Chabarovsk – Novgorod | 2:0 (kon.) | | | Vladivostok – Jekaterinburg | 1:2 (po pr.) | | | Red Star Kunlun – Dinamo Minsk | 2:1 (kon.) |
Novosibirsk – S.Moskva | 0:5 (kon.) | | | Barys – Petrohrad | 2:6 (kon.) | | | Čerepovec – Soči | 4:2 (kon.) |
Nižnekamsk – Kazaň | 2:1 (1:0 po s.n.) | | | CSKA Moskva – D. Moskva | 0:3 (kon.) | | | Omsk – Čeljabinsk | 1:3 (kon.) |
koniec
Barys Nur-Sultan
2:6
(2:3, 0:3, 0:0)
SKA Petrohrad
60:00
|
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Dmitrij Kagarlickij – 2 min., vysoká hůl).
|
|
50:17
|
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Vladimir A. Tkačjov.
|
|
26:47
|
Vyloučení v týmu Barys Nur-Sultan (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Alichan Asetov.
|
|
25:16
|
Vyloučení v týmu Barys Nur-Sultan (Corban Knight – 2 min., podrážení).
|
Góly a asistencie:
1. Ohtamaa (Ševčenko), 13. Makljukov (Blacker, R. Starčenko) – 4. Lehterä (Tkačov), 4. Zub (Jakupov, Kagarlickij), 12. Zub (Jakupov, Kagarlickij), 26. Jakupov (Kagarlickij, Kuzmenko), 29. Tokranov (Tkačov, Bengtsson), 38. Zub (Ketov, Tkačov)
Rozhodca: Sidorenko, Soin – Berseňjov, Judin
Diváci: 6 230
Nepremenená penalta:
Barys Nur-Sultan:
H. Karlsson (12. Pasquale) – Ohtamaa, Makljukov, Metalnikov, Dietz, Šalapov, Blacker, Orechov – Akolzin, Boyd, Ševčenko – Valk, Knight, Videll – Michajlis, R. Starčenko, Šesťakov – Petuchov, Paňukov, Sagadejev – Asetov.
Náhradníci:
Tréner:
SKA Petrohrad: Melničuk (Hellberg) – Belov, Bengtsson, Zubarev, Zub, Ožiganov, Tokranov, Zemčonok – Tkačov, Lehterä, Barabanov – Kemppainen, Kagarlickij, Jakupov – Karpov, M. Aaltonen, Kuzmenko – Kablukov, Burdasov, Švec-Rogovoj – Ketov.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
SKA Petrohrad: Melničuk (Hellberg) – Belov, Bengtsson, Zubarev, Zub, Ožiganov, Tokranov, Zemčonok – Tkačov, Lehterä, Barabanov – Kemppainen, Kagarlickij, Jakupov – Karpov, M. Aaltonen, Kuzmenko – Kablukov, Burdasov, Švec-Rogovoj – Ketov.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Sidorenko, Soin – Berseňjov, Judin
Diváci: 6 230
Denisa Józsová