Anaheim – NY Rangers 4:3 (2:1 po s.n.) | Calgary – Carolina 0:4 (kon.) | Nashville – Dallas 1:4 (kon.)
Edmonton – Toronto 1:4 (kon.) | Minnesota – Philadelphia 4:1 (kon.) | Montreal – Detroit 1:2 (kon.)
Florida – Boston 2:4 (kon.) | Pittsburgh – LA Kings 5:4 (1:0 po s.n.) | Tampa Bay – Washington 2:5 (kon.)
Arizona – NJ Devils 1:2 (kon.) | St. Louis – Chicago 4:3 (kon.) | San Jose – Vancouver 4:2 (kon.)
    Bryan RUST - 5:4

V samostatných nájezdech zvítězil tým Pittsburgh Penguins.
    Autorem vítězné branky je BRYAN RUST.
    62:49 Jonathan Quick nyní předvedl tři neuvěřitelné zákroky!

62:49
    Jonathan Quick nyní předvedl v rozštěpu tři spektakulární zákroky, když nadvakrát vychytal Bryana Rusta a i následnou dorážku Teddyho Bluegera z levého křídla! Neuvěřitelný zákrok!

62:01
    Jake Guentzel mohl skórovat v blízkosti levé tyče, Jonathan Quick ho vychytal lapačkou!
    56:23 Michael AMADIO - 4:4

56:23
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    MICHAEL AMADIO nyní využil obrovského závaru před bránou Penguins a bekhendem z blízkosti zamířil pod horní tyč! Srovnáno na 4:4! Kings jsou zpět. Asistence: Sean Walker a Kyle Clifford.
    55:00 Kyle CLIFFORD - 4:3

55:00
    Tristan Jarry teď sice vyrazil ránu Jeffa Cartera z vrcholu pravého kruhu pravým betonem, jenže z opačné strany pásma ho propálil KYLE CLIFFORD – 4:3! Asistence: Jeff Carter a Drew Doughty.

54:03
    Penguins vypálili na bodu levého kruhu a mohlo být hotovo, brankáře Kings zachránila horní tyč!
    51:58 Jack JOHNSON - 4:2

51:58
    Pittsburgh právě vstřelil branku!
    Jonathan Quick přežil deja vu, když tentokrát neudržel lehkou střelu Jareda McCanna z vrcholu pravého kruhu a z dorážky ho lehkým obloučkem přehodil JACK JOHNSON! Nedáš, dostaneš! Je to 4:2. Asistence: Jared McCann a Jake Guentzel.
    51:29 Anže Kopitar nedokázal proměnit trestné střílení!

51:29
    Anže Kopitar se nyní rozjel na trestné střílení, bekhendem ale puk mezi betony Tristana Jarry nezasunul! Penguins stále vedou. Komerční blok.

51:29
    Kris Letang sekl v samostatném úniku Anžeho Kopitara a rozhodčí nařídili trestné střílení! To je velká šance.

50:58
    Austin Wagner a Joseph Blandisi byli vyloučeni shodně za nesportovní chování a následuje tedy hra 4 na 4.
    49:26 Teddy BLUEGER - 3:2

49:26
    Jonathan Quick nedokázal udržet mezi betony střelu Bryana Rusta z vrcholu pravého kruhu a z dorážky ho za to poté potrestal útočník TEDDY BLUEGER! Penguins otočili skóre a vedou nad Kings 3:2! Asistence: Bryan Rust a Kris Letang.

44:05
    Adrian Kempe svedl boxerský souboj s Samem Laffertym poté, co byl sestřelen Dustin Brown.

40:35
    Alex Galchenyuk v levém rohu útočného pásma zbytečně fauloval a dostal dvě minuty za hákování.
    37:36 Bryan RUST - 2:2

37:36
    BRYAN RUST si teď počkal na zpětnou přihrávku Jakea Guentzela a z mezikruží zamířil střelou bez přípravy pod horní tyč brány! Penguins využili dvojnásobnou početní převahu a vyrovnali stav na 2:2. Asistence: Jake Guentzel a Kris Letang.

36:41
    Joakim Ryan byl vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl a Penguins si zahrají přesilovou hru 5 na 3! Šance!

36:12
    Tyler Toffoli byl vyloučen za držení a Penguins si doma nyní zahrají po reklamní přestávce další přesilovou hru.
    28:06 Senzační semafor domácího brankáře Tristana Jarryho!

28:06
    Kings nyní krásně přenesli hru a Adrian Kempe napřáhl na bodu levého kruhu k parádní střele zápěstím, která mířila do vzdálenějšího pravého horního rohu brány, Tristan Jarry ovšem vytáhl úžasný semafor! Fantastický zákrok brankáře.

27:34
    Jack Johnson dostal dvě minuty za nedovolené bránění a Kings si zahrají přesilovku 5 na 3! Potrvá 17 sekund.

25:51
    Zach Aston-Reese zbytečně fauloval v útočném pásmu Penguins a dostal dvě minuty za vražení na hrazení.

24:18
    Kyle Clifford dostal dvě minuty za sekání poté, co sekl Tristana Jarryho přes lapačku. Přesilová hra pro Pens.
    23:31 Bryan RUST - 1:2

23:31
    BRYAN RUST se krásně uvolnil a v prostoru mezikruží napřáhl k parádní střele zápěstím, která nad levým betonem Jonathana Quicka zamířila ke vzdálenější pravé tyči! Penguins snížili. Asistence: Jake Guentzel a Kris Letang.
    18:00 Tyler TOFFOLI - 0:2

18:00
    TYLER TOFFOLI se dostal před domácí bránou k odraženému kotouči, který si rychle srovnal na bekhend, a parádní střelou z blízkosti poté nad pravým ramenem Tristana Jarryho pěkně vymetl vzdálenější levý horní roh brány! Kings vedou rázem 2:0. Asistence: Sean Walker a Matt Luff.
    13:52 Jonathan Quick dokázal vytáhnout kotouč na horní tyč!

13:52
    Dominik Simon krásně vystřelil na bodu levého kruhu a Jonathan Quick s pomocí lapačky vytáhl puk do horní tyče, která ho vzápětí zachránila!
    Branka Brandona Taneva neplatila kvůli nedovolenému bránění

13:27
    Pittsburgh právě vstřelil branku, která neplatí!
    Brandon Tanev sice skóroval po objetí brány pod tělem Jonathana Quicka, jenže se jednalo o nedovolené bránění brankáři a Kings se svou Coach Challenge uspěli. Hosté stále vedou 1:0.
    13:08 Austin WAGNER - 0:1

13:08
    Kings nyní vyrazili do přečíslení dva na nikoho a AUSTIN WAGNER na vzdálenější pravé tyči brány skóroval po přihrávce Adriana Kempeho z levého kruhu! Asistence: Adrian Kempe a Blake Lizotte.

09:23
    Tyler Toffoli si sjel z levého křídla před bránu a na přední tyči mohl skórovat během oslabení, bekhendem ale kotouč mezi betony Tristana Jarryho neposlal! Brankář Pens chytá skvěle.
    09:02 Alex Galchenyuk a jeho velice nebezpečná střela!

09:02
    Alex Galchenyuk vypálil na bodu pravého kruhu a jeho střela těsně minula vzdálenější levý horní roh brány! To byla hodně nebezpečná střela.

08:40
    Alex Iafallo fauloval v blízkosti modré obranné čáry Kings a dostal dvě minuty za podrážení. Přesilovka.

08:05
    Kings mohli skórovat v blízkosti pravé tyče, kde se vpádu dostal do zakončení Austin Wagner, Tristan Jarry ho ale vychytal pravým betonem!

Tomáš Reiner

Góly a asistencie: 24. Rust (Guentzel, Letang), 38. Rust (Guentzel, Letang), 50. Blueger (Rust, Letang), 52. J. Johnson (McCann, Guentzel), rozh. náj. Rust – 14. Wagner (A. Kempe, Lizotte), 18. Toffoli (Walker, Luff), 55. Clifford (J. Carter, Doughty), 57. Amadio (Walker, Clifford)