Rennes – Marseille 0:1 (kon.)
Stade Rennes
0:1 (0:0)
Olympique Marseille
cz Piatok 10.01.2020, 20:45 • Roazhon Park, Rennes • Ligue 1 Uber Eats • 20. kolo

Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne. (22:52:46)
    Hrdinou Marseille se stal střídající Kevin Strootman

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 6:5. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 15:17.

A máme tu konec! Marseille potvrdila úlohu mírného favorita a vítězí na půdě konkurenčního Rennes nejtěsnějším poměrem 1:0. Rozdílovou trefu vsítil zhruba deset minut před závěrečným hvizdem střídající Kevin Strootman, který do té doby nepobyl na trávníku ani dvě minuty. Přitom domácí byli hlavně po změně stran aktivnějším výběrem a porážka je pro ně příliš krutá.