Liberec – Otrokovice 7:6 (po pr.)
FBC Liberec
7:6 (1:1, 4:3, 1:2 - 1:0)
PSG Panthers Otrokovice
cz Nedeľa 05.01.2020, 18:00 • SH Dukla Liberec • Livesport Superliga (CZ) • 20. kolo

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů napočtenou! (20:15:07)

Máme za sebou utkání 20. kola nejvyšší mužské soutěže, které lépe dopadlo pro domácí Liberec, který si po velkém boji připisuje důležité dva body za vítězství v prodloužení. Nejvíce se o vítězství domácích přičinil Adam Balatka, který se blýskl hattrickem a asistencí a Prokop Ferdan, který si připsal tři asistence! Severočeši se tedy díky vítězství dostali na 8. místo tabulky, které jako poslední zaručuje účast v play-off!

Nejlepší hráči utkání: Balatka – Nehila
    Počet střel v utkání: 21:24

63:27
    Liberec právě vstřelil branku!

A je rozhodnuto! K radosti domácích fanoušků jsou to liberečtí, kteří zásluhou Matěje Klucha si připisují důležité dva body do tabulky! Asistence: Petr Kološ

62:14
    Výborný zákrok nám teď předvedl Vaníček!

61:50
    Hosté to take zkoušejí bez brankáře!

61:48
    Liberečtí nám toho moc nepředvedli, míčku se zmocnili hosté.

Domácí okamžitě odvolávají Vaníčka z branky!

60:01
    Buly pro domácí

60:01

Třetí třetina je za námi a nebude poslední v dnešním zápase. Otrokovickým se v této třetině povedl obrat a dlouho to vypadalo, že jsi z Liberce odvezou tři body. To by ale domácí nesměli mít Radka Valeše, který dokázal srovnat a jdeme tedy do prodloužení!

60:00

59:27
    Oddechový čas pro domácí

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:01
    Ihned po vstřelené brance měli domácí dvě velmi slibné šance, ale Majrich pozorný.

57:21

Tak přece jen se domácí dočkali. Prosazuje se nejproduktivnější hráč domácích RADEK VALEŠ. Asistence: Patrik Rozkovec

56:54
    Další střela domácích tentokráte od Lhoty opět minula branku.

55:57
    Po rychlém protiútoku vystřelil aktivní Kopecký těsně vedle.

54:47
    Domácí se snaží vyrovnat, všechny jejich akce ale zatím končí na skvělé obraně Otrokovic.

Adam Černý

Góly a asistencie: 12. Lhota (Kárník), 21. Balatka (Ferdan), 30. Kopecký (Balatka), 35. Balatka (Ferdan), 39. Balatka (Ferdan), 58. Valeš (Rozkovec), 64. Klucho (Kološ) – 10. Petřík (Nehila), 29. Jurčík (Nehila), 33. Kvapil (Gál), 34. Gál (Červenka), 41. Petřík (Vykopal), 49. Nehila (Koláčný)

FBC Liberec: Vaníček (Král) – Klucho, Kárník, Bitman, Kološ – Kopecký, Valeš, Rozkovec – Hejduk, Lhota, Baudisch – Matušů, Ferdan, Šoltys – Hrůza, Kořínek, Balatka – Kroupa, Světlík.
    PSG Panthers Otrokovice: Majrich – Szweda, Kostka, Zimmer, Mich. Nagy, Kvapil – Červenka, Jurčík, Koláčný – Gál, Pešat, Haša – Pšenčík, Vykopal, Petřík – Nehila.

Rozhodca: Přemysl Bališ a Peter Varga