Brighton – Chelsea 1:1 (kon.) | Burnley – Aston Villa 1:2 (kon.) | Newcastle – Leicester 0:3 (kon.)
Southampton – Tottenham 1:0 (kon.) | Watford – Wolverhampton 2:1 (kon.) | Manchester City – Everton 2:1 (kon.)
Norwich – Crystal Palace 1:1 (kon.) | West Ham – Bournemouth 4:0 (kon.) | Arsenal – Manchester United 2:0 (kon.)
Newcastle United
0:3 (0:2)
Leicester City
Streda 01.01.2020, 16:00 • St James' Park, Newcastle upon Tyne • Anglická Premier League • 21. kolo

Joelinton šiel v 25. minúte sám na brankára, no gól nedal. Potom spravil veľkú chybu Florian Lejeune, ktorú gólovo potrestal Ayoze Pérez. Zakrátko sa trafil aj James Maddison a záver polčasu priniesol dve vynútené zmeny pre domácich. Steve Bruce po prestávke spravil aj tretiu, lenže hneď na to sa zranil Fabian Schär, a tak domáci dohrávali s desiatimi hráčmi, čo ešte v závere využil Hamza Choudhury. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný večer. (17:54:44)

90+3

90+3
    Demarai Gray sa mohol postarať aj o tretí gól z diaľky, mladý anglický krídelník však mieril vedľa troch žrdí.

90+3
    Wes Morgan si v závere tiež zahral, japonský útočník Jošinori Muto sa cez kapitána majstrovského tímu z roku 2016 nedostal.

90+1
    Prebieha nadstavený čas, v ktorom Leicester opäť hrá svoju hru a čaká na úplný záver zápasu. O všetko je rozhodnuté.

90
    Nadstavajú sa 3 minúty.

89
    St. James´s Park za posledné minúty prišiel o veľa divákov, priaznivci sa už rozhodli smerovať domov.

88
    Prakticky už definitívne môžeme hovoriť o troch bodoch pre Leicester. Ostáva iba dohrať toto stretnutie.
    87. Hamza Choudhury (LEC) - 0:3

87
    Leicester City dáva gól!
    HAMZA CHOUDHURY dáva tu najlepšiu odpoveď na bučanie fanúšikov Newcastle. Mladý Angličan pôvodom z Bangladéšu dostal loptu od Ndidiho pred pokutové územie a z prvej ju nasmeroval do rohu bránky. Lepšie sa to trafiť ani nedala. Absolútna fantázia.

85
    Leicester City znova na útočnej polovici, loptu si posúva. Je to trochu divné, že máme len dvojgólový rozdiel a Newcastle je odovzdané, ale proti tak skvele kombinačne pripravenému tímu, akým Leicester je, nemajú "straky" s desiatimi šancu.

84
    Striedanie v tíme Leicester City: z ihriska odchádza Jonny Evans, prichádza Wes Morgan.

83
    Ben Chilwell sa na krídle previnil spracovaním si lopty rukou. Newcastle nakoplo dlhú loptu, Kasper Schmeichel nemal problém so zákrokom.

82
    Leicester sa snaží okrem toho, že drží loptu, nevytvárať zbytočné súboje a šetriť tak čas aj sily do ďalšieho priebehu sezóny.

81
    Joelinton si to nasmeroval osamotený medzi troch hráčov Leicesteru a hádajte ako tento brazílsky útočník dopadol.

80
    Naďalej pokračuje rovnaký obrázok hry.

79
    Leicester City si loptu posúva na útočnej polovici ihriska. Neženie sa za gólmi, proste chce dnes vyhrať a k tomu majú "líšky" nakročené už od prvého polčasu.

78
    Hamza Choudhury si pri každom dotyku s loptou vypočuje hromadné bučanie, pretože v nedávnom zápase proti Newcastle v rámci pohára tvrdo fauloval Matta Ritchieho.

77
    Striedanie v tíme Leicester City: z ihriska odchádza James Maddison, prichádza Hamza Choudhury.