21:27 (14:12)
O2xyworld HBC Jičín
cz Nedeľa 24.11.2019, 17:00Chance Extraliga mužů (CZ) • 11. kolo
    60
    Zhruba třináct vteřin před koncem se trefuje Dolejší, jehož rána šla přesně pod horní tyčku! (21:27)

60
    Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Štěpán Drbohlav). (21:26)
    60
    Z pravého křídla teď Pomichálek kosmeticky upravuje skóre. Navíc se bude vylučovat. (21:26)

58
    Skřehot se ocitl úplně sám před Machalickým. Opět ale zamířil vysoko nad horní tyčku! (20:26)
    57
    Miľko se na šesti metrech dostal k míči, následně se štěstím obelstil Pyška! (20:26)

56
    Trápení Frýdku na útočné polovině pokračuje, Gřešek z bezprostřední blízkosti neuspěl proti Machalickému. Domácí dali pouhých šest branek ve druhém poločase! (20:25)
    55
    Samostatný únik Rychny zastavil Pyško, jenže Hlava byl jako první u odraženého balónu a trefil prázdnou klec! (20:25)
    53
    Na sedmičku šel do branky Cáb. Střelec Krahulec si ale věděl rady! (20:24)

53
    Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Adam Gřešek). (20:23)
    51
    Na pravém křídle zůstal úplně volný Pomichálek. Ten střelou o palubovku snížil! (20:23)

51
    Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Martin Kovařík). (19:23)
    50
    Hlava udělal dva kroky do středu, poté zamířil ke vzdálenější tyčce! (19:23)
    48
    Defenziva Frýdku se rozestoupila, Dolejší toho dokázal využít a zamířil přesně do šibenice! (19:22)
    47
    Mazur to vzal na sebe a ze druhé vlny prostřelil Machalického! Rozdíl ve skóre je dvoubrankový! (19:21)
    45
    Zakončení Kovaříka z osmi metrů, balón směřoval do protipohybu Pyška! (18:21)
    45
    Na jedné straně byl pískán přešlap brankoviště, Lukáš Rajnoha poté skóroval z levého křídla! (18:20)
    44
    Po delší době změna ve skóre, domácí na konci čtrnácté minuty druhého poločasu snižují! (17:20)

42
    V dobré střelecké pozici se ocitl Unger. Machalický však vytáhl skvělý zákrok levou nohou! (16:20)

41
    Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Martin Miľko). (16:20)

41
    Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Martin Pomichálek). (16:20)

40
    Pyško zastavil únik tří protihráčů, to byl důležitý zákrok od domácího brankáře! (16:20)
    40
    Sedmimetrový hod také na druhé straně, Krahulec překonal Pyška, Jičín vede o čtyři branky! (16:20)
    38
    Sám na branku běžel Krahulec. Dlouho čekal se střelou, balón poté poslal pod horní tyčku! (16:19)
    38
    Krahulec volil chytré zakončení, když z pravého křídla přehazoval Pyška! (16:18)
    37
    Výborné zákroky gólmanů na obou stranách. K odraženému míči se dostal Sedlák, ten to měl jednoduché! (16:17)
    36
    O bleskovou odpověď se postaral Ondrušík, který šel rychle do zakončení. (16:16)
    35
    Sehrávka do brankoviště, odkud se prosazuje Miľko. Opět se hraje velmi rychle z obou stran! (15:16)
    35
    Balón si vzal Musálek, který překonal Machalického a srovnal! (15:15)
    34
    Rychlý přechod na útočnou polovinu hřiště, Krahulec se trefil z pravého křídla, druhý poločas je zatím jasně v hostující režii! (14:15)
    33
    Pich zakončoval z pravé spojky na vzdálenější tyčku, Jičín srovnává! (14:14)
    32
    Machalický zastavil pravé křídlo soupeře, na druhé straně palubovky snížil Sedlák! (14:13)
    29
    Až teď, když Ondrušík prolétl mezi obranou soupeře a zakončoval o palubovku! (14:12)
    28
    To byla nechytatelná rána, Škalda míč poslal pod horní tyčku! (13:12)
    25
    Po delší době šel do zakončení Petrovský. Z osmi metrů na středu mířil přesně k tyči! (13:11)
    24
    Ondrušík teď důrazně prolétl mezi obranou na pravé straně a proti Machalickému se nemýlil! (12:11)
    23
    Dobrý pas do levého křídla obdržel Sedlák. Ten si vyběhl do skvělé střelecké pozice a mířil do horní části branky! (11:11)

23
    Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Filip Hardt). (11:10)

22
    Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Jiří Groh). (11:10)
    22
    Z pravého křídla skóroval Unger, který nebyl ve vůbec jednoduché pozici! (11:10)
    20
    Až teď jsme se dočkali, Pich srovnává vývoj dosavadního průběhu utkání! (10:10)
    17
    Míč byl po střele Stracka tečovaný a směřoval do protipohybu bezmocného Machalického! (10:9)

16
    Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Adam Gřešek). (9:9)
    16
    Podruhé během krátké chvíle se trefuje Pich. Navíc to bylo s faulem za dvě minuty, bude se vylučovat. (9:9)
    16
    Hodně prostoru dostal Mazur. Ten se v takových případech nemýlí! (9:8)
    15
    Kovařík trefil tyčku, jenže akce Jičína pokračovala a Pich se štěstím srovnal! (8:8)

14
    Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Erik Žvak). (8:7)
    13
    Rychlá předávka míče, poté nechytatelná střela Mazura k tyči. Machalický neměl nárok! (8:7)
    12
    Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat, poprvé se dnes prosadil Vojtěch Petrovský! (7:7)
    11
    Zdálo se, že Frýdek ubrání, poté však Dolejší vymetl růžek růžek domácí svatyně! (6:7)
    10
    Pěkně sehraná akce Frýdku, Hardt zakončoval ze střední spojky. Veverka se k tyči dostal pozdě. (6:6)
    9
    V signalizované pasivitě se přesně k tyči prosazuje Mazur! (5:6)
    8
    Tentokráte to byl Krahulec, kdo běžel sám na branku. Jičín vede dvoubrankovým rozdílem! (4:6)
    8
    Veverka uhlídal balón před brankovou čárou a do samostatného úniku vyslal Miľka. Ten se nemýlil! (4:5)
    7
    Zatím sledujeme možná až nečekaně ofenzivní průběh, Kovařík se dnes podruhé zapisuje do střelecké listiny! (4:4)
    7
    Strack na nic nečekal a ze sedmi metrů zamířil do protipohybu Veverky! (4:3)
    6
    V závěru početní výhody se z pozice pivota trefuje Gřešek, zatím sledujeme vyrovnaný průběh! (3:3)

5
    Žlutá karta pro tým HBC Ronal Jičín (Jiří Groh). (2:3)
    5
    Skryté zakončení přes obránce od Dolejšího, Pyško moc neviděl a inkasoval! (2:3)