Philadelphia – Carolina 4:1 (kon.) | Columbus – Vegas 1:2 (kon.) | NY Islanders – Ottawa 4:1 (kon.)
Montreal – Boston 5:4 (kon.) | Toronto – LA Kings 3:1 (kon.) | Winnipeg – NJ Devils 1:2 (0:2 po s.n.)
Dallas – Colorado 4:1 (kon.) | Calgary – Arizona 4:3 (po pr.) | Vancouver – St. Louis 1:2 (po pr.)
Anaheim – Minnesota 2:4 (kon.) | San Jose – Chicago 4:2 (kon.)
Vancouver Canucks
1:2 (0:0, 0:1, 1:0 - 0:1)
St. Louis Blues
cz Streda 06.11.2019, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver, BC • NHL

Česká a slovenská stopa v utkání

Do tohoto utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista. (06:40:14)

Vancouver Canucks vs St. Louis Blues 1:2 pp

Blues zvládli v prodloužení zápas s Canucks, přidali pátý úspěch v řadě. Hrdinou se stal útočník Jaden Schwartz, když skóroval v čase 63:28, brankář Jordan Binnington zapsal celkem 33 úspěšných zákroků.

63:28 Jaden SCHWARTZ - 1:2

63:28
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Je hotovo! Blues se ocitli v přečíslení tři na nikoho, s Markströmem si pohráli. Autorem gólu je JADEN SCHWARTZ, jeho druhá trefa v sezoně 2019-2020! Asistence: Alex Pietrangelo, Brayden Schenn.

62:46
    Myers mohl rozhodnout, střela bez přípravy zleva mu ale úplně nesedla. Binnington hru přerušil.

62:05
    Na obou stranách můžeme vidět několik nepřesností.

61:12
    Dobrá práce Boesera, jenž se tlačil zleva před bránu, zakončení se mu ovšem nepovedlo.

60:36
    Perron vyzkoušel zprava pozornost Markströma.

60:01

Úvodní vhazování prodloužení obstarají Horvat a O'Reilly, jdeme na to!

Střely na bránu: 33 – 24

Po 3. třetině:

Vancouver Canucks vs St. Louis Blues 1:1

Po šedesáti minutách základní hrací doby vítěze neznáme. Rozhodnout tedy bude muset pětiminutové prodloužení 3 na 3, v případě nutnosti ještě může dojít na samostatné nájezdy.

60:00

59:45
    Nahození Parayka od modré z pravé strany minulo tři tyče. St. Louis se ještě snaží rozhodnout.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny!

58:17
    Jedna minuta 43 vteřin do konce třetí třetiny, vhazuje se po pravé ruce Markströma.

58:17
    Markström má touš ve své moci, proběhne poslední reklamní přestávka.
    56:25 Quinn HUGHES - 1:1

56:25
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Čas 56:25, máme vyrovnáno! QUINN HUGHES vyzrál na Binningtona střelou od modré čáry zleva. Jeho druhý gól v sezoně, 1:1! Asistence: Josh Leivo, J.T. Miller.

55:18
    Střelecký pokus Myerse od modré čáry zprava hodně nepřesný.

54:01
    Vancouveru se krátí čas na vyrovnání, do konce třetí třetiny zbývá už pouze necelých šest minut.

52:06
    Střely na bránu: 29 – 21

51:46
    Konec reklamní přestávky, Horvat a Barbašev na vhazování ve střední třetině, u střídačky St. Louis.

51:46
    Hra přerušena pro přihrávku rukou, pokračovat budeme po reklamní přestávce.

51:19

50:48
    Skvělá práce Suttera při vlastním oslabení, Binnington situaci ustál.

49:19
    Druhá přesilovka pro Blues, vhazuje se po pravé ruce Markströma.

49:19
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Alexander Edler – 2 min., držení).

48:31
    Střely na bránu: 28 – 19

48:27
    Horvat a O'Reilly v souboji na vhazování v neutrální zóně, poblíž trestné lavice St. Louis.

48:27
    Ofsajd ze strany Vancouveru, před sebou máme první reklamní přestávku ve třetí třetině.

47:50
    Střelecký pokus Virtanena z levé strany, za Binningtonem se ozvala branková konstrukce.

47:44

47:18
    Útočnou snahu Canucks zastavilo postavení mimo hru.

46:45
    Perronovi začíná běžet druhá část trestu, od Vancouveru jsme viděli zatím pouze jednu střelu na bránu.

46:05
    Boeserova střela z levého kruhu pro vhazování, Binnington zasáhl s lapačkou.

45:44
    Čtvrtá přesilová hra pro Canucks, zadaří se jim konečně? Vhazování po pravici Binningtona.

45:44
    Vyloučení v týmu St. Louis Blues (David Perron – 2 min., krosček).

45:17
    Nahození Edlera zleva, pro Binningtona jednoduchá práce.

44:40
    Boeser zkoušel střelu z pravé strany, Binnington ale zasahovat nemusel.

43:43
    Steen pálil bez přípravy od pravého mantinelu, Markström vyrazil kotouč pravým betonem.

43:22
    Nyní se zase icingem provinil Vancouver, vhazovat se tedy bude za okamžik poblíž Markströma.

42:15
    Blues poslali puk na zakázané uvolnění, Canucks vstoupili do třetí třetiny aktivně.

40:01

Hokejisté Vancouveru a St. Louis se vrátili zpět na led, závěrečná dvacetiminutovka je tady co nevidět.

39:01
    Hlasatelem byla ohlášena poslední minuta prostředního dějství.

36:51
    Tři minuty a devět vteřin do konce druhé třetiny, podaří se třeba Canucks dorovnat?

36:51
    Hra je přerušena pro ofsajd Vancouveru, na řadě je další z reklamních přestávek.

36:07
    Pettersson mohl srovnat na 1:1, z pravé strany si ovšem na Binningtona nepřišel.

35:10
    Od St. Louis pouze jedna střela na bránu při přesilovce. Obstaral ji v samém závěru Dunn od modré čáry.

35:07

33:07
    První dnešní přesilovka pro Blues, vhazuje se po pravé ruce Markströma.

33:07

32:16
    Střely na bránu: 24 – 13

32:08
    Po reklamní přestávce máme vhazování po pravici Binningtona, staví se zde proti sobě Miller a O'Reilly.

32:08
    Horvat zkoušel z levé strany bekhend, Binnington jej vychytal.

31:20
    Dlouho se hraje bez přerušení, sledujeme pěkný hokej.

30:01
    Jsme v polovině utkání, Blues přitom vedou na ledě Canucks 1:0. Ve 24. minutě otevřel skóre Bozak.

28:18
    Bozak a Blais v přečíslení St. Louis 2 na 1, zakončit se jim ale nakonec nepodařilo.

27:21
    Střely na bránu: 19 – 10

27:14
    Nepřesnost a zakázané uvolnění od Blues.

26:07

26:07
    Postavení mimo hru ze strany Blues, je tady reklamní přestávka.

25:52

25:19
    Gaudette zkoušel štěstí zleva bez přípravy, střela mu ale vůbec nesedla. Binnington sebral pohodlně puk do své rukavice.

23:52
    V pořadí třetí přesilová hra pro Canucks, vhazování po pravici Binningtona.

23:52
    Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Zachary Sanford – 2 min., sekání).
    23:37 Tyler BOZAK - 0:1

23:37
    Čas 23:27, Blues otevírají skóre utkání! TYLER BOZAK dostal před bránu přihrávku od Blaise, následně zamířil do pravého horního růžku. Jeho první gól v sezoně 2019-2020! Asistence: Sammy Blais, Alexander Steen.

23:04
    Hra ve čtyřech žádnou velkou akci nepřinesla. Nyní je hra přerušena, za Markströmem je totiž brána mimo své obvyklé postavení.

22:55
    Oba týmy v plném počtu.

22:07
    Benn střílel od modré z levé strany, Binnington ovšem zasahovat nemusel.

20:55
    Sledovat budeme hru ve čtyřech, vhazování po levici Binningtona.

20:55
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Alexander Edler – 2 min., držení hole).
    Vyloučení v týmu St. Louis Blues (David Perron – 2 min., hákování).

20:40
    První střelu druhé třetiny obstaral zleva Horvat, Binnington musel být ve střehu.

20:01

Obě mužstva jsou zpět na ledové ploše, druhá část začne za malou chvíli.

19:01
    Ohlášena poslední minuta úvodní periody.

18:44
    Stecher to zkoušel zprava z dobré střelecké pozice, avšak jeho pokus byl zablokován soupeřem.

17:20
    Vancouver se dnes zatím jeví jako nebezpečnější tým.

16:25
    Tři minuty a 35 vteřin do konce první třetiny, vhazuje se ve střední třetině, poblíž trestné lavice Canucks.

16:25
    St. Louis v postavení mimo hru, před námi je reklamní přestávka.

15:56

14:57
    Zatím lepší početní převaha v podání Vancouveru. Střílel třeba Hughes z levé strany.

13:56
    Druhá početní výhoda pro Canucks, vhazování po pravici Binningtona.

13:56
    Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Oskar Sundqvist – 2 min., sevření puku rukou).

13:30
    Zakázané uvolnění od Blues, vhazovat se tak bude za malý moment poblíž Binningtona.

13:11
    Střely na bránu: 8 – 5

12:04
    Zpět do akce! Sutter a Bozak v souboji na vhazování v neutrální zóně, před střídačkou Vancouveru.

12:04
    Ofsajd v podání Blues, na řadu přichází druhá reklamní přestávka.

11:33
    Další dobrá šance Canucks. Miller zakončoval z těsné blízkosti, na Binningtona si ale nepřišel.

09:58
    Krátce před polovinou první třetiny je skóre mezi Canucks a Blues 0:0.

08:50
    Parayko vystřelil z pravé strany, Markström měl připravenou lapačku.

07:56
    Po první reklamní přestávce se vhazuje po levé ruce Markströma, mezi hole Horvata a O'Reillyho.

07:56
    Závar u Markströma, aktivní zde především Perron. Znamenitou defenzivní práci ale odvedl Myers, skóre zůstává bezbrankové.

07:06
    Střely na bránu: 2 – 0

06:49

06:25
    Velmi dobrá práce St. Louis při oslabení, Binnington může být naprosto v klidu.

05:50
    První polovina z trestu Parayka je pryč, Vancouveru se zatím na přesilovce vůbec nedaří.

04:49
    Závěr páté minuty, Canucks si zahrají první přesilovou hru utkání. Vhazování po pravici Binningtona.

04:49
    Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Colton Parayko – 2 min., sekání).

03:35
    Neúspěšná snaha Blues o přechod do útočného pásma, čároví jim odpískali postavení mimo hru.

02:17
    Hned na úvod kvalitní příležitost pro Petterssona, Binnington ovšem podržel svůj tým.

00:58
    První střelu utkání obstaral zleva Sutter, Binnington pozorný. Hra je následně poprvé přerušena.

00:01

Do středového kruhu se na úvodní vhazování staví Horvat a Barbašev, jdeme na to!

Hymny jsou minulostí, duel mezi Canucks a Blues odstartuje za několik málo okamžiků.

Zahajovací formace obou mužstev stojí na modrých čarách, zazní americká a kanadská státní hymna.

Zahajovací formace

VAN: Markström – Benn, Stecher – Pearson, Horvat, Gaudette

STL: Binnington – Bouwmeester, Parayko – MacEachern, Barbašev, Sundqvist

Vancouver Canucks: Markström (Demko) – Edler (A), T. Myers, Q. Hughes, Ch. Tanev (A), Jo. Benn, Stecher – J. T. Miller, E. Pettersson, Boeser – Pearson, Horvat (C), Gaudette – Leivo, B. Sutter, Virtanen – Schaller, Beagle, Eriksson.

St. Louis Blues: Binnington (Allen) – Gunnarsson, Pietrangelo (C), Bouwmeester, Parayko, Dunn, Faulk – Schwartz, B. Schenn, Thomas – Sanford, R. O'Reilly (A), Perron – Steen (A), Bozak, Blais – MacEachern, Barbašev, Sundqvist.

Rozhodčí: Dean Morton, Ian Walsh – Brian Murphy, Jesse Marquis.

Příjemné úterní hokejové ráno! Vítám Vás všechny ještě jednou při sledování NHL, konkrétně u utkání mezi týmy Vancouver Canucks a St. Louis Blues.

Česká a slovenská stopa

Na soupiskách nefiguruje žádný český ani slovenský hokejista.

ST. LOUIS BLUES

(1. místo v Centrální divizi)

Blues mají na svém kontě čtyři výhry v řadě za sebou a šest výher za posledních sedm zápasů. Ve svém posledním duelu triumfovali na hřišti Minnesota Wild 4:3 v prodloužení.

VANCOUVER CANUCKS

(2. místo v Pacifické divizi)

Canucks mají dobrou formu, za posledních sedm zápasů zvítězili hned pětkrát, za uvedené období přitom pokaždé bodovali (bilance 5-0-2). V minulém utkání uspěli na ledě San Jose Sharks 5:2.
    ST 06. 11. 2019, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver, BC • NHL → Vancouver Canucks vs St. Louis Blues

Zde budete moci sledovat utkání mezi dvěma týmy ze Západní konference, když Vancouver Canucks přivítají St. Louis Blues. Úvodní vhazování tohoto duelu bude v Rogers Areně vhozeno krátce po 04:00!

Zdravím všechny fanoušky ledního hokeje, vítejte při sledování National Hockey League!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

Jiří Sameš

Góly a asistencie: 57. Q. Hughes (Leivo, J. T. Miller) – 24. Bozak (Blais, Steen), 64. Schwartz (Pietrangelo, B. Schenn)

Rozhodca: Dean Morton, Ian Walsh – Brian Murphy, Jesse Marquis

Diváci: 18 789