Duisburg – Hoffenheim 0:2 (kon.) | Freiburg – Union Berlín 1:3 (kon.) | Hamburger – Stuttgart 1:2 (po pr.)
Bochum – Bayern 1:2 (kon.) | Darmstadt – Karlsruher SC 0:1 (kon.) | Leverkusen – Paderborn 1:0 (kon.)
Bielefeld – Schalke 2:3 (kon.)
Bayer Leverkusen
1:0 (1:0)
SC Paderborn 07
cz Utorok 29.10.2019, 20:45 • BayArena, Leverkusen • DFB-Pokal • 2. kolo

To je z mé strany vše, hezký večer či dobrou noc. (22:35:52)

Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavý duel, který nakonec rozhodla jedna jediná branka. V prvním poločase se prosadil Alario a rozhodl tak o tom, že Leverkusen porazil Paderborn 1:0. Domácí jdou tedy v poháru dále, naopak hostující celek v poháru končí. Za svůj výkon se ale hosté nemusí stydět, protože odehráli dobrý zápas.

90+3

90+3
    Hostům nelze upřít snahu, ale vypadá to, že dnes už nic nevymyslí.

90+1
    Domácí hráč udělal kličku brankáři, poslal míč do branky, ale jeden z obránců ho zastavil a stav se nemění!

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Nakonec z toho byla střela z dálky, ale s tímto slabým pokusem si Hradecký poradil.

88
    Hosté se snaží na polovině soupeře něco vymyslet, ale do zakončení se nedostávají.

86
    Domácí zahrávali ještě dva rohové kopy, ale ani z jednoho nic nebylo a stav utkání se tedy stále nemění.

85
    Rohový kop pro Leverkusen.

84
    Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Volland, přichází Paulinho.

82
    Po krásné přihrávce byl zcela sám před brankářem Mamba, ale jeho zakončení skvěle zneškodnil Hradecký!

80
    Hraje se ze strany na stranu, ale bez zakončení. To vyhovuje spíše domácím, kteří stále vedou o jednu branku.

77
    Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Gjasula, přichází Zolinski.

75
    Ani jednomu celku se v útočné fázi nyní nedaří a stále čekáme na další šanci.

72
    Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Amiri, přichází Demirbay.

71
    Žlutou kartu dostává Weiser (Bayer Leverkusen).

70
    Hostující Paderborn má posledních zhruba dvacet minutek na to, aby alespoň vyrovnal, jinak v poháru končí.

68
    Po rohovém kopu hlavičkoval Mamba, ale jeho pokus byl hodně nepřesný a od své branky bude rozehrávat Mamba.

67
    Rohový kop pro hosty.

66
    Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Pröger, přichází Holtmann.

65
    Nyní je to plné nepřesných přihrávek a na další šanci stále čekáme.

63
    Hosty tentokrát zastavil útočný faul, takže na tahu je domácí Leverkusen.

61
    Je před námi posledních zhruba třicet minutek. Leverkusen stále vede pouze o jednu branku, takže je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.

59
    Ale ani Paderborn nic nevymyslel a stav se nemění. U míče jsou domácí, kteří kombinují na své polovině.

58
    Po zblokované střele je tu další rohový kop, tentokrát pro hosty.

57
    Ani z tohoto rohu nic nebylo. Po rohu se za míčem dral jeden z hostujících hráčů, ale domácí brankář vyběhl skoro až na polovinu a míč uklidil do bezpečí.

56

55
    Po delší době se dopředu vydali i hosté, ale jejich akce měla krátké trvání, ukončila jí nepřesná přihrávka.

53
    Ve druhém poločase mají domácí velký tlak, ale druhou branku zatím vstřelit nedokázali.

51
    Domácí ještě zahrávali rohový kop, ale ani z něho nic nebylo.
    50. Druhou branku domácí nepřidali

50
    A nyní to byla velká šance. Domácí šli do přečíslení dva na jednoho, ale míč do branky dostat nedokázali!

48
    Domácí se hned dostali do vápna soupeře, ale byla z toho pouze nepřesná střela a od své branky bude rozehrávat Huth.

46

Druhý poločas začne přibližně v 21:47 hodin.

První poločas je za námi. Leverkusen potvrzuje roli favorita, je aktivnější a zaslouženě vede 1:0, když se trefil Alario. Hosté hrozí hlavně z rychlých brejků, ale ani jeden jim ještě nevyšel. Druhý poločas bude ještě hodně zajímavý.

45+1

45+1
    Rozhodčí přidal jednu minutku.

45
    Hraje se poslední minuta prvního poločasu.

44
    Hostující hráč nyní zajel do protihráče a může být rád, že za tento zákrok nevyfasoval žlutou kartu.

42
    Po bleskové akci se do velkého vápna dostal hostující Mamba, ale měl to už složité a branku trefit nedokázal.

41
    Do konce prvního poločasu zbývá posledních pět minutek, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.

40
    Žlutou kartu dostává Gjasula (SC Paderborn 07).

39
    Rychlou akci hostujícího celku zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.

37
    Míč poslal do vápna aktivní Amiri, ale žádný z jeho spoluhráčů se k němu nedostal a stav se nemění.

36

35
    Jeden z hostujících hráčů upadl před velkým vápnem Leverkusenu, ale rozhodčí byl blízko a faul neodpískal.

33
    Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází L. Bender, přichází Restos.

31
    Domácí drží míč na své polovině, nikam nepospíchají a kontrolují své vedení.

29
    Hosté se hned vydali dopředu, ale jejich kombinaci nic nepřinesla a stále tak prohrávají o jednu branku.
    27. Lucas ALARIO - 1:0

27
    Leverkusen právě vstřelil branku!
    Domácím se to nyní povedlo a zcela zaslouženě jdou do vedení 1:0! Po centru se ve vápně k míči dostal LUCAS ALARIO, který propálil brankáře, který byl bez šance.

25
    Po zisku míče ho hosté pouze odkopli na polovinu soupeře, kde ale byli pouze domácí fotbalisté.

24
    Po dobrém začátku se Paderborn už pouze brání, ale zatím to zvládá na jedničku.

22
    Domácí se stále tlačí dopředu, ale do zakončení se dostávají pouze sporadicky.

20
    Ani z tohoto rohu nic nebylo. Je za námi tedy dvacet minutek a pokračujeme za stavu 0:0.

19

17
    Hosté to nyní vyzkoušeli dlouhým nákopem, ale tomu scházela přesnost a domácí zadáci si celou situaci pohlídali.

15
    Domácí jsou stále o něco aktivnější, tlačí se dopředu, ale na první branku stále čekáme.

13
    Zatím se hraje v hodně svižném tempu, ze strany na stranu a diváci se tedy rozhodně nenudí. Nutno dodat, že jich dnes příliš nedorazilo.

11
    Z rohu ale nic nebylo a domácí podnikli parádní rychlou akci! Dostali se po několika přihrávkách do vápna, ale Amiri místo zakončení šel do kličky a ta mu nevyšla!

10
    Po rohovém kopu zasáhl Tah a je z toho další roh pro hosty.

9
    Po zisku míč a rychlé akci je tu první roh pro hosty.

8
    Hosté neudrželi míč a nyní už se znovu tlačí dopředu domácí fotbalisté, kteří jsou jasným favoritem tohoto utkání.

6
    Po rohu zakončoval obránce Bender, ale jeho hlavička nebyla přesná a míč skončil nad brankou.

5

3
    Hosté se hned dostali do zakončení, ale byla z toho jen nepřesná střela a Hradecký byl bez práce.

2
    Domácí se vydali dopředu, ale z jejich první akce nic nebylo a na tahu je Paderborn.

1

Bayer Leverkusen: Hradecký – Bender, Dragovič, Tah – Bellarabi, Baumgartlinger, Havertz, Weiser – Alario, Amiri, Volland
    Náhradníci: Dermibay, Özcan, Pohjanpalo, Stanilewicz, Retsos, Paulinho, Diaby, S. Bender, Azhil

SC Paderborn 07: Huth – Jans, Kilian, Schonlau, Collins – Pröger, Gjasula, Antwi-Adjej, Sabiri, Souza – Mamba
    Náhradníci: Shelton, Gueye, Holtmann, Zolinski, Strohdiek, Bilogrević, Dräger, Zingerle, Kapič

Rozhodčí: Jablonski – Gorniak, Grudzinski.

Pohárový duel mezi Leverkusenem a Paderbornem začíná ve 20:45 hodin a my budeme samozřejmě u toho, máme se na co těšit.

Bayer Leverkusen zatím v této sezoně předvádí velice dobré výkony v lize a navázat na to chce také v poháru. V tom už odehrál jeden zápas. Narazil na Aachen a na jeho hřišti potvrdil roli velkého favorita a nakonec vyhrál jasně 4:1.

SC Paderborn 07 je druholigovým celkem, který to dnes bude mít obrovsky složité. Výhodou hostů je to, že dnes mohou pouze překvapit, což se v pohárech stává často. Paderborn hrál v poháru s celkem Rodinghausen, týmem z nižší soutěže a duel došel až do penalt, kde hostující celek uspěl a dnes se tedy postaví Leverkusenu.

Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Německý pohár má na programu další zápasy a my budeme sledovat duel mezi Leverkusenem a Paderbornem. Jasným favoritem je domácí celek, tak uvidíme, jak to nakonec celé dopadne.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.