Slovácko – Žižkov 3:1 (po pr.)
1.FC Slovácko
3:1 (0:0)
FK Viktoria Žižkov
cz Streda 06.11.2019, 17:00 • Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, Uherské Hradiště • MOL Cup • 4. kolo

117
    Po rozehrání si míč vzal Sadílek, který šel z pravé strany na hranici vápna a vystřelil ránu, která šla pod břevno, Soukup balon vyškrábl nad břevno.

113
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Slovácko vede o dvě branky a je více než jasné, že zápas už nepustí. Po centru z pravé strany hostující hráč neodvrátil míč ideálně, ten se dostal k TOMÁŠI VASILJEVOVI, jenž zblízka dorazil balon od odkryté branky.

108
    Ihned po vstupu na hřiště se mohl zapsat mezi střelce Vasiljev, který z podobné pozice střílel jako Navrátil, nyní jeho střelu Soukup vyrazil.

108
    Poslední střídání Slovácka. Jana Navrátila vystřídal Tomáš Vasiljev.

108
    Jan Navrátil krásně zakroutil míč z hranice vápna, brankář Soukup na střelu vůbec nereagoval a balon nakonec orazítkoval levou tyč! Dorážku nasměroval zblízka Dvořák jen do stojícího Soukupa, který nevěděl jak míč chytil.

103
    Hosté mohli i v prodloužení vyrovnat, když se po centru z pravé strany tlačili do zakončení dva hráči Žižkova na zadní tyči, ale ani jeden netrefil ve velmi dobré šanci balon.

100
    Oba dva celky mají možnost využít v prodloužení jedno střídaní navíc, čehož využil nyní Žižkov. Filip Halgoš odešel ze hřiště a za něj nastoupil Luis Gil. Slovácko potřetí vystřídalo, střelce druhé branky Ondřeje Šašinku vystřídal Vlastimil Daníček.

96
    Nejprve Hofmann přišel o míč na polovině Žižkova, hostující hráči šli do protiútoku, který vedl Tusjak, který centroval z pravé strany, na volného Diviše balon neprošel, poté táhl útok Slovácka Kalabiška středem a přihrál ONDŘEJI ŠAŠINKOVI, který přehodil vybíhajícího Soukupa.

90+2
    V poslední minutě nastavení měl na hlavě branku Dvořák po centru Jurošky, ale zblízka branku Viktorky přestřelil.

90
    Michal Kadlec viděl žlutou kartu za faul na Diviše u lavičky hostujícího celku.

88
    Po centru Jurošky hlavičkoval Dvořák, brankář Soukup balon vyrazil, k němu se chtěl dostat Šašinka, ale byl přidržen, před tím pomezní signalizoval ofsajd domácímu celku.

87
    Brankář Pavel Soukup tak dlouho váhal s rozehrávkou, až si vysloužil žlutou kartu.

87
    Také rozhodnout z hranice vápna mohl Navrátil, který přízemní střelou jen těsně minul.

84
    Slovácko mohlo vstřelit druhý gól, když se kolem brankové čáry prohnal Juroška, který byl s míčem až u tyče a poté se záhadným způsobem míč neocitl za brankovou čárou, když jej pravděpodobně nestihl umístit Dvořák.

75
    Žižkov právě vstřelil branku!
    Žižkov srovnává po rohovém kopu, na míč naskočil Pavel Opluštil a nedal brankáři Trmalovi z malého vápna šanci.

74
    Poslední střídání Žižkova, Miroslav Petrlák vyměňuje Davida Březinu.

71
    Trenéru Svědíkovi se vyplácí střídání. Po dvou minutách na hřišti se trefuje PAVEL DVOŘÁK, který si naběhl na centr Sadílka a z malého vápna prostřelil Soukupa.

69
    Druhé střídání domácího mužstva. Pavel Dvořák nahradil Patrika Hellebranda.

67
    Žižkov si vypracoval velkou šanci i v oslabení. Urbanec pronikl až do pokutového území, kde dával míč pod sebe na Diviše, který z malého vápna nedokázal prostřelil Trmala a balon poslal vedle tyče.

60
    Pom zahrané standardní situaci se balon dostal k Šašinkovi, který střílel ráznou střelu na zadní tyč a branku přestřelil.

59
    Druhé střídání Žižkova, ze hřiště odešel Tomáš Cabadaj a nahradil jej Augusto Batioja.

59
    Martan fauloval na polovině Hellebranda a viděl žlutou kartu.

56
    Igor Súkenník fauloval skluzem Kalabišku a sudí Julínek mu ukázal žlutou kartu, jelikož to byla jeho druhá v zápase, musela následovat karta červená a hostující hráč musí předčasně do sprch.

51
    Halgoš vystřelil nečekaně a málem zaskočil Trmala, který balon musel vykopnout před brankovou čárou na roh.

46
    Trenér Svědík do druhého poločasu vystřídal. Místo Patrika Šimka bude hrát Josef Divíšek.

39
    David Březina je druhým potrestaným hráčem Žižkova, když nedovoleně zastavil Šašinku.

38
    Hellebrand dostal křižnou přihrávku do vápna, v souboji jeden na jednoho se přes hostujícího hráče prosadil a vystřelil levou nohou, brankář Soukup byl u přední tyče připravený a balon vyrazil, dorážející Šašinka se nedokázal prosadit přes hostujícího hráče.

32
    Avizované střídaní Žižkova je tady. Zraněného Davida Čapka vyměnil Ladislav Martan.

32
    Jan Kalabiška viděl žlutou kartu za faul na polovině Žižkova.

27
    Igor Súkenník fauloval ve středu hřiště Hellebranda, akce pokračovala, když balon přebral Sadílek, který místo střely přihrál doprava na Navrátila, domácí záložník poté volil střelu, která však k brankáři Soukupovi nedoletěla. Sudí v přerušené hře udělil žlutý kartónek Súkenníkovi.

24
    Havlík nasměroval míč na Hofmanna, který jej prodlužoval za sebe, kde stál Kadlec, jenž vpádu zakončoval necelý metr nad brankou.

16
    David Březina místo centru zvolil přímou ránu na bránu a brankář Trmal měl co dělat, aby tvrdou skákavou střelu vyrazil na roh.