Slalom mužov, 1. kolo, Levi Vítěz: C. Noël (FRA) (kon.) | Slalom mužů, 2. kolo, Levi Vítěz: H. Kristoffersen (NOR) (kon.)
koniec udalosti
SP - slalom mužů, 2. kolo, Levi

Vítěz: H. Kristoffersen (NOR)

cz Nedeľa 24.11.2019, 13:15Zjazdové lyžovanie

Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 13:15.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky sjezdového lyžování. Nyní je na programu druhé kolo slalomu mužů, do kterého postoupilo 30 nejlepších z prvního kola, které se jelo dopoledne. Tento díl světového poháru se koná ve finském Levi.

Závod brzy začne.

Slalom mužů v Levi pokračuje nyní druhým kolem, to pojede 30 nejlepších slalomářů z prvního kola.

1
    Loïc Meillard (SUI) se představí ve druhém kole jako první.

1
    Loïc Meillard (SUI) se dostává do cíle ve výsledném čase 1:49.89 a jde logicky na první průběžné místo.

2
    Filip Zubčić (CRO) projede slalom jako druhý. Začátek neměl nejrychlejší, ale následně si vylepšil pořadí. Jde na průběžné první místo v čase 1:49.78.

3
    Armand Marchant (BEL) se představí jako třetí. Jeho začátek nebyl nejlepší. Na druhém mezičase se už dostal do červených čísel. Ve finiši byl v čase 1:50.68 a jde na třetí pozici.

4
    Trevor Philp (CAN) byl na prvním mezičase nejrychlejší. Drobný náskok měl i na druhém mezičase. Na posledním mezičase byl na třetí pozici. V cíli je na třetí pozici v čase 1:50.59.

5
    Pavel Trichičev (RUS) jede jako pátý. Na prvním mezičase měl náskok, na druhém mezičase měl také zelená čísla. Jede velmi dobře. Na třetím mezičase mírně ztrácel, a tak se propadl na čtvrtou pozici. V cíli je v čase 1:50.30 a průběžné třetí místo.

6
    Tanguy Nef (SUI) byl na prvním mezičase s náskokem 0,07 a průběžně na třetí pozici. Na druhém mezičase se propadl na šestou pozici. Následně se posunul na třetí pozici. V tomto závodu dojel na třetí pozici v čase 1:50.24.

7
    Luca Aerni (SUI) jede jako sedmý. je v cíli na druhé pozici, čas 1:49.89.

8
    Linus Strasser (GER) se jede jako osmý. Na prvním mezičase se dostal na první místo, jede velmi dobře, na hranici svých možností. V cíli je ve velmi dobrém čase 1:49.44 a jde na průběžné první místo.

9
    Stefan Hadalin (SLO) začal velmi dobře, na prvním mezičase byl na první pozici, na druhém se jeho náskok ztratil. Třetím mezičasem projel na čtvrté pozici. Nakonec je v cíli 1:50.27 a jde na šestou pozici.

10
    Kristoffer Jakobsen (SWE) jede jako desátý. Na prvním mezičase měl zelená čísla, dostal se na první místo. Na druhém mezičase byl také první. Dojel na prvním místě v čase 1:49.08.

11
    Johannes Strolz (AUT) začíná druhou desítku. Začátek jeho slalomu nebyl vůbec špatně, ale na druhém mezičase se propadl na pátou pozici. Na posledním mezičase byl sedmý, a teď rychle do cíle. Jenže chyboval, a tak do cíle nedojel.

12
    Žan Kranjec (SLO) byl na prvním mezičase třetí, následně byl čtvrtý. Ztrátu mě 0.20, následně se propadl na sedmou pozici. Jeho čas je 1:50.11 a jde na šestou pozici.

13
    Marco Schwarz (AUT) měl velmi dobrý začátek, náskok měl 0.26, následně se snížil na 0.14. Jeho čas je 1:50.37 a jde na desátou pozici.

14
    Manuel Feller (AUT) dojel třetí v čase 1:49.76

Nyní následuje před 15. závodníkem komerční televizní přestávka.

15
    Marc Digruber (AUT) jede jako patnáctý. Jel velmi dobře, na prvním mezičase byl druhý, na druhém mezičase byl až čtvrtý. Posledním mezičasem projel v čase 1:38.07. Jeho výsledný čas je 1:50.01 a jde na sedmou pozici.

16
    Sandro Simonet (SUI) jede jako šestnáctý. Na prvních dvou mezičasech byl na první pozici s docela dobrým náskokem. Třetí mezičas projel na čtvrté pozici. Jeho výsledný čas je 1:49.67 a jde na třetí pozici.

17
    Sebastian Foss-Solevåg (NOR) byl na prvním mezičase druhý. Následně se propracoval na první místo. Na posledním mezičase na třetí pozici. Jeho čas je 1:49.47 a jde na třetí pozici.

18
    Alex Vinatzer (ITA) Byl na prvním mezičase první a na druhém rovněž první. Nakonec dojel v čase 1:49.66 a jde na čtvrtou pozici.

19
    Istok Rodeš (CRO) jede jako devatenáctý. Na druhém mezičase byl na sedmé pozici. Na dalším mezičase byl až devátý. Nakonec je z toho šesté místo a čas 1:49.72.

20
    Michael Matt (AUT) byl na prvních dvou mezičasech s výbornými časy na prvních pozicích. Nakonec je z toho čtvrté místo.

21
    Samuel Kolega (CRO) dojel na dvanácté pozici v čase 1:49.90.

22
    Leif Kristian Nestvold-Haugen (NOR) jede jako dvaadvacátý. Jeho čas je velmi dobrý a v první polovině závodu atakoval první místo. Na třetím mezičase je na páté pozici. Nakonec je z toho 20. místo.

23
    André Myhrer (SWE) pojede až po komerční přestávce.

23
    André Myhrer (SWE) byl na prvním i druhém mezičase na první pozici. I na třetím mezičase držel první místo. Jeho jízda byla velmi dobrá. Čas 1:48.89 a první místo.

24
    Daniel Yule (SUI) jede také velmi dobře, první dva mezičasy byly skvělé, byl na první pozici. Třetí mezičas také zvládl nejrychleji. Nakonec je z toho první místo a čas 1:48.73.

25
    Manfred Mölgg (ITA) jede jako pětadvacátý. Na prvním mezičase byl na první pozici, na druhém byl třetí. Nakonec je z toho čas 1:49.53 a jde na šesté pozici.

26
    Christian Hirschbühl (AUT) nezačal špatně, ale na druhém mezičase byl čtvrtý. Jeho výsledný čas je 1:49.29.

27
    Henrik Kristoffersen (NOR) jede jako sedmadvacátý. Na prvních dvou mezičasech byl na prvním místě, začátek jeho slalomu byl skvělý. Následně i na třetím mezičase byl první. Jeho čas je 1:48.55 a jde na první pozici.

28
    Ramon Zenhäusern (SUI) jel velmi dobře, jeho výsledný čas není nejrychlejší, ale velmi solidní. Čas 1:48.82.

29
    Dave Ryding (GBR) se představí jako předposlední. Měl velmi dobrý začátek, na prvním mezičase byl na první pozici s dobrým náskokem. Jeho náskok se vylepšoval. Do cíle ale nedojel, protože chyboval. Závod pro něj končí.

30
    Clement Noël (FRA) jede jako poslední. Na prvním mezičase byl na první pozici. Na druhém mezičase byl také první, jede velmi dobře. Atakuje první místo. Na třetím mezičase byl na druhé pozici. Nakonec dojel druhý, čas 1:48.64.

Henrik Kristoffersen (NOR) se stává v čase 1:48.55 vítězem tohoto slalomu mužů ve finském Levi. Druhý skončil Clement Noël (FRA) +0.09 a třetí Daniel Yule (SUI) +0.18.

Zatím se čeká na oficiální výsledky, ale první místa by měla zůstat nezměněná.