B. Bystrica – Budapešť | 4:3 (kon.) | | | Michalovce – Trenčín | 1:2 (kon.) | | | Košice – Poprad | 2:1 (kon.) |
Zvolen – Lipt. Mikuláš | 6:4 (kon.) | | | Nové Zámky – Nitra | 4:1 (kon.) | | | Miškovec – HC Slovan | 6:3 (kon.) |
Trnava – Martin | 2:7 (kon.) | | | Levice – Skalica | 4:2 (kon.) | | | Žilina – Bratislava Capitals | 0:8 (kon.) |
Dubnica – Pov. Bystrica | 4:2 (kon.) | | | Topoľčany – Spišská N. Ves | 3:1 (kon.) |
Vienna – Znojmo | 6:4 (kon.) |
Plzeň – Olomouc | 0:3 (kon.) | | | Litvínov – Mladá Boleslav | 2:5 (kon.) | | | Liberec – Kladno | 2:1 (kon.) |
Pardubice – Zlín | 0:2 (kon.) | | | Kometa Brno – Hradec Králové | 3:2 (po pr.) |
Boston – Buffalo | 3:2 (kon.) | | | NY Islanders – Pittsburgh | 4:3 (po pr.) | | | Carolina – Philadelphia | 3:5 (kon.) |
Columbus – Detroit | 5:4 (kon.) | | | Florida – Anaheim | 5:4 (po pr.) | | | Nashville – Vancouver | 3:6 (kon.) |
St. Louis – Calgary | 5:0 (kon.) | | | Minnesota – Colorado | 3:2 (kon.) | | | Dallas – Winnipeg | 5:3 (kon.) |
Chicago – Tampa Bay | 2:4 (kon.) | | | Arizona – Toronto | 1:3 (kon.) | | | Vegas – San Jose | 1:2 (po pr.) |
LA Kings – Edmonton | 5:1 (kon.) |
Novosibirsk – Novgorod | 1:4 (kon.) | | | Barys – Kazaň | 1:5 (kon.) | | | Ufa – Chabarovsk | 5:3 (kon.) |
Nižnekamsk – Red Star Kunlun | 0:2 (kon.) | | | Helsinki – D. Moskva | 3:1 (kon.) | | | Petrohrad – Čerepovec | 5:2 (kon.) |
Soči – Jaroslavľ | 2:5 (kon.) | | | Viťaz – Riga | 4:1 (kon.) |
Poruba – Šumperk | 2:5 (kon.) | | | Havířov – Vsetín | 1:3 (kon.) |
Slovensko – Poľsko | 11:0 (kon.) |
Chomutov – Přerov | 5:2 (kon.) |
Chomutov – Slavia | 4:1 (kon.) | | | Kladno – Plzeň | 3:2 (po pr.) | | | Salzburg – Kometa Brno | 7:2 (kon.) |
Olomouc – Hradec Králové | 4:3 (3:2 po s.n.) | | | Zlín – Pardubice | 1:4 (kon.) | | | Vítkovice – Mladá Boleslav | 1:5 (kon.) |
Č. Budějovice – K. Vary | 2:0 (kon.) | | | Třinec – Liberec | 4:3 (3:2 po s.n.) |
koniec po predl.
Rytíři Kladno
3:2
(0:0, 2:1, 0:1 - 1:0)
HC Škoda Plzeň
44:25
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Ladislav Funk – trestné střílení, hákování).
|
|
34:37
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Filip Staněk – 2 min., hákování).
|
|
30:21
|
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Adam Šilhán – trestné střílení, podrážení).
|
|
24:47
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Ladislav Funk – 2 min., hrubost).
|
|
19:23
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Petr Hašek – 2 min., vysoká hůl).
|
|
13:10
|
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Jan Slanina – 2 min., sekání).
|
|
10:42
|
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Ondřej Staněk – 2 min., podrážení).
|
Góly a asistencie:
25. Šapolativ (Urban, Ticháček), 31. Urban (t.s.), 64. Hašek – 30. Slanina, 47. Princl (Čermák, Hollar)
Rozhodca: Bejček – Komárek, Svobodová
Diváci: 70
Nepremenená penalta:
Rytíři Kladno:
Novotný (Burda) – Robovský, Filip Staněk, Zíka (A) – Funk, Ticháček, Volráb – Klíma, Bernat, Šimek – Hašek (C), Sachr, Sojka – Urban, Rendla, Jelínek – Čermák, Šapolaliv, Chrenka
Náhradníci:
Tréner:
HC Škoda Plzeň: Micka (Pícl) – Pánek, Ondřej Staněk, Vajner, Šilhán, Kovařík, Malák (A) – Hollar, Kopic, Adamec – Šuhaj, Říha, Slanina – Čermák, Kolář (C), Matiášek – Ženíšek, Kuchárik, Princl (A)
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
HC Škoda Plzeň: Micka (Pícl) – Pánek, Ondřej Staněk, Vajner, Šilhán, Kovařík, Malák (A) – Hollar, Kopic, Adamec – Šuhaj, Říha, Slanina – Čermák, Kolář (C), Matiášek – Ženíšek, Kuchárik, Princl (A)
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Bejček – Komárek, Svobodová
Diváci: 70
Marek Baloun
@BalounMarek