Ostrava – Pardubice 7:6 (kon.) | Vítkovice – Bohemians 10:7 (kon.) | Česká Lípa – Hattrick Brno 7:8 (po pr.)
Mladá Boleslav – Otrokovice 7:2 (kon.) | Liberec – Střešovice 9:8 (po pr.) | Královské Vinohrady – Black Angels 7:5 (kon.)
Předvýběr.CZ Florbal MB
7:2 (3:1, 0:1, 4:0)
PSG Panthers Otrokovice
cz Piatok 22.11.2019, 19:00 • MSH Mladá Boleslav • Livesport Superliga (CZ) • 12. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

Pantheři mají poměrně vyrovnané výsledku v průběhu sezóny a to je zatím řadí na šestou pozici se ziskem 18 bodů. V minulém kole však nedokázali bodovat. Nad jejich síly byli florbalisté z Chodova, kterým podlehli 2:6. Daný zápas rozhodla závěrečné třetina, kdy Pantheři inkasovali celkem pětkrát a již nedokázali na tento počin soupeře adekvátně odpovědět.
    V letošní sezóně se paradoxně Otrokovicím daří na palubovkách soupeře. Z pěti odehraných duelů již dokázali odvézt celkem 11 bodů, což je větší polovina z celkového dosaženého počtu. V této statistice se pak nacházejí na třetím místě nejlepších, ihned za dvojicí Mladé Boleslavi a Vítkovic.

HU-FA Panthers Otrokovice

Technologové v desátém kole přišli o svou neporazitelnost. První prohru v letošní sezóně jim připravil Chodov, který zvítězil těsně 4:3! Nicméně v dalším kole to byli opět mladoboleslavští, kteří se radovali z výhry. Na své palubovce porazili Ostravu 6:3.
    Nikoho nejspíše nepřekvapí, že Mladá Boleslav má na svém kontě nejméně inkasovaných branek – 35. Na druhém místě jsou s větším odskokem Vítkovice, které mají 46 obdržených branek. Se střílením branek nemají Technologově taktéž žádný problém, doposud svým soupeřům nastříleli 88 branek. Avšak v této statistice nemají propastný rozdíl na úkor svých soupeřů. V těsném závěsu se nachází Chodov (84 vstřelených branek) nebo Bohemians (81 vstřelených branek).

Technology Florbal MB

Technology Florbal MB: L. Bauer (Musil) – Novák, Suchánek, Höffer, Zakonov, Krzyžanek – Šebek, Komárek, Tomáš Chroust – Tokoš, Tadeáš Chroust, Bína – Gruber, Korych, Curney – Šlechta, Natov (C).

HU-FA Panthers Otrokovice: Majrich (Michaljovič) – Szweda, Kostka, Kvapil, Mich. Nagy, Zimmer – Červenka, Haša, Hrabal – Koláčný, Jančík, Gál – Ďuriška, Vykopal, Pšenčík – Zdražil, Volek, Pešat.

Rozhodčí: Přemysl Bališ a Peter Varga.

00:01

00:28
    Curney svou střelou hned ze startu třetiny orazítkoval tyčku otrokovické branky.

1:06
    Šebek se zkušeně dostal před Pešata a ubránil svého soupeře.

1:42
    Domácí budou rozehrávat standartní situaci z rohu hřiště.

2:09
    Tomašík pomocí svého napadaní vybojoval balónek pro svůj tým.

2:41
    Komárek nedokáza přejít přes hostujícího beka, míček v držení hráčů Otrokovic.

3:19
    Střelu Jana Natova skvělým zákrokem kryje Michajlovič.

4:01
    Kvapil nedokázal přetlačit v souboji Chrousta, míček tedy v držení domácího celku.

4:44
    Tokoš si všiml nabíhajícího Tomašíka, jeho ránu ale zblokovala, dobře bránicí, obrana soupeře.

5:26
    Rozhodčí neuznává branku Mladé Boleslavi, kvůli údajnému vstřelení branky nohou.

6:53
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Tadeáš Chroust svou přihrávkou našel ALEŠE HOFFERA, který z velké vzdálenosti propálil bezmocného gólmana soupeře.
    6:53 Aleš HÖFFER - 1:0

7:34
    Jiří Curney vymíchal obranu soupeře a přihrál míček JAKUBU BÍNOVI, který se od odkryté branky nemýlil.
    7:34 Jakub BÍNA - 2:0

8:12
    Otrokovice budou rozehrávat standartní situace z velmi slibné vzdálenosti.

8:55
    Jeden z domácích obranců svým obětavým blokem zastavil dalekonosnou střelu, která by potencionálně mohla ohrozit Bauera.

9:35
    Gruberův projektil snadno kryje svým zákrokem Michaljovič.

10:10
    Domácí nedovolují hostujícímu celku rozehrát a získávají další míček ve svůj prospěch.

10:58
    Šebek dalším skvělým obranným zákrokem zabránil jasné gólové šanci hráčům z Otrokovic.

11:34
    Rozhodčí signalizuje faul na Tadeáše Chrousta, následuje standartní situace.

13:10
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    FILIP HRABAL se dostal k dorážce z beprostřední blízkosti a snižuje stav utkání.
    13:10 Filip HRABAL - 2:1

14:04
    Mladá Boleslav rozehrává standartní situaci z velmi nebezpečné vzdálenosti.

14:38
    Otrokovice ožili a snaží se svého oponenta napadat.

15:18
    Tokoš ve velmi dobré pozici nedokázal proměnit svou šanci, následuje standartka pro hosty.

15:48
    Domácí si přihrávají z jedné strany na druhou a snaží se proniknout skrz obranu soupeře.

16:21
    Curney na Natova a ten pálí mimo branku Michajloviče, Otrokovice budou rozehrávat.

16:58
    Tokošovo napadání dělá velké problémy hostům, míček v držení domácího celku.

17:41
    Chroust se efektivně dostal skrz bránicího obránce, ale nedokázal zakončit.

19:01
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

19:05
    Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Filip Hrabal – 2 min., Hrubost).

19:35
    Po sérii krátkých přihrávek se ke střele dostal JIŘÍ CURNEY a propálil vše, co mu stálo v cestě.
    19:35 Jiří CURNEY - 3:1

20:00

V první třetině jsme viděli hned čtyři branky. Domácí jsou zatím mnohem úspěšnější na míčku a aktivně napadají rozehrávku hostujícího celku, po právu vedou 3:1.

20:01

20:45
    Domácí vstoupili do druhé třetiny stejně aktivně, jako do té předešlé a ihned zavřeli Otrokovice u jejich brány.

21:23
    Komárek drží míč na své florbalce a snaží se nalézt skulinku v obranném bloku hostí.

22:05
    Šebek vynikajícím obranným zákrokem vystavil stopku rozvíjející se akci Otrokovic.

22:56
    Otrokovice budou rozehrávat zajímavou standartní situaci ze slibné pozice.

23:38
    Curneyho střele míjela bráu Michaljoviče a dobrých pár metrů, míček v držení hostujícího celku.

24:29
    Rychlý přechod do útoku nedokázal Tokoš proměnit v branku.

25:02
    Domácí drží míček na svých čepelích a snaží se kombinovat.

26:16
    Vyloučení v týmu Technology Florbal MB (Jakub Gruber – 2 min., Sekání).

27:02
    Chroust nedovoleně atakoval jednoho z hostujících hráčů, rozhodčí signalizuje standartku.

27:40
    Ošetření na hrací ploše, hra je přerušena.

29:00
    Dnešní utkání sleduje 270 diváků.

29:48
    Šebkova střela míří vysoko nad bránu Otrokovic.

30:47
    Komárek nedokázal nalézt Bínu, který mu to teď na hřišti trochu vyčítá.

31:54
    FILIP HRABAL se dostal k další dorážce a svým druhým gólem snižuje stav utkání.
    31:54 Filip HRABAL - 3:2

33:05
    Chroust nedokázal uniknout dotírajícímu obránci, který jej v akci zastavil.

34:07
    Musil si dokázal hravě poradit i s touto střelou Natova.

35:09
    Vyloučení v týmu Technology Florbal MB (Marek Korych – 2 min., Špatné střídání).

35:51
    Domácí jsou ve vlastním oslabení velice aktivní a nepůjčují soupeři balónek.

37:09

37:51
    Volek nedokázal projít přes zkušeného Šebka a ztrácí míček.

38:29
    Bína přihrává míček Curneymu do rohu hřiště.

39:01
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

39:25
    Domácí rozehrávají standartní situaci z rohu hřiště.

40:00

Druhou třetinu gólově ovládl hostující celek, když se v 32. minutě prosadil Hrabal a snížil stav utkání na jednogólový rozdíl. Herně ale naprosto dominují domácí, kteří i přes mnoho vytvořených šancí nejsou schopni pravidelně překonávat Michaljoviče.

40:01

40:28
    Curneyho první lajna se ihned po začátku třetiny snaží napadat soupeře a získat míček ve svůj prospěch.

40:50
    Natov parádní zadovkou nalezl JIŘÍHO CURNEYHO, který svou střelou "dvacet nad let" přidává svůj druhý gól v dnešním zápase.
    40:50 Jiří CURNEY - 4:2

41:38
    Domácí budou rozehrávat standartní situaci v rohu hřiště u brány Michaljoviče.

42:07
    Komárek nedokázal prostrčit míček na unikajícího Chrousta, míček v držení hráčů Otrokovic.

42:42
    "Já na bráchu, brácha na mne". TOMÁŠ CHROUST přidává další branku v dnešním utkání, když vypustil svůj projektil, s kterým si Michaljovič nevěděl rady.
    42:42 Tomáš CHROUST - 5:2

44:54
    Totožná scénář, Tadeáš Chroust přihrál svému bratru TOMÁŠI CHROUSTOVI a ten se opět nemýlil
    44:54 Tomáš CHROUST - 6:2

45:48

46:27
    Bínova střele těsně minula bránu Otroků.

47:11
    Curneyho střela se nevešla mezi tyče Michaljovičovy brány, následuje rozehrávka hostujícího celku.

47:58
    Domácí nejsou schopni překonat, dobrou obrannou formaci, soupeře.

48:52
    Domácí rozehrávají standartní situace z velmi dobré vzdálenosti.

49:27
    Michajlovičův dlouhý výhoz nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.

50:01
    Domácí drží míček na svých florbalkách a snaží se dostat skrz obranu soupeře.

51:47
    Gruber nedokázal projít skrz obránce soupeře, míček v držení Otroků.

52:17
    Tomáš Chroust přihrál do odkryté branky MIKULÁŠI KOMÁRKOVI a ten se nemýlil.
    52:17 Mikuláš KOMÁREK - 7:2

52:17
    Oddechový čas pro domácí.

53:07
    Suchánkova střela letěla vysoko nad bránu otrokovického celku.

53:58
    Domácí nepůjčují míček hostům z Otrokovic a kombinují na své vlastní polovině.

54:56
    Hostující celek se snaží napadat domácí florbalisty, kteří si posílají míček ze strany na stranu.

56:04
    Vyloučení v týmu Technology Florbal MB (Patrik Suchánek – 2 min., Hrubost).
    Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Petr Koláčný – 2 min., Hrubost).

56:37
    Mladá Boleslav rozhodně nikam nespěchá a kombinuje na své vlastní půli s míček na čepeli.

56:59
    Vyloučení v týmu Technology Florbal MB (Aleš Höffer – 2 min., Sekání).

57:39
    Tokoš dokázal ve vlastním oslabení vybojovat standartní situaci ve prospěch svého týmu.

58:25
    Hosté nejsou schopni překonat, skvěle chytajícího, Musila.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

Domácí florbalisté jednoznačně zvítězili ve třetí třetině a připisují si další tři body do ligové tabulky. Otroci zde předvedli minimálně dvě třetiny téměř vyrovnanou partii, ale nedokázali odolat tlaku domácích navěky.

Hráč zápasu:
    Technology Florbal MB – Tomáš Chroust
    HU-FA Panthers Otrokovice – Radovan Michajlovič (20:56:13)

Vojtěch Adamek

Góly a asistencie: 7. Höffer (Tadeáš Chroust), 8. Bína (Curney), 20. Curney (Tomáš Chroust), 41. Curney (Natov), 43. Tomáš Chroust (Tadeáš Chroust), 45. Tomáš Chroust (Tadeáš Chroust), 53. Komárek (Tomáš Chroust) – 14. Hrabal, 32. Hrabal (Pešat)

Předvýběr.CZ Florbal MB: L. Bauer (Musil) – Novák, Suchánek, Höffer, Zakonov, Krzyžanek – Šebek, Komárek, Tomáš Chroust – Tokoš, Tadeáš Chroust, Bína – Gruber, Korych, Curney – Šlechta, Natov (C).
    PSG Panthers Otrokovice: Majrich (Michaljovič) – Szweda, Kostka, Kvapil, Mich. Nagy, Zimmer – Červenka, Haša, Hrabal – Koláčný, Jančík, Gál – Ďuriška, Vykopal, Pšenčík – Zdražil, Volek, Pešat.

Rozhodca: Přemysl Bališ a Peter Varga