Písek – Veselí n/M | 26:26 (kon.) | | | Michalovce – Olomouc | 31:25 (kon.) | | | Prešov – Slavia | 28:30 (kon.) |
Šaľa – Hlohovec | 41:25 (kon.) | | | Hodonín – Zlín | 19:28 (kon.) |
Hranice – Kopřivnice | 25:28 (kon.) | | | Lovosice – Frýdek-M. | 36:25 (kon.) | | | Jičín – SHC Maloměřice | 33:21 (kon.) |
koniec
HK FCC Město Lovosice
36:25
(18:13)
Pepino SKP Frýdek-Místek
Josef Cestr
HK FCC Město Lovosice | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | meno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
71 | B | J. Günl | 0/0 | 0 | 0 | ||
1 | B | J. Hrdlička | 0/0 | 0 | 0 | ||
88 | B | D. Rangl | 0/0 | 0 | 0 | ||
14 | PS | D. Bičiště | 0/0 | 0 | 0 | ||
2 | P | K. Holubec | 2/0 | 0 | 2 | ||
48 | LS | P. Jahn | 1/0 | 0 | 0 | ||
13 | SS | R. Jelínek | 3/0 | 0 | 0 | ||
29 | PS | J. Jonáš | 4/0 | 0 | 0 | ||
31 | PS | D. Karlovec | 0/0 | 0 | 0 | ||
22 | PK | M. Konárik | 2/0 | 0 | 0 | ||
5 | SS | J. Kupa | 10/2 | 0 | 0 | ||
77 | PK | L. Malý | 2/0 | 0 | 0 | ||
8 | LK | J. Motl | 4/0 | 1 | 0 | ||
64 | P | M. Nový | 0/0 | 0 | 0 | ||
24 | P | J. Semerád | 0/0 | 0 | 0 | ||
20 | LS | J. Trkovský | 7/0 | 0 | 0 | ||
Celkom | 35/2 | 1 | 1 | 2 | 0 | ||
Pepino SKP Frýdek-Místek | |||||||
# | P | meno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
89 | B | M. Cáb | 0/0 | 0 | 0 | ||
16 | B | V. Pyško | 0/0 | 0 | 0 | ||
13 | P | A. Gřešek | 5/0 | 0 | 0 | ||
24 | LS | F. Hardt | 1/0 | 0 | 1 | ||
46 | LS | D. Lefan | 0/0 | 0 | 0 | ||
33 | SS | M. Mazur | 0/0 | 0 | 0 | ||
35 | LK | P. Musálek | 4/4 | 0 | 0 | ||
71 | SS | J. Ondrušík | 1/0 | 0 | 0 | ||
9 | SS | V. Petrovský | 1/0 | 0 | 0 | ||
55 | PK | M. Pomichálek | 3/0 | 0 | 0 | ||
3 | LK | L. Rajnoha | 1/0 | 0 | 0 | ||
37 | SS | J. Skřehot | 0/0 | 0 | 0 | ||
25 | LS | S. Strack | 6/0 | 0 | 0 | ||
17 | LK | P. Unger | 2/0 | 0 | 0 | ||
Nešpecifikovaný hráč | 1/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
Celkom | 25/4 | 0 | 1 | 1 | 0 |
HK FCC Město Lovosice:
J. Hrdlička, Günl, Rangl – Holubec, Kupa, J. Motl, Jelínek, Bičiště, Trkovský, Konárik, Semerád, Jonáš, Karlovec, P. Jahn, Nový, Malý.
Náhradníci:
Tréner:
Pepino SKP Frýdek-Místek: Pyško, M. Cáb – L. Rajnoha, Petrovský, Gřešek, Unger, Hardt, Strack, Mazur, Musálek, Skřehot, D. Lefan, Pomichálek, Ondrušík.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Pepino SKP Frýdek-Místek: Pyško, M. Cáb – L. Rajnoha, Petrovský, Gřešek, Unger, Hardt, Strack, Mazur, Musálek, Skřehot, D. Lefan, Pomichálek, Ondrušík.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Kozler, Zych.Delegát: Pešek
Diváci:
Nejvíce branek: Kupa 10/2, Trkovský 7, Motl 4 – Strack 6, Gřešek 5, Musálek 4/4. Rozhodčí: Kozler, Zych. Delegát: Pešek. Sedmimetrové hody: 3/2 – 4/4. Vyloučení: 2:1.