Watford – Manchester United 0:0 (15:00) | Tottenham – Chelsea 0:2 (kon.)
Tottenham Hotspur
0:2 (0:2)
Chelsea FC
Nedeľa 22.12.2019, 17:30 • Tottenham Hotspur Stadium • Anglická Premier League • 18. kolo

Góly v tomto zápase teda padali len v prvom polčase. V tom druhom sme sa tak už presného zásahu nedočkali, k videniu bola v 62. minúte červená karta pre domáceho Sona. Odvtedy sa na ihrisku už prakticky nič neudialo a Chelsea tak po výhre 2:0 na pôde Tottanhamu získava z derby zápasu 3 body.

Ďakujem za pozornosť, prajem ešte pekný zvyšok večera! (19:29:46)

90+9

90+8
    V pokutovom území hostí ešte nebezpečne zakončoval Kane, ale obrana jeho pokus zblokovala do bezpečia!

90+7
    Čoskoro sa už naplní aj nadstavený čas. O všetkom je rozhodnuté, domáci dnes nebudú mať dôvod na radosť.

90+5
    K tvrdej strele sa napriahol Batshuayi, jeho pokus tesne míňa priestor domácej brány.

90+4
    Dnes teda domácemu celku nie je súdené streliť gól. Čoskoro by si tak hostia mali do tabuľky pripísať tri body.

90+3
    Aj keď to ešte domáci skúšajú, tak dnes sa im v útoku proste nedarí.

90+2
    Tak to je teda ešte poriadna porcia nadstaveného času. Aj tak to už zrejme žiadnym spôsobom nič neovplyvní.

90+1
    V druhom polčase sa nadstavuje 8 minút!

90
    K odrazenej lopte sa dostal James, ale jeho prudký pokus zblokovala domáca obrana do bezpečia.

89
    Riadny hrací čas druhého polčasu sa už čoskoro naplní. Čakáme na údaj o prípadnom nadstavenom čase.

88
    Eriksenovi nevyšiel ani tento rohový kop, loptu na svoje kopačky získava hosťujúci celok.

87
    Dlhšiu dobu sa však nič zaujímavého na ihrisku nedeje. Zrejme sa tak už toto stretnutie len z povinnosti dohráva.

86
    Vzhľadom na to, že sa hra musela dvakrát výraznejšie prerušiť sa dá očakávať aj väčšia porcia nadstavených minút.

84
    Ani pokusy o rýchle brejky domácim nevchádzajú. Pre Tottenham sa už zdá byť toto stretnutie stratené.

83
    Chelsea s loptou na svojich kopačkách kontroluje hru. Zatiaľ to teda na žiadnu záverečnú drámu nevyzerá.

82
    Necelých desať minút ostáva do konca tohto stretnutia. Zrejme sa ešte bude niečo aj nadstavovať, domáci však už musia vsadiť všetko na jednu kartu.

81
    Striedanie v tíme Chelsea FC: z ihriska odchádza César Azpilicueta, prichádza Reece James.

80
    Striedanie v tíme Chelsea FC: z ihriska odchádza Tammy Abraham, prichádza Michy Batshuayi.