APOEL – Sevilla 1:0 (kon.) | Bazilej – Trabzonspor 2:0 (kon.) | Kluž – Celtic 2:0 (kon.)
D.Kyjev – Lugano 1:1 (kon.) | Kodaň – Malmö 0:1 (kon.) | Frankfurt – Guimarães 2:3 (kon.)
Getafe – FK Krasnodar 3:0 (kon.) | Karabach – Dudelange 1:1 (kon.) | Linz – Lisabon 3:0 (kon.)
Eindhoven – Rosenborg 1:1 (kon.) | Rennes – Lazio 2:0 (kon.) | Liége – Arsenal 2:2 (kon.)
AS Rím – Wolfsberger 2:2 (kon.) | Espanyol – CSKA Moskva 0:1 (kon.) | Porto – Feyenoord 3:2 (kon.)
Gent – FK Oleksandrija 2:1 (kon.) | Razgrad – Ferencvároš 1:1 (kon.) | Manchester United – Alkmaar 4:0 (kon.)
Mönchengladbach – Başakşehir 1:2 (kon.) | Rangers – YB Bern 1:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Braga sk 2:4 (kon.)
Wolfsburg – Saint-Étienne 1:0 (kon.) | Wolverhampton – Besiktas 4:0 (kon.) | Partizan – Astana 4:1 (kon.)
Manchester United
4:0 (0:0)
AZ Alkmaar
Štvrtok 12.12.2019, 21:00 • Old Trafford, Manchester • Európska liga • Skupina L

Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera.

Do čítania, priatelia! (22:52:14)

Prvý polčas vôbec nenaznačoval, čoho budeme svedkami po zmene strán. V rozpätí od 53. do 64. minúty sa Manchester United prebral, dal Alkmaaru štyri góly a napokon zaslúžene víťazí a berie si aj prvé miesto v skupine. Hostia z Holandska finišujú na druhom mieste a taktiež si zahrajú v 16-finále Európskej ligy.

90+3

90+2
    Ferdy Druijf sa vyskytol v poslednom ofsajde duelu.

90+1
    Nadstavujú sa dve minúty.

90
    Romero zbiera ďalšiu loptu do náručia, Manchester pri rozohrávke posúva loptu len do autu.

89
    Greenwood sa snaží o hattrick. Strela cez Svenssona a Vlaara, anglický mládežnícky reprezentant pravačkou mieri len mimo.

88
    Tahith Chong si to zbytočne kombinoval. Mladý krídelník mohol páliť z uhla, alebo prihrávať, no namiesto toho si zbytočne vylepšoval pozíciu smerom na os ihriska, kde už boli pripravení na odzbrojenie hráči v čiernom.

87
    Po rozohrávke nakrátko Bizot len vyráža Pereirov center, lopty sa ujíma Laird.

87
    Pereira si taktiež chce pripísať gól. Ďalšia jeho snaha končí len na obrancovi – uvidíme roh.

86
    Čo nám prinesie najbližších päť minút a nadstavený čas? Hostia sa nedokázali presadiť z ľavej strany, aj preto Chong zakladá nový útok.

85
    Z približne 25 metrov to skúsil po zemi Pereira. Lopta šla k pravej žrdi, no tam bol aj Marco Bizot. Navyše to bola nerazantná koncovka.

84
    Teun Koopmeiners ešte pred štyrmi minútami žltej karte ušiel, teraz však nie. Kapitán Alkmaaru vidí za zastavenie rozbehnutého Chonga žltú kartu.

83
    Ak sa aj AZ dostane do koncovky, tak tam je stále Romero. Argentínsky gólman sa blíži ku ďalšiemu čistému kontu vo farbách United.

82
    Rozohrávka nakrátko domácim nevyšla, Garner pod tlakom súpera a bez ponuky spoluhráčov loptu stratil. Calvin Stengs sa rozbiehal dopredu, kde ho zobral cez nohy mladík Ethan Laird. Žltá karta pre tohto obrancu.

81
    Pereira to šikovne zatočil. Pred Matićom a Chongom odvrátil na roh striedajúci Ron Vlaar.

80
    Teun Koopmeiners aj z frustrácie s jasným faulom na Williamsa. Bez karty, hoci by si to jednu zaslúžilo. Štandardka pre United z ľavého krídla.

79
    Rozohrávka nakrátko, Stengs centroval a hľadal Wuytensa. Tomu na zadnej tyči chýbali možno dva-tri kroky, aby na loptu dosiahol.

79
    Calvin Stengs si našiel miesto cez Pereiru a strelou pod brvno donútil Romera k zákroku! Rohový kop.