Turecko – Island | 0:0 (kon.) | | | Česko – Kosovo | 2:1 (kon.) | | | Anglicko – Čierna Hora | 7:0 (kon.) |
Portugalsko – Litva | 6:0 (kon.) | | | Srbsko – Luxembursko | 3:2 (kon.) | | | Albánsko – Andorra | 2:2 (kon.) |
Francúzsko – Moldavsko | 2:1 (kon.) |
Pohronie – Zlaté Moravce | 0:1 (kon.) |
Arménsko – Írsko | 0:1 (kon.) | | | Azerbajdžan – Lichtenštajnsko | 1:0 (kon.) | | | Litva – Chorvátsko | 1:3 (kon.) |
Česko – San Maríno | 6:0 (kon.) | | | Izrael – Čierna Hora | 0:0 (kon.) | | | Gibraltar – Holandsko | 0:6 (kon.) |
Rumunsko – Fínsko | 4:1 (kon.) | | | Španielsko – S. Macedónsko | 3:0 (kon.) |
Slovensko U21 – Bielorusko U21 | 3:0 (kon.) |
Ukrajina – Estónsko | 1:0 (kon.) | | | Bulharsko – Paraguaj | 0:1 (kon.) | | | Írsko – N. Zéland | 3:1 (kon.) |
koniec
Izrael
0:0
(0:0)
Čierna Hora
Aleš Pur
Michal Luxa
Góly:
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 10:1. Rohy: 3:1. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 8:12.
Rozhodca: Iwan Griffith – Daniel Beckett, Lewiss Edwards (všichni WAL)
Diváci:
Nepremenená penalta:
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 10:1. Rohy: 3:1. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 8:12.
Izrael:
Tzur – Cohen, Arad (C), Shlomo, Gurfinkel – Lako, Yosefi (67. Malede), Abu Fani (78. Tomer) – Dasa (88. Gruper), Baribo (78. Kna'an), Almog (78. Karzev).
Náhradníci: Peretz – Gruper, Karzev, Kna'an, Bar On, Elias, Malede, Tomer.
Tréner:
Čierna Hora: Djukić – Obradović, Milić, Drinčić, Roganović – Eraković (46. S. Krstović), Marković (54. Terzić) – Sekulić (67. Skenderović), Vukotić (C) (66. Milićković), Stijepović (90+2. Grubac) – N. Krstović.
Náhradníci: Popović – Banović, Šćekić, Milićković, Skenderović, Grubac, S. Krstović, Terzić.
Tréner:
Náhradníci: Peretz – Gruper, Karzev, Kna'an, Bar On, Elias, Malede, Tomer.
Tréner:
Čierna Hora: Djukić – Obradović, Milić, Drinčić, Roganović – Eraković (46. S. Krstović), Marković (54. Terzić) – Sekulić (67. Skenderović), Vukotić (C) (66. Milićković), Stijepović (90+2. Grubac) – N. Krstović.
Náhradníci: Popović – Banović, Šćekić, Milićković, Skenderović, Grubac, S. Krstović, Terzić.
Tréner:
Rozhodca: Iwan Griffith – Daniel Beckett, Lewiss Edwards (všichni WAL)
Diváci:
Střídání v týmu Izrael: ze hřiště odchází Abu Fani, přichází Tomer.
Střídání v týmu Izrael: ze hřiště odchází Baribo, přichází Kna'an.