Granada – Mallorca 1:0 (kon.) | Sociedad – Villarreal 1:2 (kon.) | Alavés – Real Betis 1:1 (kon.)
Vigo – Osasuna 1:1 (kon.)
Real Sociedad San Sebastian
1:2 (1:0)
Villarreal CF
Nedeľa 05.01.2020, 14:00Španielska LaLiga • 19. kolo

Villarreal v druhom polčase otočil skóre stretnutia a berie tri body. Z penalty sa trafil Manu Trigueros a rozhodol Santi Cazorla. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný deň. (15:56:31)

90+7

90+6
    Žltú kartu dostáva Cristian Portugués (Real Sociedad San Sebastian).

90+5
    Real Sociedad San Sebastian sa snaží dostať loptu pred bránku súpera čoraz častejšie, ale nedarí sa ohroziť priestor troch žrdí.

90+3
    Strely: 7 – 11

90+2
    Alexander Isak sa nedostal k strele v šestnástke, prihral na hranicu šestnástky a Cristian Portugués zakončil nad.

90+1
    Alexander Isak sa nedostal k lopte na ľavom krídle, rozohrávať od svojej bránky bude znova môcť Sergio Asenjo.

90
    Nadstavuje sa až 7 minút, pretože tých prestojov bolo naozaj dosť.

89
    Cristian Portugués hlavičkoval spred bránky nad priestor troch žrdí. Následný center poslal Sergio Asenjo do bezpečia.

88
    Raúl Albiol odvrátil center spred vlastnej bránky na rohový kop pre Real, ten má jednu z posledných šancí zahroziť.

87
    Vicente Iborra fauloval na svojej polovici ihriska, Real Sociedad San Sebastian sa snaží založiť ďalšiu ofenzívnu akciu.

85
    Posledných pät minút riadneho hracieho času a nezdá sa, že by Real Sociedad mal šancu vyrovnať.

84
    Martin Ödegaard centroval z ďalšieho priameho kopu, lenže jeho spoluhráči nedokázali zakončovať a bránka Asenja ohrozená nebola.

83
    Gerard Moreno sa takmer dostal do samostatného nájazdu, ale v poslednej chvíli ho čistým spôsobom zastavil Diego Llorente.

82
    Striedanie v tíme Villarreal CF: z ihriska odchádza Samuel Chukwueze, prichádza Rubén Peña.

81
    Domáci síce získali priamy kop, ale center pred pokutové územie neprešiel. Villarreal sa dokázal ubrániť.

80
    Desať minút do konca riadneho hracieho času v tomto zápase. Dokáže niečo Real Sociedad San Sebastian si zápasom urobiť?

79
    Striedanie v tíme Real Sociedad San Sebastian: z ihriska odchádza Ander Guevara, prichádza Adnan Januzaj.