Sprint mužů, 10 km, Östersund | Vítěz: J. T. Bø (NOR) (kon.) | | | SP - Šprint žien, 7,5 km, Östersund | Vítěz: D. Wiererová (ITA) (kon.) |
Obrovský slalom žien, 2. kolo, Killington | Bassinová (ITA) (prebieha) | | | Slalom žien, 1. kolo, Killington | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Slalom žien, 2. kolo, Killington | Shiffrinová (USA) (kon.) | | | SuperG mužů, Lake Louise | Vítěz: M. Mayer (AUT) (kon.) |
Muži HS142, Ruka | (zruš.) |
Žrebovanie základných skupín EURO 2020 | (prebieha) |
Stíhačka žen 10 km volně, Ruka | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Stíhačka mužů 15 km volně, Ruka | Vítěz: J. H. Klæbo (NOR) (kon.) |
Skoky HS142, Ruka | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (zruš.) | | | Běh 10 km, Ruka | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
koniec udalosti
SP - slalom žien, 1. kolo, Killington
Vítěz: M. Shiffrinová (USA)
Patrik Sandev
Startovní listina:
1. Petra Vlhová (SVK)
2. Kristin Lysdahlová (NOR)
3. Mikaela Shiffrinová (USA)
4. Katharina Liensbergerová (AUT)
5. Anna Swenn-Larssonová (SWE)
6. Wendy Holdenerová (SUI)
7. Katharina Truppeová (AUT)
8. Lena Dürrová (GER)
9. Christina Ackermannová (GER)
10. Katharina Gallhuberová (AUT)
11. Irene Curtoniová (ITA)
12. Katharina Huberová (AUT)
13. Laurence St. Germainová (CAN)
14. Nina Haver-Løsethová (NOR)
15. Michelle Gisinová (SUI)
16. Erin Mielzynská (CAN)
17. Aline Daniothová (SUI)
18. Mina Fürst Holtmannová (NOR)
19. Roni Remmeová (CAN)
20. Emelie Wikströmová (SWE)
21. Meta Hrovatová (SLO)
22. Estelle Alphandová (SWE)
23. Paula Moltzanová (USA)
24. Marina Wallnerová (GER)
25. Sara Hectorová (SWE)
26. Maren Skjøldová (NOR)
27. Elena Stoffelová (SUI)
28. Magdalena Fjällströmová (SWE)
29. Ylva Staalnackeová (SWE)
30. Chiara Mairová (AUT)
31. Federica Brignoneová (ITA)
32. Amelia Smartová (CAN)
33. Marlene Schmotzová (GER)
34. Ali Nullmeyerová (CAN)
35. Gabriela Capová (CZE)
36. Lara Della Meaová (ITA)
37. Nina O'Brienová (USA)
38. Mireia Gutiérrezová (AND)
39. Maruša Ferková (SLO)
40. Ana Buciková (SLO)
41. Asa Andová (JPN)
42. Charlotte Chableová (SUI)
43. Jekatěrina Tkačenková (RUS)
44. Alexandra Tilleyová (GBR)
45. Martina Peterliniová (ITA)
46. Katie Hensien (USA)
47. Thea Louise Stjernesundová (NOR)
48. Čisaki Maedaová (JPN)
49. Franziska Gritschová (AUT)
50. Martina Dubovská (CZE)
51. Andrea Komšićová (CRO)
52. Keely Cashmanová (USA)
53. Piera Hudsonová (NZL)
54. Nella Korpiová (FIN)
55. Foreste Petersonová (USA)
56. Michaela Dygruberová (AUT)
57. Adriana Jelinková (NED)
58. Roberta Midaliová (ITA)
59. Riikka Honkanenová (FIN)
60. Kristina Riisová-Johannessenová (NOR)
61. Clara Direzová (FRA)
1. Petra Vlhová (SVK)
2. Kristin Lysdahlová (NOR)
3. Mikaela Shiffrinová (USA)
4. Katharina Liensbergerová (AUT)
5. Anna Swenn-Larssonová (SWE)
6. Wendy Holdenerová (SUI)
7. Katharina Truppeová (AUT)
8. Lena Dürrová (GER)
9. Christina Ackermannová (GER)
10. Katharina Gallhuberová (AUT)
11. Irene Curtoniová (ITA)
12. Katharina Huberová (AUT)
13. Laurence St. Germainová (CAN)
14. Nina Haver-Løsethová (NOR)
15. Michelle Gisinová (SUI)
16. Erin Mielzynská (CAN)
17. Aline Daniothová (SUI)
18. Mina Fürst Holtmannová (NOR)
19. Roni Remmeová (CAN)
20. Emelie Wikströmová (SWE)
21. Meta Hrovatová (SLO)
22. Estelle Alphandová (SWE)
23. Paula Moltzanová (USA)
24. Marina Wallnerová (GER)
25. Sara Hectorová (SWE)
26. Maren Skjøldová (NOR)
27. Elena Stoffelová (SUI)
28. Magdalena Fjällströmová (SWE)
29. Ylva Staalnackeová (SWE)
30. Chiara Mairová (AUT)
31. Federica Brignoneová (ITA)
32. Amelia Smartová (CAN)
33. Marlene Schmotzová (GER)
34. Ali Nullmeyerová (CAN)
35. Gabriela Capová (CZE)
36. Lara Della Meaová (ITA)
37. Nina O'Brienová (USA)
38. Mireia Gutiérrezová (AND)
39. Maruša Ferková (SLO)
40. Ana Buciková (SLO)
41. Asa Andová (JPN)
42. Charlotte Chableová (SUI)
43. Jekatěrina Tkačenková (RUS)
44. Alexandra Tilleyová (GBR)
45. Martina Peterliniová (ITA)
46. Katie Hensien (USA)
47. Thea Louise Stjernesundová (NOR)
48. Čisaki Maedaová (JPN)
49. Franziska Gritschová (AUT)
50. Martina Dubovská (CZE)
51. Andrea Komšićová (CRO)
52. Keely Cashmanová (USA)
53. Piera Hudsonová (NZL)
54. Nella Korpiová (FIN)
55. Foreste Petersonová (USA)
56. Michaela Dygruberová (AUT)
57. Adriana Jelinková (NED)
58. Roberta Midaliová (ITA)
59. Riikka Honkanenová (FIN)
60. Kristina Riisová-Johannessenová (NOR)
61. Clara Direzová (FRA)
1. Mikaela Shiffrinová (USA) – 240 bodů
2. Wendy Holdenerová (SUI) – 128 bodů
3. Federica Brignoneová (ITA) – 125 bodů
4. Marta Bassinová (ITA) – 122 bodů
5. Michelle Gisinová (SUI) – 119 bodů
1. Mikaela Shiffrinová (USA) – 100 bodů
2. Wendy Holdenerová (SUI) – 80 bodů
3. Katharina Truppeová (AUT) – 60 bodů
4. Anna Swenn-Larssonová (SWE) – 50 bodů
5. Nina Haverová-Løsethová (NOR) – 45 bodů
1. Petra Vlhová (SVK)
2. Kristin Lysdahlová (NOR)
3. Mikaela Shiffrinová (USA)
4. Katharina Liensbergerová (AUT)
5. Anna Swenn-Larssonová (SWE)
6. Wendy Holdenerová (SUI)
7. Katharina Truppeová (AUT)
8. Lena Dürrová (GER)
9. Christina Ackermannová (GER)
10. Katharina Gallhuberová (AUT)
11. Irene Curtoniová (ITA)
12. Katharina Huberová (AUT)
13. Laurence St. Germainová (CAN)
14. Nina Haver-Løsethová (NOR)
15. Michelle Gisinová (SUI)
16. Erin Mielzynská (CAN)
17. Aline Daniothová (SUI)
18. Mina Fürst Holtmannová (NOR)
19. Roni Remmeová (CAN)
20. Emelie Wikströmová (SWE)
21. Meta Hrovatová (SLO)
22. Estelle Alphandová (SWE)
23. Paula Moltzanová (USA)
24. Marina Wallnerová (GER)
25. Sara Hectorová (SWE)
26. Maren Skjøldová (NOR)
27. Elena Stoffelová (SUI)
28. Magdalena Fjällströmová (SWE)
29. Ylva Staalnackeová (SWE)
30. Chiara Mairová (AUT)
31. Federica Brignoneová (ITA)
32. Amelia Smartová (CAN)
33. Marlene Schmotzová (GER)
34. Ali Nullmeyerová (CAN)
35. Gabriela Capová (CZE)
36. Lara Della Meaová (ITA)
37. Nina O'Brienová (USA)
38. Mireia Gutiérrezová (AND)
39. Maruša Ferková (SLO)
40. Ana Buciková (SLO)
41. Asa Andová (JPN)
42. Charlotte Chableová (SUI)
43. Jekatěrina Tkačenková (RUS)
44. Alexandra Tilleyová (GBR)
45. Martina Peterliniová (ITA)
46. Katie Hensien (USA)
47. Thea Louise Stjernesundová (NOR)
48. Čisaki Maedaová (JPN)
49. Franziska Gritschová (AUT)
50. Martina Dubovská (CZE)
51. Andrea Komšićová (CRO)
52. Keely Cashmanová (USA)
53. Piera Hudsonová (NZL)
54. Nella Korpiová (FIN)
55. Foreste Petersonová (USA)
56. Michaela Dygruberová (AUT)
57. Adriana Jelinková (NED)
58. Roberta Midaliová (ITA)
59. Riikka Honkanenová (FIN)
60. Kristina Riisová-Johannessenová (NOR)
61. Clara Direzová (FRA)
1. Mikaela Shiffrinová (USA) – 51,98
2. Petra Vlhová (SVK) +1,13
3. Wendy Holdenerová (SUI) +1,74
4. Katharina Liensbergerová (AUT) +2,03
5. Katharina Gallhuberová (AUT) +2,39
1. Mikaela Shiffrinová (USA) – 51,98
2. Petra Vlhová (SVK) +1,13
3. Wendy Holdenerová (SUI) +1,74
4. Katharina Liensbergerová (AUT) +2,03
5. Katharina Gallhuberová (AUT) +2,39
6. Christina Ackermannová (GER) +2,67
7. Michelle Gisinová (SUI) +2,77
8. Katharina Huberová (AUT) +2,79
9. Anna Swenn-Larssonová (SWE) +2,82
10. Roni Remmeová (CAN) +3,16
1. Mikaela Shiffrinová (USA) – 51,98
2. Petra Vlhová (SVK) +1,13
3. Wendy Holdenerová (SUI) +1,74
4. Katharina Liensbergerová (AUT) +2,03
5. Katharina Gallhuberová (AUT) +2,39
6. Christina Ackermannová (GER) +2,67
7. Michelle Gisinová (SUI) +2,77
8. Katharina Huberová (AUT) +2,79
9. Anna Swenn-Larssonová (SWE) +2,82
10. Roni Remmeová (CAN) +3,16
11. Federica Brignoneová (ITA) +3,41
12. Kristin Lysdahlová (NOR) +3,70
13. Lena Dürrová (GER) +3,72
14. Laurence St. Germainová (CAN) +3,78
15. Irene Curtoniová (ITA) +3,79
..
21. Gabriela Capová (CZE) +4,17
Martina Dubovská (CZE) DNF