Cyprus – Škótsko 1:2 (kon.) | Azerbajdžan – Wales 0:2 (kon.) | Slovinsko – Lotyšsko 1:0 (kon.)
Rusko – Belgicko 1:4 (kon.) | San Maríno – Kazachstan 1:3 (kon.) | Nemecko – Bielorusko 4:0 (kon.)
Sev. Írsko – Holandsko 0:0 (kon.) | Chorvátsko – Slovensko sk 3:1 (kon.) | Rakúsko – S. Macedónsko 2:1 (kon.)
Izrael – Poľsko 1:2 (kon.)
Izrael
1:2 (0:1)
Poľsko
cz Sobota 16.11.2019, 20:45 • Teddy Kollek Stadium, Jeruzalém • Kvalifikácia ME • Skupina G
    88. Moanes DABOUR - 1:2

88
    Izrael právě vstřelil branku!
    Tak nakonec nás na samotném konci utkání čeká velké drama, jelikož domácí mužstvo snižuje na 1:2! Sražený centr izraelského hráče letěl do vápna, kde byl nejpohotovější MOANES DABOUR a ten trochu krkolomným způsobem nakonec dokázal skvěle zakončit k pravé tyči.
    54. Krzysztof PIĄTEK - 0:2

54
    Polsko právě vstřelilo branku!
    Hosté stejně jako v první půli, tak i na začátku druhého poločasu dávají gól a jdou tak do dvoubrankového vedení! Centr z rohového kopu skončil na hlavičce KRZYSZTOFA PIĄTKA, který nejprve trefil tyč, ale z dorážky už dokázal překonat brankáře Marciana.
    4. Grzegorz KRYCHOWIAK - 0:1

4
    Hosté jdou na začátku zápasu do vedení! Po velké šanci Poláci získali rohový kop, který letěl do vápna, kde se z chumlu hráčů dostal balón na zadní tyč a tam razantně zakončil z bezprostřední blízkosti GRZEGORZ KRYCHOWIAK.