Kayserispor – Rizespor 1:0 (kon.)
Kayserispor
1:0 (1:0)
Çaykur Rizespor
cz Pondelok 09.12.2019, 18:00 • Kadir Has Şehir Stadı • Turecká Superliga • 14. kolo

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 7:7. Střely mimo: 7:11. Rohy: 3:11. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 8:6. (20:06:56)

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí hubeným vítězstvím Kayserisporu, který svého soupeře porazil poměrem 1:0. I ve druhém dějství byla k vidění celkem vyrovnaná podívanou, nicméně hostující celek stále narážel na pozornou obranu soupeře. Až ke konci zápasu si Rizespor přichystal sympatický tlak, avšak vyrovnávací branku se mu nepovedlo vsítit.

90+5

90+5
    Neskutečné! Lung luxusním zákrokem vychytal jednoho z protihráčů.

90+4
    Vypadá to, že nám tento zápas žádnou další branku nenabídne, domácí se nacházejí daleko od své branky.

90+3
    Následný rohový kop se snesl do náruče brankáře Akkana, který ihned vyhodil balón do strany, odkud vyváží míč na druhou stranu Melnjak.

90+2
    Na útočnou polovinu se povedlo proniknout Mensahovi, jehož sražená nahrávka se snášela do branky, avšak na poslední chvíli zakročil Akkan.

90
    Druhý poločas bude nastaven o pět minut.

89
    Žlutou kartu dostává Silviu Lung (Kayserispor).

88
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. O vítězi ještě není zdaleka rozhodnuto, navíc budeme moci počítat s nastaveným časem.

87
    Vyrovnávací branku měl na noze hostující Ščepovič, avšak ten prudkou ránu poslal pouze doprostřed branky.

86
    Střídání v týmu Kayserispor: ze hřiště odchází Ziya Alkurt, přichází .

85
    Do konce tohoto zápasu zbývá něco málo kolem pěti minut. Rizespor stále marně usiluje o vyrovnání, v posledních minutách ale svého soupeře zatlačil.

84
    Kousek za pokutovým územím se snažil proniknout Umar, avšak ten narazil pouze do jednoho z protihráčů. Domácí se i tentokráte dokázali ubránit na jedničku.

83
    Střídání v týmu Kayserispor: ze hřiště odchází Yasir Subaşı, přichází Aymen Abdennour.

82
    U postranní lajny si navíc splnil obrannou povinnost Lopes, kterému se nepovedlo rozvinout rychlou protiakci. Kayserispor začíná být hodně pasivní.

81
    Střídání v týmu Çaykur Rizespor: ze hřiště odchází Miguel Samudio, přichází Atakan Akkaynak.

81
    Žlutou kartu dostává Orhan Ovacıklı (Çaykur Rizespor).

80
    Çaykur Rizespor se na delší časový úsek usídlil na polovině soupeře, kde nakonec nepřesně rozehrával Talbi, který nahrávkou našel pouze nohu Kuly.