyman (Rielly, Kapanen), 33. Marner (Hyman, Barrie), 36. Tavares (W. Nylander, Kerfoot), 41. Marner (Hyman)

Florida Panthers: Driedger (Montembeault) – Ekblad (A), Matheson, Brown, Yandle, Strålman, Stillman, Pysyk – Dadonov (C), Barkov, Huberdeau – Acciari, Trocheck (A), Connolly – Hoffman, Toninato, Vatrano – B. Boyle, Sceviour.
    Toronto Maple Leafs: Andersen (21. Hutchinson) – Barrie, Rielly (A), Holl, Dermott, Ceci, Marinčin – Marner, Matthews (A), Hyman – Kerfoot, Tavares (C), W. Nylander – Kapanen, Engvall, A. Johnsson – Spezza, Brooks, F. Gauthier.

Rozhodca: Brad Meier, Dan O'Halloran. Čároví: Darren Gibbs, Brad Kovachik

Diváci: 15535