Hromadný štart žien, 12,5 km, Oberhof | Mäkäräinenová (FIN) (kon.) |
Kombinácia žien, 1. kolo, Altenmarkt | Vítěz: F. Brignoneová (ITA) (kon.) | | | Slalom mužů, 1. kolo, Adelboden | Vítěz: D. Yule (SUI) (kon.) |
Kombinácia žien, 2. kolo, Altenmarkt | Vítěz: F. Brignoneová (ITA) (kon.) | | | Slalom mužů, 2. kolo, Adelboden | Vítěz: D. Yule (SUI) (kon.) |
San Francisco 49ers - Minnesota Vikings | 27:10 (kon.) | | | Baltimore Ravens - Tennessee Titans | 12:28 (kon.) |
Kansas City Chiefs - Houston Texans | 51:31 (kon.) |
Muži HS104, Val di Fiemme | Vítěz: K. Geiger (GER) (kon.) |
Finále DATART e:LIGY | Vítěz: FC Viktoria Plzeň (kon.) |
Týmové sprinty mužů a žen, Drážďany | Vítěz: Francie a Švédsko (kon.) |
Týmový závod, skoky HS104, Val di Fiemme | Vítěz: Japonsko I (kon.) | | | Týmový závod, běh 2x7,5 km, Val di Fiemme | Vítěz: Norsko I (kon.) |
koniec udalosti
SP - hromadný štart žien, 12,5 km, Oberhof
Mäkäräinenová (FIN)
(Eckhoffová (NOR))
Dávid Švec
1. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
3. Tiril Eckhoffová (NOR)
3. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR)
4. Dorothea Wiererová (ITA)
5. Elvira Öbergová (SWE)
-------------------------------------------------
20. Paulína Fialková
1. Mäkäräinenová
2. Roeiselandová +46,2 sek.
3. Eckhoffová +50,8 sek.
4. Wiererová +1,14 min.
5. Öbergová +1,43 min.
---------------------------------------
19. Fialková +2,40 min.
1. Kryuková
2. Mäkärainenová + 3,1sek.
3. Eckhoffová +46,3 sek.
4. Roeiselandová +55,4 sek.
5. Wiererová +1,05 min.
1. Eckhoffová
2. Kryuková +18,5 sek.
3. Fialková +27,5 sek.
4. Mäkärainenová +32,8 sek.
5. Perssonová +35,6 sek.
1. Eckhoffová
2. Hinzová +3,4 sek.
3. Lunderová +4,6 sek.
Paulína Fialková je na 11. priečke so stratou 27,5 sekundy.
1. Dorothea Wiererová (ITA)
2. Tiril Eckhoffová (NOR)
3. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
4. Julia Simonová (FRA)
5. Justine Braisazová (FRA)
6. Denise Herrmannová (GER)
7. Paulina Fialková (SVK)
8. Hanna Öbergová (SWE)
9. Svetlana Mironovová (RUS)
10. Markéta Davidová (CZE)
11. Linn Perssonová (SWE)
12. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR)
13. Lena Häckiová (SUI)
14. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
15. Lisa Vittozziová (ITA)
16. Olena Pidhrušná (UKR)
17. Iryna Krjuková (BLR)
18. Mona Brorssonová (SWE)
19. Anais Bescondová (FRA)
20. Larisa Kuklinová (RUS)
21. Karoline Offigstadová Knottenová (NOR)
22. Mari Ederová (FIN)
23. Lucie Charvátová (CZE)
24. Katharina Innerhoferová (AUT)
25. Elvira Öbergová (SWE)
26. Emma Lunderová (CAN)
27. Monika Hojniszová-Staręgaová (POL)
28. Kamila Żuková (POL)
29. Susan Dunkleeová (USA)
30. Vanessa Hinzová (GER)