Skalica – Trnava 8:0 (kon.) | Spišská N. Ves – Dubnica 2:6 (kon.) | Topoľčany – Martin 2:1 (1:0 po s.n.)
Pov. Bystrica – Žilina 2:1 (kon.)
HK Spišská Nová Ves
2:6 (1:2, 1:2, 0:2)
TSS GROUP Dubnica
Streda 20.11.2019, 17:30 • Stez Aréna • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • 20. kolo

Domácim návrat do domáceho stánku nevyšiel. Súpera prestriľali 40:34 No body idú do Dubnice. Ja Zápas bol golovo bohatý, končí sa po výsledku 2:6. S týmto konštatovaním sa s Vami lúčim a ďakujem za pozornosť. (19:22:34)

59:33
    Zápas sa dohráva v obrane hostí.

59:02
    Posledná minúta zápasu.

58:54
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Cibák – 2 min., nedovolené bránenie).

57:35
    Dubnica dáva gól! Dubnica dnes dáva domácim školenia z aktivity. Ako sa to robí ukázal MATEJKA
    Asistencia Homer

57:03
    Čas uteká a domáci to máju čoraz ťažšie, momentálne sa hrá v strednom pásme.

56:04
    Krásna kombinácia v trojici, sa neskončila ani zakončením. Domáci sa zahrávajú z šancami.

55:05
    Boldižár len nahodil puk do útočného pásma. Puk je pri mantinely za Lakosilom

54:53
    Hostia v plnom počte.

54:10
    Domáci si vedia vybojovať dosť príležitostí, no v koncovke sú bezzubí.

53:24
    Domáci už mali dve obrovské šance na vyrovnanie. Ondov to šikovne skúšal z ľavej strany. Neuspel jeho úmysel bol prečítaný.

52:45
    Vylúčenie v tíme MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom (Fančovič. – 2 min., sekanie).

52:33
    Puk máju v moci domáci, no sú ďaleko od brány súpera.

52:15
    Halásza zastavil ofsajd.

52:05
    Čas hrá v prospech hostí a sú si toho plné vedomí. Domáci sa však snažia strieľať z každej pozície.

51:18
    Hostia sa po čase dostali do pásma, ale hrajú takticky po mantineloch.

50:51
    Striedanie počas hry na oboch stranách.

49:32
    Črtal sa protiútok hostí, na modrej však zaúradovala rýchla obrana. Hostia nezakončili.

49:17
    Hostia sa dopustili zakázaného uvolnenia.

49:03
    Domáci to skúšajú z každej strany, no akosi im to tam nechce padnúť. Na streli vedú 35:29.

48:10
    Dalšia akcia domáceho mužstva sa zakončením neskončila.

47:15
    Fanúšikovia to nevzdávajú a naďalej podporujú svojich chlapcov.

46:32
    Ondov v korčuliarskom súboji neuspel a rýchlo sa z útoku musí vracať do zadu.

46:05
    Košecký vystreli z voleja, no iba do betónov.

45:30
    Štefánik zachytil puk na modrej a začal kolečko okolo brány.

45:13
    Vartovník sa skúsil prebiť úplné sám, k zakončeniu sa však nedostal.

44:53
    Dubnica necháva tvorenie hry na súpera, občas pohrozí strelu.

42:06
    Dubnica dáva gól! Naozaj pekný gól, po ďalšom protiútoku to Ďuriš ukážkovo zavesil.
    Asistencia: Kokavec

41:27
    Lakosil zakročil vyrážačkou, no len k domácim. Ktorý sa snažili využiť vrch odkrytej brány.

40:40
    Dubnica zmenila taktiku, vyčkáva na súpera už v strednom pásme.

40:05
    Vartovník hneď zakladá útok, ale to sme dnes už veľa krát videli.

40:01

Ďalšia tretina sa začne približne o 15 minút.

Atraktívny hokej pokračuje, v priebehu troch minút sa nám stav radikálne zmenil. Domáci svojho súpera prestrieľali, no stav je v prospech súpera. Mrzieť ich môžu nevyužité presilovky. Hostia sa snažia kontrolovať hru. V podstate im to stačí.

40:00

39:51
    Pár sekúnd pred koncom si Lakosil ešte siahol na puk.

39:46
    Vhadzovanie po ľavici Nagyho.

39:01
    Dubnica nič nenecháva na náhodu a stále je aktívna i v útoku. Domácim sa zatiaľ nedarí znížiť.

38:44
    2 minúty do konca druhej tretiny.

37:57
    Dubnica sa nepresnou prihrávkou na modrú vyhnala z pásma, Oba celky strieľajú počas hry.

36:59
    Semaňák sa musel ponáhľať po puk smerujúci na Nagyho. Na chrbáte musel cítiť súpera.

36:30
    Nagy len vyrazil puk ľavím betónom.

35:52
    Dubnica sa usadila v pásme súpera a po obvode si posúvajú puk.

34:57
    Koky sa vrátil s pukom až ku Nagymu, domáci sú viac na puku, hostia sú však efektívnejší.

34:41
    Ondov preváhal strelu z medzikruží a musí sa ponáhľať do obrany.

34:15

33:53
    Takýto hokej sa divákom musí páčiť.

32:13
    Dubnica dáva gól! Z gólmi sa roztrhlo vrece. Klimenta v strednom pásme zachytil puk a rýchlo vysunul Jakubeka, ktorý sa nemýlil.
    Asistencia: Klimenta

31:38
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Avizovaný trest zrušil HAVRILA a je znížené.
    Asistencia: Vantroba.

30:50
    Dubnica dáva gól! Šimo inkasuje jednoduchý puk a už bol vystriedaný. Golom ho z brány vyhnal HUDAK
    Asistencia: Kanet

30:33
    Hostia v plnom počte. Ani v tejto presilovke domáci neskórovali.

29:33
    Novák sa dostal k vybojovanému puku a domáci sú zasa v pásme.

29:11
    Nová to zobral na seba a jednoducho vystrelil.

28:41
    Domáci sa nepresnou prihrávkou na modrú obrali o pásmo.

27:56
    Koky nahodil puk pred bránu.

27:50
    Vylúčenie v tíme MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom (Bodnár – 2 min., napadnutie).

27:18
    Spišiaci sa snažia o ukľudnenie hry.

27:00
    Šimo si uchoval puk, hra sa prerušila a celky striedajú.

26:04
    Hokej je aktívny, Spišiaci mali na hokejkách vyrovnanie. Po strate puku sa do brejku dostal rýchli Matejka. Po jeho strele sa strhla bitka pred Šimom.

22:47
    Homer sa vybral na výlet, puk však nestihol spracovať. Šimo zahral hokejkou.

21:36
    Hrá sa pri striedačkách, domáci zakladajú ďalší útok.

21:04
    Už tretie pri Lakosilovi, ten má plné ruky práce, no zvláda to s prehľadom.

20:33
    Domáci to v útoku riadne roztočili hneď od úvodu tretiny.

20:04
    Boldižár skúsil strelu zápästím z medzikruží.

20:01

Hráči už idú na ľadovú plochu.

Ďalšia tretina sa začne približne o 3 minúty.

Táto tretina nám priniesla 3 zásahy. Hostia po prvom inkasovanom góle viac zabrali a teraz vedú tesním skoré. Domáci doplatili na svoju nedisciplinovanosť, no ešte nie je nič stratené. Máme pred sebou ešte 40 minút.

20:00

19:49
    Beží posledná minúta tejto tretiny.

18:38
    Dubnica dáva gól! Domáci už hrali vo štvorici, no hráč sa ešte nestihol zapojiť a po rýchlej súhre hostia vedú. Postaral sa o to JAKUBEK
    Asistencia: Klimenta, Nemček

18:06
    Košecky tvrdo vypálil od modrej, no iba do betónov.

17:31
    Kover oslobodil svoj tím po mantinely.

17:17
    Po strele do masky sa hra prerušila. Šimo sa vytriasa.

17:00
    Domácich čakajú kruté minúty. Hostia majú obrovskú šancu na vedenie.

16:58
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Halász – 2 min., napadnutie).

16:32
    Prvú presilovku v zápase si zahrajú i hosti, uvidíme ako im to pôjde.

16:29
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Polomský – 2 min., podrazenie).

16:25

15:56
    Po tvrdej strele od modrej to na zimáku, len tak zahučalo.

14:31
    Aj túto presilovku zajačinu Spišiaci v pásme, sú však vytlačený ku striedačkám a odtiaľ zatiaľ nič nehrozí

14:15
    Vylúčenie v tíme MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom (Hefka – 2 min., hákovanie).

12:59
    Dubnica dáva gól! Gol padol ako z neba. Ondov sa skúsil odvážne predrať sám, no stratil puk. Spišiaci sa už nestihli vrátiť a je vyrovnané zásluhou Kristína.
    Asistencie: Matejka

11:49
    Cibák zachytil vyhodenie puku a domáci ostávajú v tlaku.

11:41
    Cibák čaká na modrej, o puk sa bojuje za Lakosilom a už naozaj dlho.

10:32
    Vartovník skúsil nahodiť puk za Lakosila z poza brány.

9:51
    Dubnica sa snaží dorovnať čo najrýchlejšie, no zabúdajú na obranu. Domáci sa dostali do brejku ktorý ťahal nový hráč Badalian.

8:21
    Akcia po rýchlom prechode do pásma, po získaní vhadzovania. BOLDIŽAR spracoval prípravku do jazdy a sám sa ocitol pred bránou. Strela zápästie skončila v bráne.
    Asistencia Halász

7:45
    Ďalšie vhadzovanie získal Bača, okamžite nahodil puk na Havrilu.

7:24
    Gol domácich visel na vlásku, domáci sú zatiaľ aktívnejší.

6:45
    Oba celky striedajú, vhadzovanie je v strednom pásme pri obrannej modrej domácich.-

6:02
    Hráči bojujú o puk za bránou Šima.

5:58
    Šimo zakročil a prerušil hru.

5:11
    Domáci boli v útoku takmer neustále, no veľa toho nenastrieľali. Teraz sa musia brániť.

4:59

3:58
    Kover vyskúšal pozornosť Lakosila, chcel po ľade posunúť puk pred bránu. Krížna prihrávka však neprešla.

3:17
    Domáci sa od úvodu dostali do pásma. Novák nahodil puk do ohňa, no v hrbe tiel sa stratil a hra sa prerušila.

2:57
    Vylúčenie v tíme MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom (Dužek – 2 min., držanie).

2:08
    Domáci sa prvý krát usadili v pásme a dusia súpera. Strely však končia iba ne betónoch brankára.

0:22
    Puk, len zľahka klže z jednej strany na druhú, hráči sa nenáhlia.

00:01

Hostia dnes nastúpia v tmavých modrých dresoch a domáci v bielom.

Oslávenec pred zápasom vhodí slávnostné buly.

Pred zápasom budeme svedkami ocenenia pre bývalého extra-ligového rozhodcu, Rastislava Gajana pri jeho jubileu 50 rokov. Gratulujeme.

HK Spišská Nová Ves: Nagy( Šimo)
    Boldižár- Alvo, Novák,Vartovník,Kover, Bdžoch- Cibák, Badalian, Koky, Ondov, Vantroba- Štefánik, Havrila,Halász, Findura, Knižka- Semaňák,Bača, Polomský, Ludányi

MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom: Lakosil,( Kutej)
    Švec, Homer, Hegyi, Matejka, Kristín, Košecký- Chatrnúch, Klimenta, Nemček, Jakúbek. M. Hefka- Trška, Kokavec, Ďuriš, Jakubík, Dúžek- Fančovič, Bodnár, Hudák, Kanet

Rozhodca: Korba- Wolf, Vall.

Pomaly sa nám základná časť sezóny prelomí na svoju druhú polovicu. V 20 kole Spišiakov po dlhom čase čaká domáci zápas. Na východ republiky dnes pricestovala Dubnica.

HK Spišská Nová Ves, doterajšiu časť sezóny hodnotia pozitívne.Spokojný sú s predvedenou hrou mužstva, no niektoré straty bodov ich trochu mrzia. Piata priečka v tabuľke je zatiaľ viac ako pred sezónou chceli. V minulom ročníku to bol boj o play off do posledných dní. Nálada v kabíne je dobrá a hráči už myslia o čosi odvážnejšie.Hoci je to dosť ďaleko vyjadrili sa, že do play off by sa chceli dostať s popredných miest a bojovať o priami postup do našej najvyššej súťaže. V poslednom zápase s Vlkmi im body unikli veľmi tesne. Hoci po prvej tretine viedli 0:1, zápas prehrali po futbalovom výsledku 2:1. Vyrovnávajúci gól inkasovali v oslabení. V 52 minúte o výsledku rozhodol Rehák gólom v presilovke.Záver zápasu hostia už psychicky nezvládli a vyrovnať sa im už nepodarilo. Svojmu dnešnému súperovi majú čo vracať. V tejto sezóne sa im Dubnicu ešte nepodarilo poraziť.

MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom:
    Dnes podvečer nás čaká vyrovnaný duel. Dubnica je na štvrtom mieste v tabuľke a pred svojím dnešným súperom vedie len o dva body. Navyše majú zápas k dobru. Dubnica naposledy nastúpila doma proti Topoľčancom. Po tesnej prehre 2:3 si do tabuľky pripísali cenný bodík. O zápase rozhodlo až predlženie. Prvá časť zápasu bola trocha hluchá, oba celky hrali opatrne a zodpovedne. Zaznamenal sa v nej iba vzájomný trest po pästnom súboji Kristína a Kováčika. Ako prvý išli do vedenia domáci, po góle Matejku. V poslednej minúte druhej tretiny vyrovnal Pätoprstý. Táto tretina bola bez jedinej trestnej minúty. Celkovo ich v zápase bolo iba šesť a všetky góly padli v plnom počte. Miklíkove vedenie pre Topoľčany trvalo, len dve minúty. Postaral sa o to Matejka, ktorý bol mužom zápasu. Išlo sa do predĺženia,trvalo len 1 minútu a 20 sekúnd. Pätoprstý strhol rozdielový bod na stranu hostí.

Vzájomné zápasy:
    11.10 MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom VS HK Spišská Nová Ves
    4:3 ( 1:1, 0:2, 3:0)

13.9. HK Spišská Nová Ves VS MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom
    3:5 ( 0: 3, 3:1, 0:1 )

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:30.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Dana Kontuľová

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím TSS GROUP Dubnica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 9. Boldižár (Halász), 32. Havrila – 13. Kristín (Matejka), 19. Jakúbek (Klimenta, Nemček), 31. Hudák (Kanet), 33. Jakubek (Klimenta), 43. Duriš (Kokavec), 58. Matejka (Homer)

TSS GROUP Dubnica: Lakosil,( Kutej)

Rozhodca: Korba- Wolf, Vall