Philadelphia – Carolina 4:1 (kon.) | Columbus – Vegas 1:2 (kon.) | NY Islanders – Ottawa 4:1 (kon.)
Montreal – Boston 5:4 (kon.) | Toronto – LA Kings 3:1 (kon.) | Winnipeg – NJ Devils 1:2 (0:2 po s.n.)
Dallas – Colorado 4:1 (kon.) | Calgary – Arizona 4:3 (po pr.) | Vancouver – St. Louis 1:2 (po pr.)
Anaheim – Minnesota 2:4 (kon.) | San Jose – Chicago 4:2 (kon.)
po s.n. (0:2)
Winnipeg Jets
1:2 (0:1, 1:0, 0:0 - 0:0)
New Jersey Devils
cz Streda 06.11.2019, 02:00 • Bell MTS Place, Winnipeg • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

Oba celky se letos již jednou utkaly. V úvodu sezóny Devils vedli jasně 4:0 ještě ve druhé třetině, ovšem nakonec brali pouze bod. Jets se totiž postarali o fantastický obrat, který nakonec dokonali v prodloužení.

Winnipeg se vrátil z tripu spokojen. Poslední dva duely totiž dokázal dotáhnout do vítězného konce, když nejprve porazil San Jose gólem minutu a půl před koncem, a posléze otočil zápas ve Vegas a vyhrál v prodloužení.

Aktuálně se Jets nachází na 10. místě Západní konference a pohybují se lehce za hrnicí postupu do play-off.

New Jersey nezakončilo svou sérii domácích zápasů ideálně. V nastavení ztratilo utkání s Tampou i Philadelphií a vydalo se na pětizápasový trip. Ten začali Ďáblové v Carolině výhrou 5:3 a nyní je čeká návštěva čtyř kanadských měst.

Aktuálně mají v konferenci Devils náskok pouze jednoho bodu před posledním Detroitem a v divizi jim patří osmé místo.

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Morrissey (A), D. Kulikov, Beaulieu, Pionk, Sbisa, Bitetto – Ehlers, Scheifele (A), Wheeler (C) – Connor, Little (A), Laine – Copp, Lowry, Roslovic – Perreault, Gustafsson, G. Bourque.

New Jersey Devils: Blackwood (Schneider) – Severson, P. K. Subban, A. Greene (C), Vatanen, Butcher, Tennyson – Hall (A), Hischier, Palmieri (A) – Zacha, J. Hughes, N. Gusev – J. Boqvist, Zajac, Coleman – Wood, Rooney, Simmonds..

00:01

00:30
    Obě strany navštívily svá útočná pásma a zahajují první střídání.

00:58
    Morrissey přizvedl střelu soupeře, ta končí v ochranné síti.

01:12
    Palmieri jel sám na bránu, ale Morrissey mu zabránil vystřelit. Skvělý zákrok špičkou hole.

02:07
    Blackwood si našel Laineho střelu.

03:24
    Zajac posílal puk na brankoviště, ale Coleman na něj nedosáhl.

03:33
    Copp zkoušel Blackwoodovu pozornost z ostrého úhlu.

04:27
    Morrissey posílal puk rychle na bránu, ale brankář Devils byl připravený.

04:44
    Devils jdou do vedení! Taylor Hall nejprve poslal puk z úhlu na Hellebuycka, ten se mu odrazil zpět na čepel a se štěstím ho dostal před bránu, kam se natáhl NICO HISCHIER, který otevírá skóre utkání. Asistence: Taylor Hall, Sami Vatanen.
    04:44 Nico HISCHIER - 0:1

05:26
    Pokusy Gustafssona a Bitteta na branku nedoletěly.

07:12
    Hall pálil z otočky, ale přestřelil.

07:41
    Vyrážečka zastavila ránu Kulikova.

08:14
    Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Jack Roslovic – 2 min., držení).

08:20
    Hughes vyhrál buly a Devils rozjíždějí kombinaci.

08:50
    Lowry vyhazuje přes všechny čáry.

09:20
    Střela Vatanena byla dvakrát tečována a Hellebuyck již ležel v brankovišti. Nakonec puk skončil jen těsně vedle tyče.

10:14
    Jets v plném počtu.

10:39
    Hellebuyck má problémy s maskou, hra je přerušena.

10:52
    Vatanenovu střelu Hellebuyck kryje.

11:48
    Zakázané uvolnění domácích.

12:34
    Laine zahrál puk ve středním pásmu, ale brusle měl ještě v tom útočném. Pískán ofsajd.

12:50
    Tennysonova střely končí v rohu kluziště.

13:32
    Lowry se hnal za pukem, ten nakonec Blackwood ukrývá pod lapačkou.

13:49
    Ovšem Bourque na jeho práci nenavázal a vyhazuje pouze na zakázané uvolnění.

14:41
    Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Nathan Beaulieu – 2 min., nedovolené bránění).

15:16
    Lowry se pere jako lev a celým svým tělem teď dostal puk do středního pásma.

15:40
    Little ujížděl obraně Devils, ale nakonec se před Simmondse nenatlačil a pouze skolil Blackwooda.

16:36
    Gusev tečoval Subbanovu střelu, ale puk nakonec skončil v ochranné síti.

17:42
    Winnipegu se dnes vůbec nedaří rozehrávka a i tento puk končí pouze na zakázaném uvolněním.

18:14
    Opět skvělá kombinace mezi Hallem a Hischierem. Tentokrát zakončoval Švýcar a pohotovou střelou klidně mohl přidat druhou branku. Hellebuyck ale vytasil skvělý zákrok betonem.

19:08
    Tentokrát se icingem proviňují Ďáblové.

20:00

Další třetina začne přibližně v 3:02.

Střely na branku v první třetině: Winnipeg – 8; New Jersey – 13.

První dvacetiminutovka se nesla spíše v duchu bitvy než hezkého hokeje, v ní dokázali hosté jednou udeřit a vedou 1:0.

20:01

20:29
    Coleman posílal puk na Hellebuycka, ten měl trochu problémy.

20:55
    Severson v dobré pozici trefil pouze nohu Scheifeleho.

22:14
    Hellebuyck měl naprosto zakrytý výhled a toho se snažil využít Vatanen.

22:27
    Pionk měl nabito, ale Blackwood zatím stoprocentní.

22:33
    Problém neměl ani se střelou Ehlerse.

23:12
    Subban vyhrál důležitý závod s Lainem, který by se řítil sám na Blackwooda.

24:02
    Connor si nabrusloval na střed, ale svou střelu nenasměřoval mezi tři tyče.

24:21
    Green se dostal ke střele bez přípravy, ale Hellebuyck byl pozorný.

25:22
    Třetí lajna Jets zamkla soupeře v pásmu. Devils měli štěstí, že Lowry zlomil hokejku a musel střídat.

26:04
    Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Miles Wood – 2 min., hrubost).

26:29
    Mark Scheifele vypustil ze své hole pořádnou jedovku, ale Blackwood se natáhl na svém brankovišti.

27:20
    Jets se nemohou usadit v útočném pásmu.

28:04
    Pionk vypálil, ale opět bez úspěchu. Hosté hrají v plném počtu.

28:38
    V jednoduchosti je krása! Bourque poslal puk na modrou, Morrissey neváhal a ihned poslal puk na bránu. Ten v mezikruží chytře tečoval ANDREW COPP a srovnává stav utkání.. Asistence: Josh Morrissey, Gabriel Bourque.
    28:38 Andrew COPP - 1:1

29:16
    Severson v šanci minul.

30:25
    Butcher posílal puk zpoza brány na brankoviště, ale Hellebuyck zasáhl holí.

31:40
    Střet Halla s Kulikovem odnesl hůře první jmenovaný, který odjel v předklonu na střídačku.

33:05
    Boqvist už se hnal do úniku, ale puk mu ujel.

35:00
    Hraje se dlouho bez přerušení, oba týmy si spíše přehazují puk ze strany na stranu.

35:14
    Hughes se objevil mezi obránci, ale Hellebuycka tváří v tvář nepřekonal.

36:30
    Kulikov zkrotil skákavý puk, ale následnou střelu poslal pouze na zadní mantinel.

37:43
    Z podobné situace s podobným výsledkem i Lowry.

38:00
    Velký tlak Jets řeší Zajac vyhozením kotouče do středního pásma.

39:04
    Blakwood musel zasahovat proti rychlé střele Littlea.

39:35
    Bomba Seversona se otřela o levou tyč!

40:00

Další třetina začne přibližně v 3:58.

Střely na branku ve druhé třetině: Winnipeg – 12; New Jersey – 9.

Podobné tempo hry jako v první třetině viděli diváci v BellMTS Centre i v té druhé. Pro jejich radost to byl ale Winnipeg, který vstřelil jedinou branku a do závěrečné dvacetiminutovky jsou oba týmy za smírného stavu.

40:01

40:30
    Morrissey hledal před bránou hůl některého ze svých spoluhráčů, ale puk jen prosvištěl kolem tyče.

41:47
    Rooney byl sám v mezikruží, ale střele chyběla přesnost.

42:35
    Akci Hughese zastavuje ofsajd.

43:12
    Roslovic střílel přes Butchera a Blackwood musel být připravený.

44:47
    Hischier prověřil Hellebuycka z velkého úhlu.

45:19
    Ehlers z otočky netrefil odkrytou branku.

45:29
    Laine vypálil od mantinelu, Blackwood přerušuje hru.

46:25
    Wheeler objížděl branku, ale nedokázal zasunout puk do odkryté části.

46:40
    Scheifele střílel z dobré pozice mimo.

47:10
    Ehlers tvrdě vypálil, ovšem trefil pouze Bryana Littlea do helmy. Ten se nezvedá a stále leží na ledě i s kapkami krve.

48:14
    Hall přestřelil z levého kruhu.

48:38
    Zachovu střelu likviduje Hellebuyck vyrážečkou.

49:00
    Závar před brankou hostů končí odraženým pukem do rohu.

49:17
    Wood tečoval nahození Simmondse a Hellebuyck musel být připravený.

50:58
    Morrissey sice obstřelil Seversona, ale puk následně netrefil bránu.

51:32
    Wheeler tečoval střelu Beaulieuho a moc nechybělo, aby se domácí tým radoval podruhé.

54:16
    Dobré tři minuty se hrálo ve středním pásmu. Ani jeden z týmů nechce udělat chybu a pouze si přehazoval puk na vlastních modrých.

55:32
    Connor mohl poslat svůj tým do vedení, ale z ideální pozice minul.

56:32
    Butcher nahodil puk do pásma a jeho tým střídá.

56:56
    Hellebuyck pouze vyrazil střelu Wooda, ovšem Ehlers opět "přihrál" svému gólmanovi, který přerušuje hru.

57:28
    Beaulieu chyboval ve středním pásmu a Wood najížděl na Hellebuycka! Ten ovšem drží nerozhodný stav.

58:30
    Hraje se ve velké rychlosti a překvapivě nahoru dolu.

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

59:24
    Connor protečoval puk do útočného pásma a Blackwood přerušuje hru.

60:00

Střely na branku ve třetí třetině: Winnipeg – 9; New Jersey – 9.

Ani druhé vzájemné utkání obou týmů nerozhodlo 60 minut a uvidíme prodloužení.

60:01

60:01
    Scheifele, Wheeler, Morrissey.

Hall, Hischier, Subban.

61:20
    Několik zákroků na hraně rozhodčí pouští.

61:48
    Severson vybrusluje z pásma a umožňuje spoluhráčům střídat.