Znojmo – Dornbirn | 5:2 (kon.) |
Nemecko – Fínsko | 1:6 (kon.) | | | Rusko – Kazachstan | 5:0 (kon.) |
Florida – Dallas | 7:4 (kon.) | | | NJ Devils – Washington | 3:6 (kon.) | | | NY Rangers – Toronto | 3:6 (kon.) |
Edmonton – Pittsburgh | 2:5 (kon.) | | | Buffalo – LA Kings | 3:2 (kon.) | | | NY Islanders – Anaheim | 5:6 (1:2 po s.n.) |
Minnesota – Winnipeg | 0:6 (kon.) |
Red Star Kunlun – Novgorod | 2:7 (kon.) | | | Vladivostok – Dinamo Minsk | 5:1 (kon.) | | | Čeljabinsk – Nižnekamsk | 2:1 (po pr.) |
Jaroslavľ – Čerepovec | 3:2 (kon.) | | | Helsinki – Riga | 5:3 (kon.) | | | Kazaň – Novosibirsk | 0:3 (kon.) |
Omsk – Ufa | 2:1 (kon.) |
Česko – Rusko | 0:1 (kon.) |
Česko – Rusko | 2:3 (kon.) |
Mladá Boleslav – Slavia | 4:3 (po pr.) |
koniec
Kunlun
2:7
(2:1, 0:4, 0:2)
HC Torpedo Nižnij Novgorod
Lukáš Mihal
Góly a asistencie:
5. Yip, 11. D. Osipov (Foo, Wong) – 5. Schroeder (Rattie), 21. Bočarov (Schroeder, Šenfeld), 21. Iľjin (Bočarov, Veriajev), 23. Szczechura, 29. Barancev (Iľjin, Szczechura), 51. Schroeder (Ch. Genoway, Rattie), 55. Urakov
Rozhodca: Gusev, Sergejev – Nikolajev, Novikov
Diváci: 2888
Nepremenená penalta:
Kunlun:
J. Smith (29. Hrubec) – T. Murphy, Sproul, Chelios, Bartley (A), G. Reinhart, D. Osipov – Yip (C), Miller (A), Smith-Pelly – Wong, Lockhart, Foo – DeFazio, Kane, Magee – Hunt, Werek, Palola.
Náhradníci:
Tréner:
HC Torpedo Nižnij Novgorod: Lindbäck (Tichomirov) – Barancev (C), Orlov, Ch. Genoway, Zborovskij, Minejev, Mišarin – Rattie, Schroeder (A), Šenfeld – Veriajev, Iľjin (A), Bočarov – Urakov, Szczechura, Gončaruk – Smolin, Počivalov, Šachvorostov – Stalnov.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
HC Torpedo Nižnij Novgorod: Lindbäck (Tichomirov) – Barancev (C), Orlov, Ch. Genoway, Zborovskij, Minejev, Mišarin – Rattie, Schroeder (A), Šenfeld – Veriajev, Iľjin (A), Bočarov – Urakov, Szczechura, Gončaruk – Smolin, Počivalov, Šachvorostov – Stalnov.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Gusev, Sergejev – Nikolajev, Novikov
Diváci: 2888
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Ethan Werek – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Trevor Murphy – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Brandon Magee – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Brandon Magee – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Daniil Iljin – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Stanislav Bočarov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Anders Lindbäck – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Michail Orlov – 5 min., bitka).