Edmonton – Dallas 4:5 (po pr.) | Tampa Bay – Winnipeg 3:4 (kon.) | LA Kings – Vegas 4:3 (kon.)
Arizona – Calgary 3:0 (kon.) | Buffalo – Ottawa 4:2 (kon.) | Florida – NY Rangers 4:3 (kon.)
Pittsburgh – Toronto 6:1 (kon.) | Boston – Washington 2:3 (1:2 po s.n.) | Philadelphia – NY Islanders 3:4 (0:2 po s.n.)
Montreal – NJ Devils 3:4 (po pr.) | St. Louis – Anaheim 1:4 (kon.) | Nashville – Chicago 2:7 (kon.)
Vancouver – Colorado 4:5 (po pr.) | San Jose – Detroit 4:3 (1:0 po s.n.)
Vancouver Canucks
4:5 (1:1, 1:2, 2:1 - 0:1)
Colorado Avalanche
cz Nedeľa 17.11.2019, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (06:48:13)

Dnešní utkání sleduje 18 409 diváků.

Tři hvězdy utkání:
    1. Nathan MACKINNON (COL) 2 + 1
    2. Adam GAUDETTE (VAN) 2 + 0
    3. Cale MAKAR (COL) 0 + 4

Československá stopa v utkání

Do dnešního utkání nezasáhl žádný český nebo slovenský hokejista.

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Vancouver Canucks: 32

Colorado Avalanche: 23.

Utkání asi mělo skončit vítězstvím Colorada, které sice prohospodařilo dvoubrankový náskok v závěru třetí třetiny, aby nakonec rozhodlo o svém triumfu v prodloužení, kdy se úžasnou individuální akcí prosadil MacKinnon.

60:27 Nathan MACKINNON - 4:5

60:27
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Famózní akce NATHANA MACKINNONA, který vzal puk, udělal otočku do vlastního pásma, aby nabral rychlost. Mezitím se pohotově vyhnul protihráči, dostal se do střední třetiny, tam našlápl směrem do třetiny Vancouveru kde udělal z bránícího J.T. Millera dokonalého statistu a z levé strany prostřelil pohotovou střelou Demka. Asistence: Cale Makar a J. T. Compher.

60:01

Hodina hry o vítězi nerozhodla, bude následovat prodloužení. Po tom, co jsme sledovali v závěru třetí třetiny je zřejmé, že psychologická výhoda bude na straně Vancouveru.

60:00
    59:00 Brock BOESER - 4:4

59:00
    Vancouver právě vstřelil branku!
    A je vyrovnáno! Domácí zariskovali, zkusili hru bez brankáře a během toho dokázali smazat dvoubrankovou ztrátu, bravo! BROCK BOESER zůstal volný u branky a z levé strany zametá puk za záda Bibeaua. Asistence: Elias Pettersson a Quinn Hughes.

58:30
    Brock Boeser (Vancouver) nepřekonal z levé stany Bibeaua, hosté poté vyhazují puk ze třetiny.

57:56
    Domácí to opět zkouší v šesti, zraněný Calvert, který dostal ránu pukem do hlavy, opustil ledovou plochu v doprovodu lékaře.
    57:23 Alexander EDLER - 3:4

57:23
    Matt Calvert (Colorado) zablokoval střelu Petterssona a klesl na zem. Hosté se tak bránili ve čtyřech proti šesti a toho využili domácí, kteří gólem ALEXANDERA EDLERA snižují na rozdíl jediného gólu. Asistence: Quinn Hughes a J. T. Miller.

56:52
    Vancouver opět v útočném pásmu, domácí stále v šesti, Colorado se ale zatím dobře brání.

Martin Dvořák

Góly a asistencie: 19. Gaudette (Leivo, Edler), 40. Gaudette (Bärtschi, Leivo), 58. Edler (Q. Hughes, J. T. Miller), 59. Boeser (E. Pettersson, Q. Hughes) – 7. Bellemare (E. Johnson, Zadorov), 28. MacKinnon (Makar, Burakovsky), 32. Kadri (Makar, Compher), 47. Burakovsky (MacKinnon, Makar), 61. MacKinnon (Makar, Compher)

Vancouver Canucks: Demko (Markström) – T. Myers, Edler, Ch. Tanev, Q. Hughes, Stecher, Jo. Benn – Virtanen, Horvat, Pearson – Boeser, E. Pettersson, J. T. Miller – Leivo, Gaudette, Bärtschi – Eriksson, Graovac, Schaller.
    Colorado Avalanche: Bibeau (Werner) – E. Johnson, Girard, Makar, Graves, Cole, Zadorov – Donskoi, MacKinnon, Calvert – Compher, Kadri, Burakovsky – Ničuškin, Bellemare, Nieto – Tynan, Kameněv, Jayson Megna.

Rozhodca: Rank, St. Pierre – Alphonso, Murchison

Diváci: 18 409