Hranice – SHC Maloměřice 27:18 (kon.) | Karviná – Jičín 28:20 (kon.) | Lovosice – Zubří 30:25 (kon.)
HK FCC Město Lovosice
30:25 (15:14)
HC ROBE Zubří
cz Sobota 07.12.2019, 17:00 • SH Chemik • Chance Extraliga mužů (CZ) • 13. kolo
    60
    Tak nakonec ještě Holubec zapíše jubilejní třicátou branku, která ho určitě nepřijde v kabině levně. Touto trefou stanovuje konečné skóre. (30:25)
    60
    Motl není dnes příliš na palubovce vidět, přesto nyní stihl ihned po zahájení hry z volného úderu poslat míč za záda Maliny. (29:24)

59
    Žlutá karta pro realizační tým HC ROBE Zubří. (28:24)
    59
    Zubřané korigují skóre a ještě stále mají eventuální šance na body. Budou k tomu ale rychle získat míče a vrhat se automaticky do střel ze všech možných i nemožných pozic. (28:24)
    58
    Trkovský byl tak dlouho bráněn, až na něj jeho strážce úplně zapomněl. Trkovského rychlé nohy pak zapříčinili, že ho nikdo až k brankovišti nechytil. (28:23)

58
    Oddechový čas pro Lovosice. (27:23)
    58
    Domácí akce k brance nevedla, naopak rychlá akce Zubřanů skončila brankou. Postaral se o ní Dokoupil ve spolupráci s Šustáčkem. (27:23)
    56
    Trkovský s Kupou nádherně uvolnili Jelínka, kterému v proskoku do brankoviště nikdo nebránil. V takové situaci se mýlí málokdy a dnes to nebyla výjimka. (27:22)

55
    Oddechový čas pro Lovosice. (26:22)
    54
    Tomáš Řezníček ukazuje, jak důležitou roli ve svém týmu zastává. Dokáže skórovat skoro až z nemožných pozic, jako například nyní. (26:22)
    53
    Řezníček znovu prokázal, jaké dělo dřímá v jeho paži. Ani zeď a následně ani Rangl nedokázal jeho ránu zlikvidovat. (26:21)
    52
    Domácí se k brance hodně probíjeli, ale nakonec se jim to povedlo. Jmenovitě Josefu Jonášovi. (26:20)
    52
    Hra se celkově hodně zrychlila a hraje se opravu hodně v tempu, Zubří dosáhlo jubilejní dvacáté branky. (25:20)
    51
    Roman Jelínek zakončil akci po sérii náznaků výstřelů z výskoku spoluhráčů. Malina na jeho střelu o zem nedosáhl. (25:19)
    50
    Tahle házená se musí líbit! Další pěknou akci zakončoval dnešní prozatímní nejlepší střelec Jaroslav Trkovský, který po vstřelené brance ukázal své typické radostné gesto po brance do hlediště. (24:19)
    49
    Další ranař ze střední vzdálenosti na hrací ploše. O úspěšné zakončení po ruce se postaral Válek. (23:19)

49
    Oddechový čas pro Zubří. (23:18)
    48
    První pokus o skórování nevyšlo, při další útočné situaci sáhly Lovosice k nahazovačce, kterou úspěšně zakončil Lukáš Malý. (23:18)

48
    Říha srazil nevybíravě k zemi probíhajícího Malého. Rozhodčí ihned přerušili hru a Říhu velmi rázně vykázali z hrací plochy. (22:18)

47
    Navíc je podruhé v zápase vyloučen Hrstka ze Zubří a při dalším provinění mu tak hrozí vyloučení do konce utkání – červená karta. (22:18)
    47
    Branku sice vstřelil Jonáš, ale ten hodně těžil z práce Trkovského, který na sebe nalákal hned trojici protihráčů. Střela o zem pak z rukou Jonáše zapadla přesně kam měla. (22:18)
    43
    Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Lukáš Malý). (21:18)

43
    Nakonec je vyloučen na 2 minuty Tomáš Řezníček za předchozí faul na Trkovského. (20:18)
    42
    Na druhé straně vzal odpovědnost na svá bedra Trkovský, vrhl se mezi dva protihráče a i přes faul zakončil podél těla Maliny do sítě Zubří. (20:18)
    42
    Řezníček z otočky a bez pohledu na bránu dokázal poslat míč nechytatelně pod horní tyč domácí svatyně. Krásná branka! (19:18)
    41
    Řezníček svým typickým výběhem na střed a následným odhozem z levé ruky k levé tyči nedal Ranglovi sebemenší šanci na zásah. (19:17)

40
    Na straně Zubří orazítkoval horní tyč Šustáček, na straně Lovosic se řítil do rychlého protiútoku Malý, ale i on dokázal poslat míč pouze do konstrukce brány. (19:16)
    39
    Jubilejní desátou branku si v dnešním utkání připisuje Jaroslav Trkovský. Je to více než polovina branek domácího celku. (19:16)
    38
    Šustáček se protáhl kolem dvou bránících hráčů a ačkoli byl Rangl ve výskoku a obě své nohy roztáhl co mohl, míč zasáhnout nedovedl. (18:16)
    37
    Obrana domácích nechala na levém křídle zcela osamoceného Filipa Dořičáka, což za malou chvíli pocítila, že nebyl dobrý tah. Dořičák koriguje svou trefou skóre na rozdíl tří branek. (18:15)
    36
    Malý naskočil do druhého poločasu stylově, svou dnešní premiérovou trefu z pravého křídla zapisuje ve 36. minutě, ačkoli naskakoval z dost velkého úhlu do brankoviště. (18:14)
    33
    Kupa předvedl po efektivní akci nádherné zakončení do pravého horního rohu brány. Tam je dnes rozhodně už vyčištěno od všech pavučin! (17:14)
    31
    Domácí byli nuceni vystřelit, neboť je obrana Zubří začala stahovat co nejvíce k levé postranní čáře. Tíhu okamžiku na sebe vzal Jeliínek, který se štěstím dokázal dopravit míč do sítě. (16:14)
    30
    Trkovský znovu z prvního nápřahu, tentokrát ale poslal míč k levé tyči a ačkoli se do stejného místa Mizera natahoval, na míč nedosáhl. Touto brankou stanovil Trkovský poločasový výsledek. (15:14)
    30
    Jurka se po nacvičené akci dostal na pravém křídle k míči a po náskoku do brankoviště proti Ranglovi nezaváhal. (14:14)

29
    Síly na hrací ploše se ale vyrovnávají. Také Josef Jonáš je vyloučen. (14:13)
    29
    Jelínek podstřelem velmi rychle využívá početní převahu svého celku. (14:13)

28
    Tak to bylo rychlé. Nejprve byl Hrstka napomínán žlutou kartou a o pár sekund později srazil k zemi Jonáše, za což si musí dvě minuty odpočinout na střídačce svého týmu. (13:13)

28
    Žlutá karta pro tým HC ROBE Zubří (Martin Hrstka). (13:13)
    28
    Dokoupil využil další technické chyby Lovců v rozehrávce. Po sprintu přes celé hřiště se zasloužil o vyrovnání. (13:13)
    27
    Dořičák dostal ideální míč do běhu, do osamoceného úniku, který okořenil brankou ze snadné pozice. (13:12)
    26
    Na sklonku 25. minuty se dokázal prosadit Kupa střelou o zem. Malina vystihl směr střely, ale odraz od země ho evidentně překvapil. (13:11)

25
    Na druhé straně se to Jurkovi povedlo, ale proti skórování byl Rangl, který jeho pokus vykopl nohou do své náruče. (12:11)
    24
    Trkovský je v tomto zápase za domácí k nezastavení. Malina se po jeho prudkém zakončení pouze ohlédl a na zákrok se ani nezmohl. (12:11)

23
    Oddechový čas pro domácí. (11:11)
    23
    A další zaváhání domácích v rozehrávce. Jelínek podklouzl, čehož využil Hrstka v rychlý kontr, který zakončil gólem. (11:11)
    22
    Proti Mičkalově zakončení v osamoceném protiútoku už ale Rangl neměl šanci. (11:10)

20
    Oddechový čas pro hosty. (11:9)
    20
    Trkovský ze sedmičky na nic nečekal a ihned z prvního nápřahu poslal míč do pravého horního rohu brány. (11:9)

20
    Hlinka fauloval na brankovišti Konárika, který mohl naskakovat do brankoviště zcela osamocen a bude si muset na dvě minuty povinně odpočinout na střídačce. Lovosice mají k dispozici sedmimetrový hod. (10:9)
    18
    Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Matěj Šustáček). (10:9)

17
    Jelínek srazil ramenem soupeře, který kolem něj probíhal a rozhodčí příliš dlouho nerozmýšleli a vyloučili ho na 2 minuty. (10:8)
    16
    Hodně rychle odpovídá Kupa střelou z kroku, Malina ještě svým spoluhráčům vyčítá, že vůbec nic neviděl. (10:8)

15
    Žlutá karta pro tým HK FCC Město Lovosice (Roman Jelínek). (10:8)
    15
    Poprvé se v zápase prosazuje Jurka z pravého křídla, jedna z nejnovějších akvizic Zubří. (9:8)
    15
    Lovci svému soupeři odskakují na rozdíl dvou branek! Motl si vyčkal na přihrávku do pravé spojky a poté vyrazil vstříc míči, který zachytil a sám tváří v tvář Malinovi uspěl. (9:7)
    14
    Domácí ikona a jeden z nejlepších střelců STRABAG RAIL Extraligy zapisuje první branku. Potřeboval k tomu dvě střely, ale branky dosáhl. (8:7)
    13
    Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Marek Hlinka). (7:7)
    13
    Tentokrát už domácím vypíchnutí míče vyšlo, jmenovitě se jednalo o Jaroslava Trkovského. Ten poté využil opuštěné brány Zubří, s jejímž trefením neměl sebemenší problém. (7:6)

12
    Dodatečně je za tento faul vyloučen Jiří Dokoupil. (6:6)
    12
    Ačkoli byl Trkovský na brankovišti hodně viditelně faulován, dokázal dopravit ze své pravé ruky míč do sítě a vyrovnat tím skóre utkání. (6:6)
    11
    A znovu Řezníček, ten tentokrát využil špatného pokusu Motla o vypíchnutí míče. Ještě předtím tentýž hráč Lovosic nedokázal skórovat tváří v tvář Malinovi. (5:6)
    10
    V polovině desáté minuty napřáhl Řezníček k další raně, která zas a znovu zapadla milimetrově k pravé tyči. Tento levoruký hráč dělá prozatím domácí obraně velké problémy. (5:5)
    9
    Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Jaroslav Trkovský). (5:4)
    8
    Holubec se z pozice pivota postaral o čtvrtou branku Lovosic. (4:4)
    7
    Motl z křídla vyhořel na Malinovi, který ho vychytal levou rukou. Na druhé straně se naopak nepovedlo Ranglovi zasáhnout proti dalekonosné střele Řezníčka, který strhává vedení na stranu Zubří. (3:4)

7
    Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Matěj Havran). (3:3)
    6
    Hlinka naskakoval ke střele ze střední vzdálenosti. Svou střelu umístil k pravé tyči, zatímco Rangl zkoušel vykrýt levou tyč. (3:3)

5
    Semerád si na pozici pivota počínal nad rámec pravidel a od rozhodčích si vysloužil žluté napomenutí. (3:2)
    5
    O jeho exekuci se postaral Trkovský, který je zatím jediným střelcem domácích. (3:2)

5
    Hlinka faulovan na brankovišti Jonáše a nejenže obdržel žlutou kartu, ale domácí budou zahrávat sedmimetrový hod. (2:2)
    4
    Také "dvacítka" na druhé straně nedává brankáři soupeře šanci. Jedná se o Řezníčka. (2:2)
    4
    Trkovský se s míčem příliš nemazlil, na devíti metrech napřáhl a ani zpomalení míče Malinou nezkazilo možnost radosti na domácí straně ze vstřelené branky. (2:1)
    3
    Následný pokus o rychlý kontr nebyl úspěšný. Za to individuální akce Jaroslava Trkovského už k brance vedla. (1:1)
    1
    První akce Zubří byla zakončena úspěšnou střelou Šustáčka, který naskakoval do brankoviště nikým netísněn. (0:1)