Skalica – Pov. Bystrica 0:3 (kon.) | Trnava – Spišská N. Ves 2:1 (kon.) | Martin – Bratislava Capitals 4:3 (kon.)
Levice – Topoľčany 3:4 (po s.n.) | Žilina – Dubnica 5:2 (kon.)
MsHK Žilina
5:2 (1:0, 2:1, 2:1)
TSS GROUP Dubnica
Streda 11.12.2019, 18:00 • Tipsport Aréna, Žilina • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • 26. kolo

S konštatovaním, že Žilina porazila Dubnicu 5:2 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok večera. Dočítania priatelia. (20:22:19)

59:43
    Žilina dala gól!
    LUKÁŠ DUBEŇ vyhodil puk z obranného pásma absolútne presne a ten končí v sieti hostí! Bez asistencií.

59:33
    Dubnica je znovu v útočnom pásme.

59:11
    Oddychový čas domácich.

59:11
    Žilinčania však zo všetkých síl bojujú a posielajú puk cez všetky čiary.

59:01
    Začala sa posledná minúta riadneho hracieho času.

58:52
    Dubnica v kombinácii v útočnom pásme!

58:15
    Lakosil je na striedačke, Dubnica hrá power-play!

58:01
    Začali sa posledné dve minúty riadneho hracieho času.

57:50
    Obrovský zmätok pred Mikolášom, ani z troch dorážok však puk nekončí v žilinskej bránke.

57:33
    Oddychový čas hostí.

56:35
    Máme tu poslednú reklamnú prestávku v dnešnom zápase, obaja tréneri majú čo svojim zverencom povedať.

56:02
    Výborná akcia Vlkov, do dobrej pozície dostal prihrávku Filip Ondruš, ale švihom minul ľavý horný roh Lakosilovej bránky.

55:30
    Veľká šanca Žiliny! K odrazenému puku sa dostal Matej Macek, v nájazde volil strelu príklepom, ale recept na Lakosila veru nenašiel!

55:19
    Tvrdú strelu obrancu hostí od modrej čiary obetavo zblokoval Samuel Zahradník.

55:01
    Začalo sa posledných 5 minút riadneho hracieho času.

54:34
    Dubnica začína ďalšiu ofenzívnu snahu z hĺbky vlastného obranného pásma.

53:50
    Buly po ľavej ruke Maroša Mikoláša.

53:21
    Dubnica dáva gól! Hostia však pridávajú svoj druhý gól v dnešnom zápase a zrejme nás v posledných minútach čaká ešte poriadna dráma! Pred Mikolášom dostal puk na hokejku JÁN MATEJKA a pomedzi betóny žilinského brankára ho poslal do siete. Asistencia: Oliver Ďuriš, Dominik Kanaet.

53:05
    Matej Macek pálil z pravej strany, našiel však len ľavý betón dubnického gólmana.

52:43
    Chyba v rozohrávke hostí, Michal Kokavec však namiesto útoku šikovne zbieral cenné sekundy pre svoj tím.

52:12
    Ďalšia akcia žilinských Vlkov končí v moci dubnického brankára Lakosila.

51:41
    Pekná akcia Žiliny, Sikela sa po pravej strane dostal pred bránku hostí, ešte však hľadal úplne voľného kapitána Petra Húževku, ale všetko napokon vyriešil pozorný Lakosil.

51:17
    Ďalšia útočná akcia Dubnice je zastavená pre hru so zdvihnutou hokejkou.

50:36
    Dubničania kombinujú v útočnom pásme, k streľbe sa však zatiaľ nedostali.

50:01
    Máme za sebou polovicu tretej tretiny, Žilina vedie nad Dubnicou 4:1.

49:44
    Oliver Košecký pálil od modrej čiary, jeho strela končí v moci pozorného Maroša Mikoláša.

49:22
    Po nepríjemnom súboji pri mantineli ostáva Markovič mierne otrasený na ľade, napokon však sám zamieril na striedačku svojho tímu a bude v poriadku.

49:11
    Nuž a ďalší útok hostí končí v lapačke pohotového Maroša Mikoláša.

48:48
    Dubničanom sa nedá uprieť snaha, v týchto momentoch im to však príliš nejde.

47:59
    Domáci hokejisti sa snažia prehustiť stredné pásmo, Vlci začínajú brániť cenné tri body.

47:11
    Akcia Žiliny končí zakázaným uvoľnením, hra sa sťahuje pred Maroša Mikoláša.

46:17
    Žilina už vedie 4:1, pretože delovka Mateja Sikelu sa od ľavej tyče Lakosilovej bránky odrazila priamo na hokejku JAROSLAVA MARKOVIČA, ktorý puk poslal do prázdnej bránky hostí! Asistencia: Matej Sikela.

46:03
    Zápas je v týchto momentoch často rozkúskovaný, hra stratila plynulosť.

45:30
    Dnešné stretnutie sleduje 253 divákov.

45:01
    Máme za sebou úvodných 5 minút tretej tretiny, Žilina zatiaľ vedie nad Dubnicou 3:1.

44:23
    Domáci v plnom počte.

44:12
    Domáci obetavo získali puk a vyhodili ho do stredného pásma.

43:44
    Dubnica znovu v nápore v útočnom pásme.

43:23
    Rýchla akcia Dubnice, puk prešiel po prihrávke hostí z pravej strany vopred bránku Vlkov, no nikto z hráčov ho nedokázal zasiahnuť.

42:38
    Žilina so štyrmi hráčmi.

42:28
    Delovku hostí od modrej čiary kryje Maroš Mikoláš.

42:23
    Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Zahradník – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

41:34
    Domáci sa oslobodzujú a posielajú puk cez všetky čiary.

41:01
    Dubnica kombinuje v útočnom pásme.

40:38
    Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Húževka – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).

40:01
    Úvodné buly tretej tretiny v prospech Dubnice.

40:01

Po druhej tretine vedie Žilina nad Dubnicou 3:1. Tretia tretina sa začne približne o 19:40.

40:00

39:39
    Hostia sú síce v útočnom pásme, ale o puk sa bojuje pri pravom mantineli.

39:01
    Začala sa posledná minúta druhej tretiny.

38:37
    Buly po pravej ruke Maroša Mikoláša.

38:01
    Začali sa posledné dve minúty druhej tretiny.

37:37
    Žilinský obranca Michal Coma parádnym bodyčekom zastavil jedného z útočníkov Dubnice.

36:57
    Žilinčania stiahli puk za svoju bránku, oba tímy okamžite striedajú.

36:12
    Domáci naďalej pokračujú v ofenzívnej hre, chybujú však v kombinácii.

35:07
    Oba tímy s plným počtom hráčov.

35:03
    Vlci napokon pretavili svoj nápor do tretieho gólu! Úspešným strelcom je LUKÁŠ DUBEŇ! Asistencie: Matej Sikela, Jaroslav Markovič.

35:01
    Začalo sa posledných 5 minút druhej tretiny.

34:37
    Lukáš Dubeň pálil z pravého kruhu, Lakosil bol znovu pozorný!

33:59
    Žilina v obrovskom nápore, Michal Kokavec však pri pravej tyči nepretlačil puk za chrbát Vlastimila Lakosila.

33:07
    Vylúčenie v tíme MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom (Kristín – 2 min., hrubosť).
    Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Nádašdi – 2 min., hrubosť).

33:07
    Ďalší zákrok na konte Maroša Mikoláša, následne vzniká pred bránkou Žiliny šarvátka a bude sa vylučovať na oboch stranách.

32:55
    Dubničania však majú v týchto momentoch hernú taktovku vo svojich rukách a snažia sa zo všetkých síl vyrovnať.

32:02
    Kanaet z veľkého uhla skúsil prekvapiť Mikoláša, no Maroš je už dosť skúsený brankár a podržal svoj tím v dôležitom momente.

31:29
    Dubina od modrej čiary nahodil puk na bránku hostí, Lakosil ho skryl do svojej lapačky a prerušil hru.

31:01
    Na opačnej strane aktivita hostí, všetko ale rieši pozorný Maroš Mikoláš.

30:33
    Závar pred bránkou hostí, jeden z domácich hokejistov končí na ľadovej ploche, vylučovať sa však nebude.

30:01
    Máme za sebou polovicu zápasu, v Žiline domáci vedú nad Dubnicou zatiaľ 2:1.

29:09
    Hosťom gól dodal novú energiu a v týchto chvíľach kombinujú v útočnom pásme.

28:22
    Vlci stiahli puk za svoju bránku, oba tímy striedajú svoje formácie na ľadovej ploche.

27:37
    Dubnica dáva gól! Tak toto bol lahôdkový blafáčik v podaní MARTINA JAKÚBEKA, ktorý pri ľavej tyči doslova vykúpal Maroša Mikoláša a puk následne zavesil do vinkla žilinskej bránky. Asistencia: Dominik Hegyi.

27:07
    Ján Homer sa od modrej čiary oprel do príklepu, napokon však tesne minul bránku Žiliny.

26:33
    Máme tú prvú reklamnú prestávku v tejto časti hry, tá príde vhod najmä trénerovi Dubnice Jozefovi Zavadilovi.

25:42
    Ďalšia veľká šanca Žiliny, Lukáš Dubeň pálil z ľavej strany, Lakosil puk len vyrazil, ale číhajúci útočník MsHK už puk cez obrancu Dubnice nedokázal prepasírovať za bránkovú čiaru.

25:01
    Máme za sebou úvodných 5 minút tretej tretiny, Žilina zatiaľ vedie 2:0.

24:55
    Ďalší výborný zákrok brankára Dubnice, vhadzovať sa bude po jeho pravej ruke.

24:21
    Žilinčania sú v týchto momentoch aktívnejším tímom, Lakosil má plné ruky a nohy práce.

23:43
    Hostia v plnom počte.

23:22
    Žilina stále v mohutnom nápore.

22:49
    Domáci hokejisti pokračujú v nápore v presilovej hre.

22:11
    Markovič od modrej čiary šikovne nahadzoval puk na bránku hostí, ten po dvoch tečoch napokon tesne míňa pravú tyč.

21:43
    Vylúčenie v tíme MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom (Hudák – 2 min., držanie hokejky).

21:43
    Buly po ľavej ruke Lakosila.

21:02
    Domáci pokračujú v útočnej snahe.

20:19
    Tak toto je skvelý začiatok pre Vlkov! DOMINIK SURÁN vystrelil od modrej čiary a prestrelil všetko, čo mu stálo v ceste! Asistencia: Peter Húževka.

20:01
    Úvodné buly druhej tretiny pre Žilinu.

20:01

Po prvej tretine vedie Žilina nad Dubnicou 1:0. Druhá tretina sa začne približne o 18:50.

20:00

19:39
    Hostia znovu v dobrej šanci, Adam Dúžek však strelou našiel len lapačku Maroša Mikoláša a brankár Žiliny sa vyznamenal i pri následnej dorážke Dubničanov.

19:11

19:01
    Začala sa posledná minúta prvej tretiny.

18:49
    Dubnica opäť musí začínať útok od Lakosila.

18:28
    Domáci hokejisti získali puk a okamžite ho posielajú cez všetky čiary.

18:01
    Začali sa posledné dve minúty prvej tretiny.

17:44
    Hostia kombinujú v útočnom pásme pred Marošom Mikolášom.

17:11
    Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Turian – 2 min., krosček).

17:03
    Obrovská šanca hostí! Pred Mikolášom ostal osamotený Jakub Jakubík, ale ani na dvakrát brankára Žiliny neprekonal!

16:14
    Domáci sa stále snažia dostať čo najskôr do zakončenia a príliš v kombinácii nevymýšľať, proti ich snahe však stojí pozorná defenzíva Dubnice.

15:44
    Štvrtý útok Vlkov v nápore, Magdolen však delovkou len vyprášil výstroj skúseného Vlastimila Lakosila.

15:01
    Začalo sa posledných 5 minút prvej tretiny, Žiliny zatiaľ vedie nad Dubnicou 1:0.

14:47
    Po akcii hosťujúceho Jána Matejku puk poskakoval pred bránkovou čiarou Žiliny, domáci obrancovia ho však napokon stihli včas upratať.

14:05
    Ďalší útok Vlkov bol zastavený, Michal Kokavec bol v postavení mimo hru.

13:39
    Domáci hokejisti v týchto momentoch viac držia puk na svojich hokejkách.

13:01
    Vlci využívajú hneď prvú presilovú hru v zápase, pretože od modrej čiary sa do puku oprel Tomáš Nádašdi a SAMUEL ZAHRADNÍK puk šikovne tečoval do siete hostí! Asistencia: Tomáš Nádašdi.

12:45
    Domáci kombinujú v útočnom pásme.

12:28
    Vylúčenie v tíme MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom (2 min. – príliš veľa hráčov na ľade). Trest odpyká Kanaet.

12:03
    Dominik Trška poslal pri mantineli nepríjemne k ľadu Mateja Sikelu, na počudovanie sa však vylučovať nebude.

11:33
    Simeon Pjatak nahodil puk z pravej strany nepríjemne na bránku hostí, Lakosil si však na dvakrát s pukom poradil.

11:12

10:43
    Štvrtá formácia Žiliny sa snaží urobiť prievan v útočnom pásme, mladým Vlkom však trošku viazne presnosť v kombinácii.

10:01
    Máme za sebou polovicu prvej tretiny, Žilina hrá s Dubnicou stále 0:0.

09:32
    Domáci kontrujú aktivite Dubnice rýchlymi protiútokmi, na šance je to zatiaľ pomerne vyrovnaný zápas.

08:56
    Rehák znovu z pravej strany naservíroval ideálny puk pred bránku hostí pre Filipa Ondruša, ktorý z prvej triafa pravú tyč bránky hostí!

08:12
    Matej Sikela pálil z ľavej strany, jeho delovka ale končí nad brvnom Lakosilovej bránky.

07:55
    Dubnica sa pomaly dostáva do zápasového tempa, Mikoláš sa v týchto momentoch na nedostatok práce veru sťažovať nemôže.

07:07
    Jeden z domácich hokejistov ostáva ležať na ľadovej ploche, následne za pomoci spoluhráčov mieri do kabíny. Nuž, verme, že bude v poriadku.

06:44
    Dúžek od modrej čiary nahodil puk na bránku Žiliny, pred Mikolášom ešte puk tečoval skúsený Tomáš Klimenta, ale minul bránku Vlkov!

06:39
    Buly po ľavej ruke gólmana Žiliny.

06:03
    Oliver Košecký skúsil strelu od modrej čiary, Mikoláš bol pripravený a puk vyrazil.

05:44
    Hra sa prelieva zo strany na stranu, aktívnejší sú však domáci hokejisti.

05:00
    Máme za sebou úvodných 5 minút prvej tretiny, Žilina hrá s Dubnicou nerozhodne 0:0.

04:34
    Vzápätí sa skúsený martinský odchovanec v službách Žiliny dostal do zakončenia z ľavej strany, Lakosil však jeho strelu švihom vyrazil.

03:59
    Markovič teraz z pravej strany trošku naivne hľadal medzi dvojicou obrancov hostí Petra Húževku, táto prihrávka by prešla len s obrovským šťastím.

03:22
    Dubničania však pokračujú v nápore, Maroš Mikoláš si pripisuje dva úspešné zákroky.

02:52
    Hostia pohrozili rýchlym Jakubíkom, ktorý vletel do útočného pásma, švihom z pravej strany ale minul bránku Žiliny.

02:16
    Nahodený puk na bránku hostí, Lakosil ho však radšej skryl do svojej lapačky a prerušil hru.

01:55
    Úvod zápasu sa nesie vo výbornom tempe, fanúšikovia taktiež vytvárajú dobrú hokejovú atmosféru.

01:11
    Dominik Rehák z pravej strany bekhendom našiel Filipa Ondruša pred bránkou hostí, no jeho teč končí vedľa dubnickej brány.

00:36
    Prvá útočná akcia patrila Vlkom, Lukáš Dubeň však strelou od modrej čiary rozvlnil len bočnú sieť Lakosilovej bránky z vonkajšej strany.

00:01
    Úvodné buly zápasu v prospech domácej Žiliny.

00:01

MsHK Žilina: Mikoláš (Cigánik) – Surán, Dubeň, Nádašdi, Turian, Coma, Patlevič, Housa, Dubina – Sikela, Húževka (C), Markovič (A) – Kokavec, Ondruš, Rehák D. – Macek, Prášil, Zahradník – Magdolen, Valášek, Pjatak

MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom: Lakosil (Kutej) – Homer, Švec, Trška, Hefka, Košecký, Chatrnúch, Dúžek, Fančovič – Matejka, Ďuriš, Kristín – Šedivý, Hegyi, Jakúbek – Hudák, Kanaet, Lantoš – Klimenta, Jakubík, Bodnár

Rozhodca: Tornay – Pribula, Vall.

Príjemný dobrý deň zo Žiliny, vitajte pri sledovaní on-line prenosu zo zápasu 26.kola Slovenskej hokejovej ligy, v ktorom hokejisti MsHK DOXXbet Žilina prívítajú na domácom ľade hráčov MHK TSS Group Dubnica. Zápas sa začína o 18:00, my si ešte predtým v krátkosti predstavíme oba tímy.

Žiline patrí v tabuľke našej druhej najvyššej súťaže priebežné siedme miesto so ziskom 33 bodov. V poslednom doterajšom zápase zverenci trénera Stanislava Škorvánka prehrali na ľade HK Vitar Martin 4:1. Najproduktívnejším Žilinčanom je Samuel Zahradník, ktorý má na svojom konto 20 kanadských bodov.

Dubnici patrí v tabuľke SHL priebežné štvrté miesto so ziskom 44 bodov. Zverenci trénera Jozefa Zavadila v poslednom doterajšom zápase porazili na domácom ľade Levice 1:0. Najproduktívnejším hráčom Dubnice je Martin Jakúbek, ktorý má na svojom konte 25 kanadských bodov.

Zápas v Žiline sa teda začína o 18:00, z miesta komentátora sa na vás teší Dávid Švec.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Dávid Švec

Hľadáme spravodajcu pre tím TSS GROUP Dubnica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 14. Zahradník (Nádašdi), 21. Surán (Húževka), 36. Dubeň (Sikela, Markovič), 47. Markovič (Sikela), 60. Dubeň – 28. Jakúbek (Hegyi), 54. Matejka (Ďuriš, Kanaet)

TSS GROUP Dubnica: Lakosil (Kutej) – Homer, Švec, Trška, Hefka, Košecký, Chatrnúch, Dúžek, Fančovič – Matejka, Ďuriš, Kristín – Šedivý, Hegyi, Jakúbek – Hudák, Kanaet, Lantoš – Klimenta, Jakubík, Bodnár

Rozhodca: Tornay – Pribula, Vall